Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (Pengurusan Pengajian Tinggi)
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.
Setiausaha Bahagian • SUB(SM)PT
5190
2.Puan Nor' Afifi Bt. Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)PT
afifi.razab@moe.gov.my5191
Unit Perjawatan Dan Naziran
3.Puan Saidatul Hizam Binti Abdul Manaf
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)JN
saidatul.manaf@moe.gov.my5250
4.Encik Nik Akhtarulhaq Bin Nik Abd Rahman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)JN2
nik.akhtarulhaq@moe.gov.my5196
5.Encik Muhammad Nazirul Mubin Bin Abdul Rahman
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN1
nazirul.mubin@moe.gov.my5197
6.Encik Ahmad Hadiddin Bin Hashim
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN2
hadiddin.hashim@moe.gov.my5193
7.Encik Rozaimi Bin Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN3
rozaimi.ahmad@moe.gov.my5198
8.Puan Nursazrina Binti Sulaiman
Penolong Setiausaha • PSU(SM)JN4
sazrina.sulaiman@moe.gov.my5262
9.Cik Nurdalila Binti Zahed
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH 41
dalila.zahed@moe.gov.my5194
10.Encik Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)JN
madin.karim@moe.gov.my5249
11.Puan Wan Zarayusnita Binti Wan Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)JN1
zarayusnita@moe.gov.my5207
12.Puan Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)JN2
azelina.yusop@moe.gov.my5205
13.Encik Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)JN3
hafiz.jaafar@moe.gov.my5206
Unit Perkhidmatan
14.Puan Shahirah Binti Mohd Kabir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
shahirah.kabir@moe.gov.my5192
15.Encik Asyraf Hafetz B. Daud
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K3
hafetz.daud@moe.gov.my5216
16.Encik Rosizham Bin Hamdan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K4
rosizham.hamdan@moe.gov.my5212
17.Cik Nurul Hidayah Binti Ahmad Zamzuri
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K5
hidayah.zamzuri@moe.gov.my5211
18.Puan Nurul Shahida Binti Taib
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K7
shahida.taib@moe.gov.my5213
19.Cik Siti Nur Diana Binti Azizan Khamat
Penolong Setiausaha • SPS
diana.azizan@moe.gov.my5220
20.Puan Haslina Bt. Awang Din
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
haslina.din@moe.gov.my5217
21.Encik Mohammad Syarif Bin Mat Desa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syarif.mat@moe.gov.my4251
22.Encik Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan.ahmad@moe.gov.my5242
23.Puan Nazirah Bt. Seae
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
nazirah.seae@moe.gov.my5202
24.Puan Shuhada Bt. Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
shuhada.kasim@moe.gov.my5226
25.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K3
fida.othman@moe.gov.my5227
26.Puan Maslinda Bt. Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
linda.shibee@moe.gov.my5225
27.Puan Norhaslina Binti Mohd Hasni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
haslina.hasni@moe.gov.my5209
28.Puan Sharifah Norazura Bt. Anawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K7
sharifah.anawi@moe.gov.my5208
29.Puan Darina Bt. Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
darina.hashim@moe.gov.my5218
30.Encik Azwan Bin Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K9
azwan.mansor@moe.gov.my5210
31.Puan Mardiana Binti Zulkifli
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
mardiana.zulkifli@moe.gov.my5241
32.Cik Zuraidah Bt. Muhamed
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
zuraidah.muhamed@moe.gov.my5204
33.Encik Nurizhar Bin Said
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
izhar.said@moe.gov.my4250
34.Encik Mohd Nasarudin Bin Zulkifli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nasarudin.zulkifli@moe.gov.my4284
35.Cik Nursyahirah Binti Bahrin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syahirah.bahrin@moe.gov.my5223
36.Encik Ahmad Syukran Bin Zaidi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syukran.zaidi@moe.gov.my4270
Unit Pengurusan Prestasi Dan Naik Pangkat
37.Encik Fawwaz Syakir Bin Mohd Ariff @ Ghazali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
fawwaz@moe.gov.my5228
38.Encik Mohd Dhaniel Bin Mohd Sufian
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P3
mohddhaniel@moe.gov.my5233
39.Puan Eniza Binti Abdul Halim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P2
eniza.abdulhalim@moe.gov.my5234
40.Puan Naterah Binti Abdullah Sani
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P4
naterah@moe.gov.my5232
41.Puan Nolita Binti Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P5
nolita.mohamad@moe.gov.my5235
42.Cik Nurul Farehan Binti Ahmad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
farehan.ahmad@moe.gov.my5229
43.Puan Noorhalyza Binti Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)P
halyza.mohammaddin@moe.gov.my5230
44.Encik Abdul Hadi Bin Uyub
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
hadi.uyub@moe.gov.my5236
45.Encik Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
mohd.jusoh@moe.gov.my5237
46.Puan Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P2
aishah.ayob@moe.gov.my5238
47.Puan Nik Azieyati Binti Nik Aziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P3
azieyati.aziz@moe.gov.my5239
48.Encik Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
arif.yusuf@moe.gov.my5240
49.Puan Mardiah Bt. Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P5
mardiah.shamsudin@moe.gov.my6561
50.Encik Amir Sarifudin Bin Abu Kassim
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
amir.kassim@moe.gov.my5251
51.Cik Elliza Shafina Bt. Salleh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
elliza.salleh@moe.gov.my4242
52.Encik Muhammad Hakem Bin Mhd Tahir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hakem.tahir@moe.gov.my4276
53.Cik Nik Nur Farihah Binti Nik Harmi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
farihah.harmi@moe.gov.my4275
54.Encik Sutiswadi Bin Che Mohamed
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
sutiswadi.cm@moe.gov.my4280
55.Cik Zulfahanis Binti Zulkiffli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
zulfahanis@moe.gov.my4243
Unit Pengurusan Psikologi
56.Puan Norazita Bt. Ramli
Pegawai Psikologi Kanan • PPSI
azita.ramli@moe.gov.my5221
57.Puan Rosmani Bt. Che Draman
Pegawai Psikologi • PPSI
rosmani.draman@moe.gov.my5224
58.Puan Azhani Bt. Azimin
Pegawai Psikologi • PPSI
azhani.azimin@moe.gov.my5244
59.Puan Noor Rafiza Binti Md Rashid
Penolong Pegawai • PPPSI
rafiza.rashid@moe.gov.my4274
60.Cik Siti Sahrah Binti Masruneh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • N17
sarah.masruneh@moe.gov.my4238
Unit HRMIS Dan Pentadbiran
61.Puan Hawa Binti Arbain
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTM(SM)HRMIS
hawa.arbain@moe.gov.my5231
62.Cik Nur Hazwani Binti Md Yatim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)T
hazwani.yatim@moe.gov.my5243
63.Puan Zuraidah Anum Binti Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)T
zuraidah.ramli@moe.gov.my5203
64.Puan Nurul Izzan Binti Idris
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
izzan.idris@moe.gov.my5246
65.Puan Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)T
suliza.momar@moe.gov.my5219
66.Encik Khairul Anuar Bin Mahamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS
khairul.mahamad@moe.gov.my5247
67.Encik Mohd Fauzolnizam Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS
fauzol.mohamad@moe.gov.my5245
68.Encik Zaifulnizam Bin Abd Karim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS
zaiful.karim@moe.gov.my5252
69.Cik Siti Yuhaizan Binti Wahap
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
yuhaizan.wahap@moe.gov.my4235
70.Cik Muneerah Binti Sulaiman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
muneerahsulaiman@moe.gov.my4283
71.Encik Muhammad Khuzaifah Bin Mat Harun
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
khuzaifah.mat@moe.gov.my5279
72.Cik Nur Syafiqa Binti Md Sofian
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syafiqa.sofian@moe.gov.my4240
73.Encik Mohd Irzan Bin Baharum
Pembantu Am Pejabat • PAP(SM)T1
irzanbaharum@moe.gov.my4237
74.Puan Nurul Baizura Bt. Zainuddin
Pembantu Am Pejabat • PAP(SM)T2
baizura.zainuddin@moe.gov.my5248
75.Encik Mohd Faizal Bin Mohammad
Pembantu Am Pejabat • PAP(SM)T4
faizal.mohammad@moe.gov.my4239
Unit Perancangan Dasar Latihan Dan Kompetensi
76.Encik Hamzah Bin Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)DL
hamzah.abdullah@moe.gov.my5260
77.Puan Norazilawati Binti Rohanuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)L
azi.rohanuddin@moe.gov.my5258
78.Puan Maznah Bt. Abu Samah
Penolong Setiausaha • PSU(SM)DL
maznah.as@moe.gov.my5256
79.Cik Nurul Aini Binti Azis
Pegawai Tadbir (SPS) • SPS(SM)DL
aini.azis@moe.gov.my4306
80.Puan Nor Hazila Bt. Harun
Pegawai Tadbir (Kontrak) • SPS(SM)DL
hazila.harun@moe.gov.my5278
81.Encik Muhamad Khalidi Bin Ramli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)DL
khalidi.ramli@moe.gov.my5274
82.Cik Zainon Bt. Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)DL
zainon.bakar@moe.gov.my5269
83.Puan Hasiah Bt. Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL1
hasiah.rahman@moe.gov.my5271
84.Puan Roshanita Bt. Mohd Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL2
roshanita.akhir@moe.gov.my5263
85.Encik Mohd Fadly Bin Jamaludin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL3
fadly.jamaludin@moe.gov.my5265
86.Encik Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL4
azhariahmad@moe.gov.my5264
87.Puan Mazurita Bt. Pauzi
Pembantu Am Pejabat • PAP(SM)T
mazurita.pauzi@moe.gov.my4309
88.Encik Zakaria B. Mat Isa
Pemandu • PEMANDU
zakaria.mat@moe.gov.my4168
Unit Latihan
89.Puan Azita Binti Ab Aziz
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)L
azita.aaziz@moe.gov.my5255
90.Puan Norazilawati Bt. Rohanuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)L
azi.rohanuddin@moe.gov.my5258
91.Cik Siti Khadijah Binti Abdul Ghani
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L
khadijah.ghani@moe.gov.my5259
92.Cik Noorul Huda Asyikin Binti Mohd Fauzi
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)L
noorul.huda@moe.gov.my5259
93.Encik Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L
shahlani.latif@moe.gov.my5273
94.Encik Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L
ruhaify@moe.gov.my5275
95.Puan Hajar Bt. Hamzah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
hajar.hamzah@moe.gov.my5276
96.Puan Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L1
syaza.razali@moe.gov.my5268
97.Encik Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L2
zafri.zin@moe.gov.my5267
98.Puan Noor Azra Bt. Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L4
azra.suparman@moe.gov.my5266
99.Encik Ian Rossi Bin Jeffery Majilin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L5
ianrossi.jeffery@moe.gov.my5277
100.Cik Kamisah Bt. Hafid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L6
kamisah.hafid@moe.gov.my5272
101.Encik Mohamad Faizal Bin Zuhri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L7
faizal.zuhri@moe.gov.my5270
102.Encik Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L8
suffian.mohamad@moe.gov.my5103
Kembali Ke Atas