Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (Pengurusan Pengajian Tinggi)
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.En. Md Sani Bin Latip
Setiausaha Bahagian • SUB(SM)PT
sani.latip@moe.gov.my5190
2.Pn. Nor' Afifi Bt. Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)PT
afifi.razab@moe.gov.my5191
3.Cik Nur Syafiqa Binti Md Sofian
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syafiqa.sofian@moe.gov.my5191
Unit Perjawatan Dan Naziran
4.Pn. Saidatul Hizam Binti Abdul Manaf
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)JN
saidatul.manaf@moe.gov.my5250
5.En. Rizmi Bin Ahmad Shapiei
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)JN1
rizmi.shapiei@moe.gov.my5196
6.En. Piyapong A/l Soom Poon
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN2
piyapong.sp@moe.gov.my5197
7.En. Ahmad Hadiddin Bin Hashim
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN3
hadiddin.hashim@moe.gov.my5193
8.En. Mohamad Afzan Bin Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN4
afzan.mohamad@moe.gov.my5198
9.En. Mohd Faez Bin Othman
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN5
faez.othman@moe.gov.my5199
10.Pn. Nursazrina Binti Sulaiman
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN6
sazrina.sulaiman@moe.gov.my5262
11.Cik Nurdalila Binti Zahed
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH 41
dalila.zahed@moe.gov.my5194
12.En. Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)JN
madin.karim@moe.gov.my5249
13.En. Roslan Bin Latif
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)JN1
roslan.latif@moe.gov.my5207
14.Pn. Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)JN2
azelina.yusop@moe.gov.my5205
15.En. Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)JN3
hafiz.jaafar@moe.gov.my5206
Unit Perkhidmatan
16.Pn. Shahirah Binti Mohd Kabir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
shahirah.kabir@moe.gov.my5192
17.En. Asyraf Hafetz B. Daud
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K3
hafetz.daud@moe.gov.my5216
18.En. Rosizham Bin Hamdan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K4
rosizham.hamdan@moe.gov.my5212
19.Cik Nurul Hidayah Binti Ahmad Zamzuri
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K5
hidayah.zamzuri@moe.gov.my5211
20.Pn. Nurul Shahida Binti Taib
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K7
shahida.taib@moe.gov.my5213
21.Cik Siti Nur Diana Binti Azizan Khamat
Penolong Setiausaha • SPS
diana.azizan@moe.gov.my5220
22.Pn. Haslina Bt. Awang Din
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
haslina.din@moe.gov.my5217
23.En. Mohammad Syarif Bin Mat Desa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syarif.mat@moe.gov.my4251
24.En. Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan.ahmad@moe.gov.my5242
25.Pn. Nazirah Bt. Seae
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
nazirah.seae@moe.gov.my5202
26.Pn. Shuhada Bt. Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
shuhada.kasim@moe.gov.my5226
27.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K3
fida.othman@moe.gov.my5227
28.Pn. Maslinda Bt. Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
linda.shibee@moe.gov.my5225
29.Pn. Norhaslina Binti Mohd Hasni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
haslina.hasni@moe.gov.my5209
30.Pn. Sharifah Norazura Bt. Anawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K7
sharifah.anawi@moe.gov.my5208
31.Pn. Darina Bt. Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
darina.hashim@moe.gov.my5218
32.En. Azwan Bin Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K9
azwan.mansor@moe.gov.my5210
33.Cik Mardiana Binti Zulkifli
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
mardiana.zulkifli@moe.gov.my5241
34.Cik Zuraidah Bt. Muhamed
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
zuraidah.muhamed@moe.gov.my5204
35.En. Nurizhar Bin Said
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
izhar.said@moe.gov.my4250
36.En. Mohd Nasarudin Bin Zulkifli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nasarudin.zulkifli@moe.gov.my4284
37.Cik Nursyahirah Binti Bahrin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syahirah.bahrin@moe.gov.my5223
38.En. Ahmad Syukran Bin Zaidi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syukran.zaidi@moe.gov.my4270
39.Cik Nur Syafiqah Binti Mohd Zulkiflee
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syafiqah.zulkifl@moe.gov.my3807
Unit Pengurusan Prestasi Dan Naik Pangkat
40.En. Fawwaz Syakir Bin Mohd Ariff @ Ghazali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
fawwaz@moe.gov.my5228
41.En. Mohd Dhaniel Bin Mohd Sufian
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P3
mohddhaniel@moe.gov.my5233
42.Pn. Eniza Binti Abdul Halim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P2
eniza.abdulhalim@moe.gov.my5234
43.Pn. Naterah Binti Abdullah Sani
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P4
naterah@moe.gov.my5232
44.Pn. Nolita Binti Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P5
nolita.mohamad@moe.gov.my5235
45.Cik Nurul Farehan Binti Ahmad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
farehan.ahmad@moe.gov.my5229
46.En. Abdul Hadi Bin Uyub
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
hadi.uyub@moe.gov.my5236
47.En. Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
mohd.jusoh@moe.gov.my5237
48.Pn. Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P2
aishah.ayob@moe.gov.my5238
49.Pn. Nik Azieyati Binti Nik Aziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P3
azieyati.aziz@moe.gov.my5239
50.En. Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
arif.yusuf@moe.gov.my5240
51.Pn. Mardiah Bt. Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P5
mardiah.shamsudin@moe.gov.my6561
52.En. Amir Sarifudin Bin Abu Kassim
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
amir.kassim@moe.gov.my4243
53.Cik Elliza Shafina Bt. Salleh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
elliza.salleh@moe.gov.my4242
54.En. Muhammad Hakem Bin Mhd Tahir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hakem.tahir@moe.gov.my4276
55.En. Muhammad Helmi Bin Ibrahim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
helmi.ibrahim@moe.gov.my4277
56.En. Mohd Hairyhelmi Bin Yusoff
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hairyhelmi.y@moe.gov.my4275
57.Cik Farah Amalina Binti Mohd Jefri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
farah.amalina@moe.gov.my4244
Unit Pengurusan Psikologi
58.Pn. Norazita Bt. Ramli
Pegawai Psikologi Kanan • PPSI
azita.ramli@moe.gov.my5221
59.Pn. Rosmani Bt. Che Draman
Pegawai Psikologi • PPSI
rosmani.draman@moe.gov.my5224
60.Pn. Azhani Bt. Azimin
Pegawai Psikologi • PPSI
azhani.azimin@moe.gov.my5244
61.Pn. Noor Rafiza Binti Md Rashid
Penolong Pegawai • PPPSI
rafiza.rashid@moe.gov.my5195
62.Cik Noor Fara Ain Bt Johari
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
ain.johari@moe.gov.my4262
63.En. Tengku Mohd Shahrir Rohaizad Bin Tengku Hamat
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
mohd.shahrir@moe.gov.my 4238
Unit HRMIS Dan Pentadbiran
64.Pn. Hawa Binti Arbain
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTM(SM)HRMIS
hawa.arbain@moe.gov.my5231
65.Cik Nur Hazwani Binti Md Yatim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)T
hazwani.yatim@moe.gov.my5243
66.Pn. Zuraidah Anum Binti Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)T
zuraidah.ramli@moe.gov.my5203
67.Pn. Nurul Izzan Binti Idris
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
izzan.idris@moe.gov.my5246
68.Pn. Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)T
suliza.momar@moe.gov.my5219
69.En. Khairul Anuar Bin Mahamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS
khairul.mahamad@moe.gov.my5247
70.En. Mohd Fauzolnizam Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS
fauzol.mohamad@moe.gov.my5245
71.En. Zaifulnizam Bin Abd Karim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS
zaiful.karim@moe.gov.my5252
72.Cik Siti Yuhaizan Binti Wahap
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
yuhaizan.wahap@moe.gov.my4235
73.Cik Muneerah Binti Sulaiman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
muneerahsulaiman@moe.gov.my4283
74.En. Emir Zharif Bin Jalaludin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
emir_zharif@moe.gov.my5279
75.En. Mohd Irzan Bin Baharum
Pembantu Am Pejabat • PAP(SM)T1
irzanbaharum@moe.gov.my4237
76.Pn. Nurul Baizura Bt. Zainuddin
Pembantu Am Pejabat • PAP(SM)T2
baizura.zainuddin@moe.gov.my5248
77.En. Mohd Faizal Bin Mohammad
Pembantu Am Pejabat • PAP(SM)T4
faizal.mohammad@moe.gov.my4239
Unit Perancangan Dasar Latihan Dan Kompetensi
78.En. Hamzah Bin Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)DL
hamzah.abdullah@moe.gov.my5260
79.Pn. Maznah Bt. Abu Samah
Penolong Setiausaha • PSU(SM)DL
maznah.as@moe.gov.my4145
80.Cik Nurul Aini Binti Azis
Pegawai Tadbir (SPS) • SPS(SM)DL
aini.azis@moe.gov.my4306
81.Pn. Nor Hazila Bt. Harun
Pegawai Tadbir (Kontrak) • SPS(SM)DL
hazila.harun@moe.gov.my5278
82.En. Muhamad Khalidi Bin Ramli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)DL
khalidi.ramli@moe.gov.my5274
83.Cik Zainon Bt. Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)DL
zainon.bakar@moe.gov.my5269
84.Pn. Hasiah Bt. Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL1
hasiah.rahman@moe.gov.my5271
85.Pn. Roshanita Bt. Mohd Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL2
roshanita.akhir@moe.gov.my5263
86.En. Mohd Fadly Bin Jamaludin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL3
fadly.jamaludin@moe.gov.my5265
87.En. Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL4
azhariahmad@moe.gov.my5264
88.Pn. Mazurita Bt. Pauzi
Pembantu Am Pejabat • PAP(SM)T
mazurita.pauzi@moe.gov.my4309
89.En. Zakaria B. Mat Isa
Pemandu • PEMANDU
zakaria.mat@moe.gov.my4168
Unit Latihan
90.Pn. Azita Binti Ab Aziz
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)L
azita.aaziz@moe.gov.my5255
91.Pn. Norazilawati Bt. Rohanuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)L
azi.rohanuddin@moe.gov.my5258
92.Cik Siti Khadijah Binti Abdul Ghani
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L
khadijah.ghani@moe.gov.my5259
93.En. Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L
shahlani.latif@moe.gov.my5273
94.En. Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L
ruhaify@moe.gov.my5275
95.Pn. Hajar Bt. Hamzah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
hajar.hamzah@moe.gov.my5276
96.Pn. Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L1
syaza.razali@moe.gov.my5268
97.En. Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L2
zafri.zin@moe.gov.my5267
98.Pn. Noor Azra Bt. Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L4
azra.suparman@moe.gov.my5266
99.En. Wan Mohd Maulud Bin Wan Mustapha
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L5
wmaulud.mustapha@moe.gov.my5277
100.Cik Kamisah Bt. Hafid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L6
kamisah.hafid@moe.gov.my5272
101.En. Mohamad Faizal Bin Zuhri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L7
faizal.zuhri@moe.gov.my4308
102.En. Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L8
suffian.mohamad@moe.gov.my5103
Kembali Ke Atas