Bahagian Biasiswa
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706839
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.En. Mohd Zamani Bin Harun
Setiausaha Bahagian • SUB(B)
zamani.harun@moe.gov.my6320
2.Cik Madihah Binti Aziz
Setiausaha Pejabat • SP(B)
madihah.aziz@moe.gov.my6321
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
3.Cik Rohasliza Binti Omar
Penolong Setiausaha • PSU(B)K
rohasliza.omar@moe.gov.my6379
4.En. Muhamad Faizal Bin Khairuddin
Akauntan • A(B)K
mfaizal.khairuddin@moe.gov.my6322
5.Pn. Nazila Binti Mat Salleh
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM(B)K
nazila.msalleh@moe.gov.my6317
6.Pn. Nurarinawati Binti Ab Manan
Penolong Akauntan Kanan • PEN. AK(B)K
nurarina.manan@moe.gov.my6318
7.En. Mohd Ridzuan Bin Jaafar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(B)K
ridzuan.jaafar@moe.gov.my6319
8.En. Mahadi Bin Mohamad
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K
mahadi.mohamad@moe.gov.my6316
9.En. Ismail Bin Khamis
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(B)K
ismail.khamis@moe.gov.my6333
10.Pn. Norsheha Binti Mansor
Pembantu Akauntan Kanan • PAK(B)K
norsheha.mansor@moe.gov.my6324
11.Pn. Hamidah Binti Yusuf
Pembantu Akauntan (Kewangan) • PA(B)K
hamidah.yusuf@moe.gov.my6325
12.Cik Shakirah Binti Mohamed Shaari
Pembantu Akauntan (Kewangan) • PA(B)K2
shakirah.mshaari@moe.gov.my6326
13.Pn. Zita Marlia Binti Kamaruddin
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(B)K
zita.kamaruddin@moe.gov.my6327
14.En. Mohd Khairul Jefri Bin Jaafar
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(B) K2
kjefri.jaafar@moe.gov.my6328
15.Pn. Nik Hazani Binti Nik Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K1
hazani.kasim@moe.gov.my6329
16.Pn. Nurul Aainaa Nadirah Binti Zainul Fuad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K2
aainaa.zfuad@moe.gov.my6330
17.Pn. Nurjamilawati Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)P1
jamilawati.othman@moe.gov.my6331
18.En. Mohd Yuhare Bin Mohd Yusof
Pembantu Am Pejabat • PAP(B)K
yuhare.yusof@moe.gov.my6323
19.En. Zulkamadi Bin Ab.kamal
Pemandu • R(B)K
zulkamadi.abkamal@moe.gov.my
20.Cik Wan Nur Asyarina Binti Wan Zanudin
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
asyarina.zanudin@moe.gov.my
21.Pn. Nurul Syahida Binti Zainal Abidin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
22.Pn. Siti Nur Umairah Binti Sanihan
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
6332
23.Cik Nur Syahirah Binti Abdul Hamid
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
syahirahhamid@moe.gov.my4771
24.Cik Nur Adila Binti Azhar
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
adila.azhar@moe.gov.my6695
25.En. Wan Saleadzan Adlizan Bin Wan Sharbini
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
adlizan.sharbini@moe.gov.my
SLAB/SLAI (Hotline : 03-8888 1616)
26.Pn. Hazliza Binti Hassan
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK (B)S
hazliza.hassan@moe.gov.my6935
27.Pn. Sham Azura Binti Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)
shamazura.ahmad@moe.gov.my6343
28.En. Mohd Ajmi Bin Osman
Penolong Setiausaha • PSU(B)S
ajmi.osman@moe.gov.my6344
29.En. Mohamad Afizal Bin Mehat
Penolong Setiausaha • PSU(B)S1
afizal.mehat@moe.gov.my6902
30.Cik Nurhafizah Binti Ibarahim @ Ibrahim
Penolong Setiausaha • PSU(B)S2
nhafizah.ibrahim@moe.gov.my6363
31.Pn. Azirah Binti Abdul Manaf
Penolong Setiausaha • PSU(B)S3
azirah.manaf@moe.gov.my6406
32.Cik Raihana Fadilah Binti Zawawil Al Ansari
Penolong Setiausaha • PSU(B)S5
raihana.zawawil@moe.gov.my6443
33.Cik Nurdiyana Binti Hussain
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) S1
nurdiyana.hussain@moe.gov.my6334
34.Pn. Suriana Binti Fadzil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S1
suriana.fadzil@moe.gov.my6346
35.Pn. Isharini Binti Abd Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S2
isharini.abdwahab@moe.gov.my6347
36.Cik Fazlin Rahayu Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S3
fazlin.ismail@moe.gov.my6348
37.Pn. Hajarnorni Bt Abu Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S4
hajarnorni.hassan@moe.gov.my6349
38.Pn. Yusnita Binti Kamaruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S5
yusnita.kamaruddin@moe.gov.my6450
39.En. Mohd Khairul Izwan B. Md Yasin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B) S6
mkizwan.mdyasin@moe.gov.my6350
40.Pn. Nurul Haninah Binti Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S7
haninah.salleh@moe.gov.my6377
41.En. Muhammad Bin Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S8
muhammad.myusof@moe.gov.my6367
42.Pn. Norlela Bt A Basir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S9
norlela.abasir@moe.gov.my
BIASISWA (Hotline : 03-8888 1616)
43.Pn. Nureezan Bt Daud
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)B
nureezan.daud@moe.gov.my6315
44.En. Wan Azhar Bin Wan Ab. Rahman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)B
azhar.abrahman@moe.gov.my6927
45.Pn. Asnira Binti Mohtar
Penolong Setiausaha • PSU(B) B
asnira.mohtar@moe.gov.my6692
46.Cik Nur Wati Farizah Binti Zahari
Penolong Setiausaha • PSU(B)B1
farizah.zahari@moe.gov.my6387
47.Cik Jihan Ajla Binti Mohd Nordin
Penolong Setiausaha • PSU(B)B2
jihan.nordin@moe.gov.my6336
48.En. Amir Lokman Bin Md Nor
Penolong Setiausaha • PSU(B)B3
amir.lokman@moe.gov.my6337
49.Pn. Noorhalyza Bt Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B1
halyza.mohammaddin@moe.gov.my6365
50.Pn. Norhaslindawati Binti Mohd Hanafi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B2
haslindawati.hanafi@moe.gov.my6403
51.Cik Nor Azlinda Binti Azahar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B3
azlinda.azahar@moe.gov.my6339
52.Pn. Wan Nazirah Binti Wan Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B1
nazirah.ahmad@moe.gov.my6338
53.Pn. Nur Fairuz Bt Kamis
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B2
fairuz.kamis@mohe.gov.my6340
54.Pn. Siti Hajar Bt Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B3
hajar.abubakar@moe.gov.my6369
55.En. Mohamad Khuzairi Bin Ahmad Suhaime
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B4
khuzairi.suhaime@moe.gov.my6361
56.En. Zaffi Adly Bin Hamzah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B5
adly.hamzah@moe.gov.my6368
57.En. Muhammad Nasseri Bin Yusof
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
nasseri.yusof@moe.gov.my6370
MYBRAIN15 (Hotline : 03-8888 1616)
58.Cik Adibah Binti Mohamat Noh
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)M
adibah.mohamatnoh@moe.gov.my6376
59.Pn. Juliza Binti Mohamad Jamil
Penolong Setiausaha • PSU(B)M1
juliza.mjamil@moe.gov.my6582
60.En. Mohd Syukri Bin Sardangi
Penolong Setiausaha • PSU(B)M2
syukri.sardangi@moe.gov.my6375
61.En. Mohd Shukri Bin Hashim
Penolong Setiausaha • PSU (B)M4
mshukri.hashim@moe.gov.my6373
62.Cik Mariani Binti Mohd Refin
Penolong Setiausaha • PSU(B)M3
mariani.mrefin@moe.gov.my6374
63.En. Muhammad Hisyam Bin Mohd Dris
Penolong Setiausaha • PSU (B)M5
m.hisyam@moe.gov.my6925
64.Cik Nor Hafifah Bt Rosli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)M1
nurhafifah.rosli@moe.gov.my6442
65.En. Harib Sharifuddin Bin Hj. Azami
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M1
harib.azami@moe.gov.my6351
66.En. Aliff Firdaus Bin Abd Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M2
aliff.abdrahman@moe.gov.my6352
67.Pn. Anizah Binti Azrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M3
anizah.azrin@moe.gov.my6852
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK (Hotline:03-8888 6787)bb.enforcement@moe.gov.my
68.En. Mohd Yasser Bin Mohd Hadzir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)E
yasser.hadzir@moe.gov.my6372
69.En. Khairul Azhar B. Abu Hanipah
Penolong Setiausaha • PSU(B)E
azhar.abuhanipah@moe.gov.my6378
70.Cik Nur Ayuni Binti Mohd Taupek
Penolong Setiausaha • PSU (B)E1
ayuni.taupek@moe.gov.my6362
71.Cik Norashikin Binti Abd Rahman
Penolong Setiausaha • PSU (B)E2
norashikin.abdrahman@moe.gov.my6355
72.Cik Rohaya Binti Baharuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)E1
rohaya.baharuddin@moe.gov.my6699
73.En. Mohammad Khairul Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E2
khairul.abubakar@moe.gov.my6354
74.Cik Nur Afifah Binti Jusoh
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E3
afifah.jusoh@moe.gov.my6366
75.En. Muhammad Taufik Bin Mohd Yusof
Penolong Pegawai Tadbir • PSH
mtaufik.myusof@moe.gov.my6698
76.Cik Nor Iza Binti Abd Jalil
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)P
77.Pn. Juita Binti Baba
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E1
juita.baba@moe.gov.my6357
78.Pn. Noor Ikhwani Binti Che Zainol
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E2
ikhwani.zainol@moe.gov.my6360
79.Pn. Norhayatini Binti Osman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E3
hayatini.osman@moe.gov.my6404
80.Pn. Nur Ainul Binti Abdul Mutalib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E4
nurainul.mutalib@moe.gov.my6359
81.Kosong
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
6357
82.Cik Rafidah Binti Mohd Shuib
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
rafidahshoib@moe.gov.my6694
83.Cik Nurhasima Binti Meor Azmi
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
hasimaazmi@moe.gov.my6447
84.Cik Zana Asyikin Binti Sukiman
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
zanasukiman@moe.gov.my6446
85.Kosong
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
6356
86.Cik Noor Azlina Binti Solleh
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
azlina.solleh@moe.gov.my6448
87.Cik Nurul Liyana Binti Abdul Hadi
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
88.Pn. Siti Aishah Binti Mohd Zahid
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
aishahzahid@moe.gov.my6693
Kembali Ke Atas