Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (Pengurusan Pendidikan Tinggi)
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Salmah Binti Ahmad
Setiausaha Bahagian • SUB(SM)PPT
salmah.ahmad@moe.gov.my5190
2.Puan Nor' Afifi Bt. Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)PPT
afifi.razab@moe.gov.my5191
Unit Pembangunan Organisasi
3.Puan Nor Azidah Binti Muhammad
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)O
azidah.muhammad@moe.gov.my5250
4.Encik Muhammad Nazirul Mubin Bin Abdul Rahman
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O1
nazirul.mubin@moe.gov.my5197
5.Encik Ahmad Hadiddin Bin Hashim
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O2
hadiddin.hashim@moe.gov.my5193
6.Encik Rozaimi Bin Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O3
rozaimi.ahmad@moe.gov.my5198
7.Puan Nursazrina Binti Sulaiman
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O4
sazrina.sulaiman@moe.gov.my5262
8.Encik Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)O
madin.karim@moe.gov.my5249
9.Puan Wan Zarayusnita Binti Wan Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O1
zarayusnita@moe.gov.my5207
10.Puan Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O2
azelina.yusop@moe.gov.my5205
11.Encik Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O3
hafiz.jaafar@moe.gov.my5206
Unit Pengiktirafan Kelayakan Perkhidmatan Awam (UPKPA)
12.Encik Ahmed Syam Bin Che Kub @ Ab Rasid
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)PK
ahmed.syam@moe.gov.my5260
13.Puan Nazirah Binti Harun
Penolong Setiausaha • PSUK(SM)PK1
@moe.gov.my5199
14.Cik Wan Izzati Binti Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)PK2
izzati.mohamad@moe.gov.my6700
15.Cik Siti Syaikhah Binti Aminuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI TADBIR
syaikhah@moe.gov.my4306
16.Puan Jamilah Binti Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PK1
jamilah.wahab@moe.gov.my4311
17.Cik Aimie Nadiah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PK2
aimie.nadiah@moe.gov.my4308
Unit Perkhidmatan
18.Puan Shahirah Binti Mohd Kabir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
shahirah.kabir@moe.gov.my5192
19.Encik Asyraf Hafetz B. Daud
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K3
hafetz.daud@moe.gov.my5216
20.Cik Nurul Hidayah Binti Ahmad Zamzuri
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K4
hidayah.zamzuri@moe.gov.my5211
21.Encik Nor Fauzan Bin Daud
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K2
fauzan.daud@moe.gov.my5212
22.Puan Umikalsum Binti Jaafar
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K5
umikalsum.j@moe.gov.my5214
23.Puan Khairul Syida Binti Khalil
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K6
ksyida.khalil@moe.gov.my5215
24.Puan Nurul Shahida Binti Taib
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K7
shahida.taib@moe.gov.my5213
25.Cik Siti Nur Diana Binti Azizan Khamat
Pegawai Tadbir (SPS)
diana.azizan@moe.gov.my5220
26.Puan Haslina Bt. Awang Din
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
haslina.din@moe.gov.my5217
27.Encik Mohammad Syarif Bin Mat Desa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PENOLONG PEGAWAI TADBIR
syarif.mat@moe.gov.my4251
28.Encik Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan.ahmad@moe.gov.my5242
29.Puan Nazirah Bt. Seae
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
nazirah.seae@moe.gov.my5202
30.Puan Darina Bt. Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
darina.hashim@moe.gov.my5218
31.Encik Azwan Bin Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K3
azwan.mansor@moe.gov.my5210
32.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K4
fida.othman@moe.gov.my5227
33.Puan Maslinda Bt. Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
linda.shibee@moe.gov.my5225
34.Puan Shuhada Bt. Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
shuhada.kasim@moe.gov.my5226
35.Puan Norhaslina Binti Mohd Hasni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
haslina.hasni@moe.gov.my5209
36.Cik Masni Binti Abdullah Sani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K9
masni.sani@moe.gov.my5208
37.Cik Zuraidah Bt. Muhamed
Pembantu Tadbir (SPS)
zuraidah.muhamed@moe.gov.my5204
38.Encik Muhammad Zaki Bin Jasman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
zaki.jasman@moe.gov.my4250
39.Cik Fatin Amira Binti Zanian
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
fatin.zanian@moe.gov.my4284
40.Cik Nursyahirah Binti Bahrin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
syahirah.bahrin@moe.gov.my5223
41.Puan Nur Syafiqah Binti Mohd Zulkiflee
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
syafiqah.zulkifl@moe.gov.my3807
42.Cik Nor Ainmi Binti Ab Latiff
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
ainmi.latiff@moe.gov.my4281
Unit Pengurusan Prestasi Dan Naik Pangkat
43.Encik Fawwaz Syakir Bin Mohd Ariff @ Ghazali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
fawwaz@moe.gov.my5228
44.Encik Mohd Dhaniel Bin Mohd Sufian
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P1
mohddhaniel@moe.gov.my5233
45.Puan Maisarah Binti Muhammad Rais
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P2
maisarah.rais@moe.gov.my5234
46.Puan Nolita Binti Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P4
nolita.mohamad@moe.gov.my5235
47.Puan Noorhalyza Binti Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)P
halyza.mohammaddin@moe.gov.my5230
48.Puan Zuraidah Anum Binti Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
zuraidah.ramli@moe.gov.my5236
49.Encik Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P
mohd.jusoh@moe.gov.my5237
50.Encik Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
arif.yusuf@moe.gov.my5240
51.Puan Nik Azieyati Binti Nik Aziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P2
azieyati.aziz@moe.gov.my5239
52.Puan Mardiah Bt. Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
mardiah.shamsudin@moe.gov.my6561
53.Puan Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P5
aishah.ayob@moe.gov.my5238
54.Cik Elliza Shafina Bt. Salleh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
elliza.salleh@moe.gov.my4242
55.Encik Raja Syazimi Bin Raja Dollah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
rajasyazimi@moe.gov.my4280
56.Cik Nurhafiza Binti Ali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
nurhafiza.ali@moe.gov.my4276
Unit Pengurusan Psikologi
57.Puan Suhana Binti Mohd Isa
Pegawai Psikologi Kanan • KPPSI
suhana.isa@moe.gov.my5221
58.Puan Nurrul Azwa Binti Mohd Kassim
Pegawai Psikologi • PPSI
azwa.kassim@moe.gov.my5224
59.Puan Azhani Bt. Azimin
Pegawai Psikologi • PPSI (PSH)
azhani.azimin@moe.gov.my5244
60.Puan Noor Rafiza Binti Md Rashid
Penolong Pegawai • PPPSI
rafiza.rashid@moe.gov.my4274
61.Cik Siti Sahrah Binti Masruneh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
sarah.masruneh@moe.gov.my4238
62.Puan Nur Syafiqa Binti Md Sofian
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
syafiqa.sofian@moe.gov.my4262
Unit HRMIS Dan Pentadbiran
63.Encik Mohamad Hafiz Bin A. Hamid
Penolong Setiausaha • PSU(SM)HRMIS/T
mhafiz@moe.gov.my5195
64.Puan Hawa Binti Arbain
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTM(SM)HRMIS
hawa.arbain@moe.gov.my5231
65.Cik Nur Hazwani Binti Md Yatim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)T
hazwani.yatim@moe.gov.my5243
66.Puan Nurul Izzan Binti Idris
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
izzan.idris@moe.gov.my5246
67.Puan Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)T
suliza.momar@moe.gov.my5203
68.Encik Khairul Anuar Bin Mahamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS1
khairul.mahamad@moe.gov.my5247
69.Encik Mohd Fauzolnizam Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS2
fauzol.mohamad@moe.gov.my5245
70.Encik Zaifulnizam Bin Abd Karim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS3
zaiful.karim@moe.gov.my5252
71.Cik Siti Yuhaizan Binti Wahap
Pembantu Tadbir (SPS)
yuhaizan.wahap@moe.gov.my4235
72.Cik Muneerah Binti Sulaiman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
muneerahsulaiman@moe.gov.my4283
73.Encik Muhammad Khuzaifah Bin Mat Harun
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
khuzaifah.mat@moe.gov.my5279
74.Cik Nur Husna Binti Rajudin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
husna.rajudin@moe.gov.my5219
75.Puan Nurul Baizura Bt. Zainuddin
Pembantu Operasi • PO(SM)T2
baizura.zainuddin@moe.gov.my5248
76.Encik Ikhwan Syafiq Bin Abdul Rahman
Pembantu Operasi • PO(SM)T3
ikhwan.rahman@moe.gov.my4237
77.Encik Mohd Faizal Bin Mohammad
Pembantu Operasi • PO(SM)T4
faizal.mohammad@moe.gov.my4239
78.Encik Zukarnaim Bin Mhd Noor Zori
Pembantu Operasi • PO(SM)T6
zulkarnaim@moe.gov.my4240
Unit Perancangan Dan Dasar Latihan
79.Encik Rusli Bin Ibrahim
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)DL
rusli_ibrahim@moe.gov.my5253
80.Puan Norazilawati Binti Rohanuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)DL
azi.rohanuddin@moe.gov.my5258
81.Puan Maznah Bt. Abu Samah
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)DL
maznah.as@moe.gov.my5256
82.Puan Nor Hazila Bt. Harun
Pegawai Tadbir (SPS)
hazila.harun@moe.gov.my5278
83.Encik Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)DL
shahlani.latif@moe.gov.my5273
84.Puan Hajar Bt. Hamzah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)DL
hajar.hamzah@moe.gov.my5276
85.Puan Hasiah Bt. Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL1
hasiah.rahman@moe.gov.my5271
86.Puan Roshanita Bt. Mohd Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL2
roshanita.akhir@moe.gov.my5263
87.Puan Mazurita Bt. Pauzi
Pembantu Operasi • PO(SM)T5
mazurita.pauzi@moe.gov.my4309
Unit Latihan
88.Encik Norazhar Bin Anas
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)L
norazhar.anas@moe.gov.my5255
89.Puan Noorul Huda Asyikin Binti Mohd Fauzi
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L1
noorul.huda@moe.gov.my5259
90.Puan Nurul Aine Binti Abd Rhsid
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L2
aine.rhsid@moe.gov.my5261
91.Encik Muhamad Khalidi Bin Ramli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L1
khalidi.ramli@moe.gov.my5274
92.Encik Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L2
ruhaify@moe.gov.my5275
93.Cik Zainon Bt. Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
zainon.bakar@moe.gov.my5269
94.Puan Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L1
syaza.razali@moe.gov.my5268
95.Encik Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L2
zafri.zin@moe.gov.my5267
96.Encik Faridil Althrat Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L3
faridil.ismail@moe.gov.my5265
97.Puan Noor Azra Bt. Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L4
azra.suparman@moe.gov.my5266
98.Encik Ian Rossi Bin Jeffery Majilin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L5
ianrossi.jeffery@moe.gov.my5277
99.Cik Kamisah Bt. Hafid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L6
kamisah.hafid@moe.gov.my5272
100.Encik Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L7
azhariahmad@moe.gov.my5264
101.Encik Mohamad Faizal Bin Zuhri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L8
faizal.zuhri@moe.gov.my5270
102.Encik Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L9
suffian.mohamad@moe.gov.my5103
Kembali Ke Atas