Bahagian Sukan
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706141
Faks: 0388706824
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Hazally Bin Jali
Setiausaha Bahagian • SUB(N)
hazally.jali@moe.gov.my6140
2.Encik Roffelsia Mcneil Bin Raislar
Setiausaha Pejabat • SUP(N)
mcneilraislar@moe.gov.my6141
3.Encik Ahmad Khuzaimi Bin Bahri
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(N)
khuzaimi.bahri@moe.gov.my6145
4.Encik Abu Kasim Bin Hasan
Penolong Setiausaha • PSU(N)P1
abu.hasan@moe.gov.my6143
5.Puan Aziah Binti Sarlan
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(N)
aziah.sarlan@moe.gov.my6139
6.Puan Nur Syaqirah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(N)
syaqirah.abdullah@moe.gov.my6137
7.Puan Siti Norafzan Binti Abdul Rahman
Pembantu Am Pejabat • PO(N)
afzan.rahman@moe.gov.my6138
8.Encik Asrul Bin Ayub
Pemandu Kenderaan • PK(N)
4782
9.Puan Nur Aina Binti A. Aziz
Eksekutif Sukan
aina.aziz@moe.gov.my5346
10.Puan Noor Liyana Binti Abd Yusof
Eksekutif Sukan
liyana.yusof@moe.gov.my5188
11.Encik Saiful Yazan Bin Abu Hassan
Eksekutif Sukan
yazan.hassan@moe.gov.my6108
12.Puan Zuzilawati Binti Zubir
Eksekutif Sukan
wati.zubir@moe.gov.my6453
SEKSYEN PEMBANGUNAN
13.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)B
6154
14.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(N)P2
6142
15.Puan Nor Azlina Binti Mohd Zubaidi
Penolong Setiausaha • PSU(N)P3
azlina.zubaidi@moe.gov.my6135
16.Encik Salehudin Bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)B
salehudin.mohamed@moe.gov.my6639
17.Puan Nurulhuda Binti Mohd Akhir
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)P
huda.akhir@moe.gov.my6581
18.Puan Azliza Binti Lokman
Eksekutif Sukan
azliza.lokman@moe.gov.my6578
19.Puan Andik Norazyanti Binti Matawapa
Eksekutif Sukan
azyanti.matawapa@moe.gov.my6563
SEKSYEN PENYELARASAN
20.Encik Tony Azman Bin Hassan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)P
tony@moe.gov.my6153
21.Encik Haron Bin Arip
Pegawai Tadbir (Kontrak)
haron.arip@moe.gov.my6584
22.Encik Azwan Bin Abdullah
Eksekutif Sukan
azwan.a@moe.gov.my6127
23.Encik Mohamad Iswandi Bin Pudzir
Eksekutif Sukan
iswandi.pudzir@moe.gov.my5114
24.Encik Mohd Haniff Bin Abd Razak
Eksekutif Sukan
haniff.razak@moe.gov.my6454
25.Encik Ahmad Fadhil Bin Mohamad Locman
Eksekutif Sukan
fadhil.locman@moe.gov.my6455
26.Encik Norhalis Syafik Bin Md Sidek
Eksekutif Sukan
norhalis.sidek@moe.gov.my6580
MAJLIS SUKAN UNIVERSITI MALAYSIA (MASUM)
27.Puan Jamilah Binti Mat Puji
Pegawai Tadbir (Kontrak)
jamilah.puji@moe.gov.my6719
28.Encik Saiful Bahari Bin Ariffin
Pegawai Belia Dan Sukan
bahari.ariffin@moe.gov.my6477
29.Encik Zaran Bin Noh
Eksekutif Sukan
zaran.noh@moe.gov.my5186
30.Puan Farahiza Binti Razali
Eksekutif Sukan
farahiza.razali@moe.gov.my5185
31.Puan Muna Hafeza Binti Ismail
Penolong Akauntan
hafeza.ismail@moe.gov.my6899
32.Puan Zurina Che Din
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
zurina.chedin@moe.gov.my6146
33.Encik Mohd Shahril Bin Mohd Arshad
Eksekutif Sukan
shahril.arshad@moe.gov.my6259
34.Encik Khairul Azhar Bin Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
khairul.razali@moe.gov.my4784
35.Puan Suhaini Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
suhaini.johari@moe.gov.my4783
Kembali Ke Atas