Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (Pengurusan Pengajian Tinggi)
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mohd Asri Bin Mohamed
Setiausaha Bahagian • SUB(SM)PPT
asri.mohamed@moe.gov.my5190
2.Puan Nor' Afifi Bt. Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)PPT
afifi.razab@moe.gov.my5191
Unit Perjawatan Dan Naziran
3.Puan Saidatul Hizam Binti Abdul Manaf
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)JN
saidatul.manaf@moe.gov.my5250
4.Encik Nik Akhtarulhaq Bin Nik Abdul Rahman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)JN2
nik.akhtarulhaq@moe.gov.my5196
5.Encik Muhammad Nazirul Mubin Bin Abdul Rahman
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN1
nazirul.mubin@moe.gov.my5197
6.Encik Ahmad Hadiddin Bin Hashim
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN2
hadiddin.hashim@moe.gov.my5193
7.Encik Rozaimi Bin Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN3
rozaimi.ahmad@moe.gov.my5198
8.Puan Nursazrina Binti Sulaiman
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN4
sazrina.sulaiman@moe.gov.my5262
9.Cik Nurdalila Binti Zahed
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH 41
dalila.zahed@moe.gov.my5194
10.Encik Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)JN
madin.karim@moe.gov.my5249
11.Puan Wan Zarayusnita Binti Wan Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)JN1
zarayusnita@moe.gov.my5207
12.Puan Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)JN2
azelina.yusop@moe.gov.my5205
13.Encik Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)JN3
hafiz.jaafar@moe.gov.my5206
Unit Pengiktirafan Kelayakan Perkhidmatan Awam (UPKPA)
14.Encik Mohd Noramin Bin Khalid
Penolong Setiausaha • PSU(SM)PK1
amin.khalid@moe.gov.my5199
15.Cik A'qilah Muhammad Bukhari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
a`qilah.bukhari@moe.gov.my4257
Unit Perkhidmatan
16.Puan Shahirah Binti Mohd Kabir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
shahirah.kabir@moe.gov.my5192
17.Encik Asyraf Hafetz B. Daud
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K3
hafetz.daud@moe.gov.my5216
18.Cik Nurul Hidayah Binti Ahmad Zamzuri
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K4
hidayah.zamzuri@moe.gov.my5211
19.Encik Nor Fauzan Bin Daud
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K2
fauzan.daud@moe.gov.my5212
20.Encik Mohd Nor Zaidi Bin Mat Nazir
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K5
zaidi.mat@moe.gov.my5214
21.Puan Khairul Syida Binti Khalil
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K6
ksyida.khalil@moe.gov.my5215
22.Puan Nurul Shahida Binti Taib
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K7
shahida.taib@moe.gov.my5213
23.Cik Siti Nur Diana Binti Azizan Khamat
Penolong Setiausaha • SPS
diana.azizan@moe.gov.my5220
24.Puan Haslina Bt. Awang Din
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
haslina.din@moe.gov.my5217
25.Encik Mohammad Syarif Bin Mat Desa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syarif.mat@moe.gov.my4251
26.Encik Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan.ahmad@moe.gov.my5242
27.Puan Nazirah Bt. Seae
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
nazirah.seae@moe.gov.my5202
28.Puan Darina Bt. Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
darina.hashim@moe.gov.my5218
29.Encik Azwan Bin Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K3
azwan.mansor@moe.gov.my5210
30.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K4
fida.othman@moe.gov.my5227
31.Puan Maslinda Bt. Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
linda.shibee@moe.gov.my5225
32.Puan Shuhada Bt. Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
shuhada.kasim@moe.gov.my5226
33.Puan Norhaslina Binti Mohd Hasni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
haslina.hasni@moe.gov.my5209
34.Cik Masni Binti Abdullah Sani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K9
masni.sani@moe.gov.my5208
35.Puan Mardiana Binti Zulkifli
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
mardiana.zulkifli@moe.gov.my5241
36.Cik Zuraidah Bt. Muhamed
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
zuraidah.muhamed@moe.gov.my5204
37.Encik Muhammad Hafiz Bin Mohd
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hafiz.mohd@moe.gov.my4250
38.Cik Nurul Atika Binti Sunny Anuar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
atika.sunny@moe.gov.my4284
39.Cik Nursyahirah Binti Bahrin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syahirah.bahrin@moe.gov.my5223
40.Puan Nur Syafiqah Binti Mohd Zulkiflee
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syafiqah.zulkifl@moe.gov.my3807
Unit Pengurusan Prestasi Dan Naik Pangkat
41.Encik Fawwaz Syakir Bin Mohd Ariff @ Ghazali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
fawwaz@moe.gov.my5228
42.Encik Mohd Dhaniel Bin Mohd Sufian
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P1
mohddhaniel@moe.gov.my5233
43.Puan Eniza Binti Abdul Halim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P2
eniza.abdulhalim@moe.gov.my5234
44.Puan Naterah Binti Abdullah Sani
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P3
naterah@moe.gov.my5232
45.Puan Nolita Binti Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P4
nolita.mohamad@moe.gov.my5235
46.Cik Nurul Farehan Binti Ahmad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
farehan.ahmad@moe.gov.my5229
47.Puan Noorhalyza Binti Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)P
halyza.mohammaddin@moe.gov.my5230
48.Puan Zuraidah Anum Binti Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
zuraidah.ramli@moe.gov.my5236
49.Encik Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P
mohd.jusoh@moe.gov.my5237
50.Encik Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
arif.yusuf@moe.gov.my5240
51.Puan Nik Azieyati Binti Nik Aziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P2
azieyati.aziz@moe.gov.my5239
52.Puan Mardiah Bt. Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
mardiah.shamsudin@moe.gov.my6561
53.Puan Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P5
aishah.ayob@moe.gov.my5238
54.Cik Elliza Shafina Bt. Salleh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
elliza.salleh@moe.gov.my4242
55.Encik Raja Syazimi Bin Raja Dollah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
rajasyazimi@moe.gov.my4280
56.Cik Nik Nur Farihah Binti Nik Harmi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
farihah.harmi@moe.gov.my4275
57.Cik Intan Farah Nabila Binti Nor Salihi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
intan.salihi@moe.gov.my4244
58.Cik Zulfahanis Binti Zulkiffli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
zulfahanis@moe.gov.my4243
Unit Pengurusan Psikologi
59.Puan Jumakyah Binti Yatim
Pegawai Psikologi Kanan • PPSI
jumakyah.yatim@moe.gov.my5221
60.Puan Nurrul Azwa Binti Mohd Kassim
Pegawai Psikologi • PPSI
azwa.kassim@moe.gov.my5224
61.Puan Azhani Bt. Azimin
Pegawai Psikologi • PPSI
azhani.azimin@moe.gov.my5244
62.Puan Noor Rafiza Binti Md Rashid
Penolong Pegawai • PPPSI
rafiza.rashid@moe.gov.my4274
63.Cik Siti Sahrah Binti Masruneh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • N17
sarah.masruneh@moe.gov.my4238
Unit HRMIS Dan Pentadbiran
64.Encik Mohamad Hafiz Bin A. Hamid
Penolong Setiausaha • PSU(SM)HRMIS/T
mhafiz@moe.gov.my5195
65.Puan Hawa Binti Arbain
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTM(SM)HRMIS
hawa.arbain@moe.gov.my5231
66.Cik Nur Hazwani Binti Md Yatim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)T
hazwani.yatim@moe.gov.my5243
67.Puan Nurul Izzan Binti Idris
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
izzan.idris@moe.gov.my5246
68.Puan Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)T
suliza.momar@moe.gov.my5219
69.Encik Khairul Anuar Bin Mahamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS1
khairul.mahamad@moe.gov.my5247
70.Encik Mohd Fauzolnizam Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS2
fauzol.mohamad@moe.gov.my5245
71.Encik Zaifulnizam Bin Abd Karim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS3
zaiful.karim@moe.gov.my5252
72.Cik Siti Yuhaizan Binti Wahap
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
yuhaizan.wahap@moe.gov.my4235
73.Cik Muneerah Binti Sulaiman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
muneerahsulaiman@moe.gov.my4283
74.Encik Muhammad Khuzaifah Bin Mat Harun
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
khuzaifah.mat@moe.gov.my5279
75.Cik Nur Syafiqa Binti Md Sofian
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syafiqa.sofian@moe.gov.my4240
76.Encik Mohd Irzan Bin Baharum
Pembantu Operasi • PO(SM)T1
irzanbaharum@moe.gov.my4237
77.Puan Nurul Baizura Bt. Zainuddin
Pembantu Operasi • PO(SM)T2
baizura.zainuddin@moe.gov.my5248
78.Encik Mohd Faizal Bin Mohammad
Pembantu Operasi • PO(SM)T4
faizal.mohammad@moe.gov.my4239
Unit Perancangan Dan Dasar Latihan
79.Encik Hamzah Bin Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)DL
hamzah.abdullah@moe.gov.my5253
80.Encik Subramaniam A/l Krishnasamy
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)DL
subra.krishnasamy@moe.gov.my6608
81.Puan Norazilawati Binti Rohanuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)DL
azi.rohanuddin@moe.gov.my5258
82.Puan Maznah Bt. Abu Samah
Penolong Setiausaha • PSU(SM)DL
maznah.as@moe.gov.my5256
83.Puan Nor Hazila Bt. Harun
Pegawai Tadbir (Kontrak) • SPS(SM)DL
hazila.harun@moe.gov.my5278
84.Encik Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)DL
shahlani.latif@moe.gov.my5273
85.Cik Zainon Bt. Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)DL
zainon.bakar@moe.gov.my5269
86.Puan Hasiah Bt. Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL1
hasiah.rahman@moe.gov.my5271
87.Puan Roshanita Bt. Mohd Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL2
roshanita.akhir@moe.gov.my5263
88.Encik Faridil Althrat Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL3
faridil.ismail@moe.gov.my5265
89.Encik Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL4
azhariahmad@moe.gov.my5264
90.Puan Mazurita Bt. Pauzi
Pembantu Operasi • PO(SM)T5
mazurita.pauzi@moe.gov.my4309
Unit Latihan
91.Encik Norazhar Bin Anas
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)L
norazhar.anas@moe.gov.my5255
92.Puan Noorul Huda Asyikin Binti Mohd Fauzi
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L1
noorul.huda@moe.gov.my5259
93.Cik Nurul Aine Binti Abd Rhsid
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L2
aine.rhsid@moe.gov.my5261
94.Encik Muhamad Khalidi Bin Ramli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L1
khalidi.ramli@moe.gov.my5274
95.Encik Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L2
ruhaify@moe.gov.my5275
96.Puan Hajar Bt. Hamzah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
hajar.hamzah@moe.gov.my5276
97.Puan Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L1
syaza.razali@moe.gov.my5268
98.Encik Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L2
zafri.zin@moe.gov.my5267
99.Puan Noor Azra Bt. Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L4
azra.suparman@moe.gov.my5266
100.Encik Ian Rossi Bin Jeffery Majilin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L5
ianrossi.jeffery@moe.gov.my5277
101.Cik Kamisah Bt. Hafid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L6
kamisah.hafid@moe.gov.my5272
102.Encik Mohamad Faizal Bin Zuhri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L7
faizal.zuhri@moe.gov.my5270
103.Encik Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L8
suffian.mohamad@moe.gov.my5103
Kembali Ke Atas