Bahagian Biasiswa
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706839
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mohd Zamani Bin Harun
Setiausaha Bahagian • SUB(B)
zamani.harun@moe.gov.my6320
2.Cik Madihah Binti Aziz
Setiausaha Pejabat • SP(B)
madihah.aziz@moe.gov.my6321
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
3.Puan Rozhafila Binti Rozali
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)K
rozhafila@moe.gov.my6379
4.Encik Muhamad Faizal Bin Khairuddin
Akauntan • A(B)K
mfaizal.khairuddin@moe.gov.my6322
5.Puan Nazila Binti Mat Salleh
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM(B)K
nazila.msalleh@moe.gov.my6317
6.Puan Nurarinawati Binti Ab Manan
Penolong Akauntan Kanan • PEN. AK(B)K
nurarina.manan@moe.gov.my6318
7.Encik Mohd Ridzuan Bin Jaafar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(B)K
ridzuan.jaafar@moe.gov.my6319
8.Puan Nurul Faradilla Binti Rusli
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K
nfaradilla.rusli@moe.gov.my6316
9.Cik Siti Aishah Binti Udin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)P
s.aishah@moe.gov.my6345
10.Encik Ismail Bin Khamis
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(B)K
ismail.khamis@moe.gov.my6333
11.Puan Norsheha Binti Mansor
Pembantu Akauntan Kanan • PAK(B)K
norsheha.mansor@moe.gov.my6324
12.Puan Hamidah Binti Yusuf
Pembantu Akauntan (Kewangan) • PA(B)K
hamidah.yusuf@moe.gov.my6325
13.Puan Norafzam Binti Azmy
Pembantu Akauntan (Kewangan) • PA(B)K2
6326
14.Puan Ruziah Binti Razak
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(B)K
ruziah.razak@moe.gov.my6327
15.Cik Nurul Azrin Binti Abdul Ghafar
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(B) K2
nurul.azrin@moe.gov.my6328
16.Puan Maryanti Binti Selamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K
maryanti.selamat@moe.gov.my6331
17.Puan Nik Hazani Binti Nik Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K1
hazani.kasim@moe.gov.my6329
18.Puan Murniyati Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K2
murniyati@moe.gov.my6330
19.Encik Wan Saleadzan Adlizan Bin Wan Sharbini
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
adlizan.sharbini@moe.gov.my
20.Encik Mohd Yuhare Bin Mohd Yusof
Pembantu Am Pejabat • PAP(B)K
yuhare.yusof@moe.gov.my6323
21.Encik Zulkamadi Bin Ab.kamal
Pemandu • R(B)K
zulkamadi.abkamal@moe.gov.my
22.Cik Nursyaliza Binti Jaafar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nsyaliza.jaafar@moe.gov.my6332
23.Puan Nur Haszelly Binti Hasni
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nurhaszelly@moe.gov.my6332
24.Cik Nur Syahirah Binti Abdul Hamid
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
syahirahhamid@moe.gov.my4771
25.Cik Nur Adila Binti Azhar
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
adila.azhar@moe.gov.my6695
SLAB/SLAI (Hotline : 03-8888 1616)
26.Puan Hazliza Binti Hassan
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK (B)S
hazliza.hassan@moe.gov.my6935
27.Puan Sham Azura Binti Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)S
shamazura.ahmad@moe.gov.my6343
28.Encik Mohd Idzamuddin Bin Kalipunya
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)S1
idzamuddin@moe.gov.my 6344
29.Encik Mohamad Afizal Bin Mehat
Penolong Setiausaha • PSU(B)S1
afizal.mehat@moe.gov.my6902
30.Cik Norhafizah Binti Ibrahim
Penolong Setiausaha • PSU(B)S2
nhafizah.ibrahim@moe.gov.my6363
31.Puan Azirah Binti Abdul Manaf
Penolong Setiausaha • PSU(B)S3
azirah.manaf@moe.gov.my6406
32.Cik Nurdiyana Binti Hussain
Penolong Setiausaha • PSU(B)S5
nurdiyana.hussain@moe.gov.my6334
33.Cik Rosilawati Binti Ahmad Radzi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) S1
rosilawatiradzi@moe.gov.my6443
34.Puan Suriana Binti Fadzil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S1
suriana.fadzil@moe.gov.my6346
35.Puan Isharini Binti Abd Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S2
isharini.abdwahab@moe.gov.my6347
36.Cik Fazlin Rahayu Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S3
fazlin.ismail@moe.gov.my6348
37.Puan Hajarnorni Bt Abu Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S4
hajarnorni.hassan@moe.gov.my6349
38.Puan Yusnita Binti Kamaruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S5
yusnita.kamaruddin@moe.gov.my6450
39.Encik Mohd Khairul Izwan B. Md Yasin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B) S6
mkizwan.mdyasin@moe.gov.my6350
40.Puan Nurul Haninah Binti Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S7
haninah.salleh@moe.gov.my6377
41.Encik Muhammad Bin Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S8
muhammad.myusof@moe.gov.my6367
42.Puan Norlela Bt A Basir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S9
norlela.abasir@moe.gov.my6353
BIASISWA (Hotline : 03-8888 1616)
43.Puan Nureezan Bt Daud
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)B
nureezan.daud@moe.gov.my6315
44.Encik Wan Azhar Bin Wan Ab. Rahman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)B
azhar.abrahman@moe.gov.my6927
45.Puan Asnira Binti Mohtar
Penolong Setiausaha • PSU(B) B
asnira.mohtar@moe.gov.my6692
46.Cik Nur Wati Farizah Binti Zahari
Penolong Setiausaha • PSU(B)B1
farizah.zahari@moe.gov.my6387
47.Cik Jihan Ajla Binti Mohd Nordin
Penolong Setiausaha • PSU(B)B2
jihan.nordin@moe.gov.my6336
48.Cik Nurfarahin Binti Zainuddin
Penolong Setiausaha • PSU(B)B3
nurfarahin.zainuddin@moe.gov.my6337
49.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B1
6365
50.Puan Norhaslindawati Binti Mohd Hanafi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B2
haslindawati.hanafi@moe.gov.my6403
51.Cik Nor Azlinda Binti Azahar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B3
azlinda.azahar@moe.gov.my6339
52.Puan Nur Amirah Binti Md Johar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B1
amirah.mdjohar@moe.gov.my6338
53.Puan Nur Fairuz Bt Kamis
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B2
fairuz.kamis@mohe.gov.my6340
54.Puan Siti Hajar Bt Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B3
hajar.abubakar@moe.gov.my6369
55.Puan Norazira Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B4
norazira.shuib@moe.gov.my6361
56.Encik Zaffi Adly Bin Hamzah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B5
adly.hamzah@moe.gov.my6368
57.Encik Muhammad Nasseri Bin Yusof
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
nasseri.yusof@moe.gov.my6368
MYBRAIN15 (Hotline : 03-8888 1616)
58.Cik Adibah Binti Mohamat Noh
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)M
adibah.mohamatnoh@moe.gov.my6376
59.Puan Juliza Binti Mohamad Jamil
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)M1
juliza.mjamil@moe.gov.my6582
60.Encik Mohd Syukri Bin Sardangi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)M2
syukri.sardangi@moe.gov.my6375
61.Cik Mariani Binti Mohd Refin
Penolong Setiausaha • PSU(B)M3
mariani.mrefin@moe.gov.my6374
62.Encik Mohd Shukri Bin Hashim
Penolong Setiausaha • PSU (B)M4
mshukri.hashim@moe.gov.my6373
63.Encik Muhammad Hisyam Bin Mohd Dris
Penolong Setiausaha • PSU (B)M5
m.hisyam@moe.gov.my6925
64.Puan Sri Rahayu Binti Sugiono
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)M1
sri.rahayu@moe.gov.my4767
65.Cik Nor Hafifah Bt Rosli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)M2
nurhafifah.rosli@moe.gov.my6442
66.Encik Harib Sharifuddin Bin Hj. Azami
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M1
harib.azami@moe.gov.my6351
67.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M2
6352
68.Puan Anizah Binti Azrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M3
anizah.azrin@moe.gov.my6852
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK (Hotline:03-8888 6787)bb.enforcement@moe.gov.my
69.Encik Mohd Yasser Bin Mohd Hadzir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)E
yasser.hadzir@moe.gov.my6372
70.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(B)E
6378
71.Cik Nur Ayuni Binti Mohd Taupek
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)E1
ayuni.taupek@moe.gov.my6362
72.Cik Norashikin Binti Abd Rahman
Penolong Setiausaha • PSU (B)E2
norashikin.abdrahman@moe.gov.my6355
73.Cik Rohaya Binti Baharuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)E1
rohaya.baharuddin@moe.gov.my6699
74.Encik Mohammad Khairul Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E2
khairul.abubakar@moe.gov.my6354
75.Cik Nur Afifah Binti Jusoh
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E3
afifah.jusoh@moe.gov.my6366
76.Encik Muhammad Taufik Bin Mohd Yusof
Penolong Pegawai Tadbir • PSH
mtaufik.myusof@moe.gov.my6698
77.Cik Nor Iza Binti Abd Jalil
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)P
iza.jalil@moe.gov.my6356
78.Puan Nurjamilawati Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E1
jamilawati.othman@moe.gov.my6357
79.Puan Norhayatini Binti Osman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E3
hayatini.osman@moe.gov.my6404
80.Puan Nur Ainul Binti Abdul Mutalib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E4
nurainul.mutalib@moe.gov.my6359
81.Puan Noor Ikhwani Binti Che Zainol
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E2
ikhwani.zainol@moe.gov.my6360
82.Cik Nurul Farhan Binti Hadzri
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
6357
83.Cik Rafidah Binti Mohd Shuib
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
rafidahshoib@moe.gov.my6447
84.Cik Nurhasima Binti Meor Azmi
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
hasimaazmi@moe.gov.my6446
85.Cik Zana Asyikin Binti Sukiman
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
zanasukiman@moe.gov.my6694
86.Cik Nur Adilah Binti Zainal Abidin
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
adilah.zainal@moe.gov.my6356
87.Cik Mastura Bte Ghazali
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
mastura.ghazali@moe.gov.my
88.Cik Noor Azlina Binti Solleh
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
azlina.solleh@moe.gov.my6448
89.Puan Siti Aishah Binti Mohd Zahid
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
aishahzahid@moe.gov.my6693
90.Cik Nurul Farhan Binti Hadzri
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
n.farhan@moe.gov.my6357
Kembali Ke Atas