Bahagian Sukan (Pengajian Tinggi)
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706141
Faks: 0388706824
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Hazally Bin Jali
Setiausaha Bahagian • SUB(N)
hazally.jali@moe.gov.my6140
2.Encik Roffelsia Mcneil Bin Raislar
Setiausaha Pejabat • SUP(N)
mcneilraislar@moe.gov.my6141
3.Encik Ahmad Khuzaimi Bin Bahri
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(N)
khuzaimi.bahri@moe.gov.my6145
4.Encik Abu Kasim Bin Hasan
Penolong Setiausaha • PSU(N)P1
abu.hasan@moe.gov.my6143
5.Puan Aziah Binti Sarlan
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(N)
aziah.sarlan@moe.gov.my6139
6.Puan Nur Syaqirah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)(N)
syaqirah.abdullah@moe.gov.my6137
7.Puan Siti Norafzan Binti Abdul Rahman
Pembantu Am Pejabat • PAP(N)
afzan.rahman@moe.gov.my6138
8.Encik Mohd Sapian Bin Mohd Jizam
Pemandu Kenderaan • PK(N)
sapian.jizam@moe.gov.my4782
9.Encik Saiful Yazan Bin Abu Hassan
Eksekutif Sukan
yazan.hassan@moe.gov.my6108
10.Cik Nur Aina Binti A. Aziz
Eksekutif Sukan
aina.aziz@moe.gov.my5346
11.Puan Noor Liyana Binti Abd Yusof
Eksekutif Sukan
liyana.yusof@moe.gov.my5188
12.Cik Zuzilawati Binti Zubir
Eksekutif Sukan
wati.zubir@moe.gov.my6453
13.Encik Nurakmal Bin Ramli
Eksekutif Sukan
akmal.ramli@moe.gov.my6342
14.
Eksekutif Sukan
SEKSYEN PEMBANGUNAN
15.Dr. Ahmad Naim Bin Ismail
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)B
naim.ismail@moe.gov.my6154
16.Encik Kaliyapan A/l Rajakumaran
Penolong Setiausaha • PSU(N)P2
kaliyapan.r@moe.gov.my6142
17.Puan Nor Azlina Binti Mohd Zubaidi
Penolong Setiausaha • PSU(N)P4
azlina.zubaidi@moe.gov.my6135
18.Encik Salehudin Bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)B
salehudin.mohamed@moe.gov.my6639
19.Cik Nurulhuda Binti Mohd Akhir
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)P
huda.akhir@moe.gov.my6581
20.Puan Azliza Binti Lokman
Eksekutif Sukan
azliza.lokman@moe.gov.my6578
21.Cik Andik Norazyanti Binti Matawapa
Eksekutif Sukan
azyanti.matawapa@moe.gov.my6563
22.
Eksekutif Sukan
SEKSYEN PENYELARASAN
23.Encik Tony Azman Bin Hassan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)P
tony@moe.gov.my6153
24.Encik Haron Bin Arip
Pegawai Tadbir (Kontrak)
haron.arip@moe.gov.my6584
25.Encik Azwan Bin Abdullah
Eksekutif Sukan
azwan.a@moe.gov.my6127
26.Encik Mohamad Iswandi Bin Pudzir
Eksekutif Sukan
iswandi.pudzir@moe.gov.my5114
27.Encik Mohd Haniff Bin Abd Razak
Eksekutif Sukan
haniff.razak@moe.gov.my6454
28.Encik Ahmad Fadhil Bin Mohamad Locman
Eksekutif Sukan
fadhil.locman@moe.gov.my6455
29.Encik Norhalis Syafik Bin Md Sidek
Eksekutif Sukan
norhalis.sidek@moe.gov.my6580
30.
Eksekutif Sukan
SEKSYEN NATIONAL BLUE OCEAN STRATEGY (NBOS)
31.Encik Salehuddin Bin Md Dahlan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)NBOS
salehuddin.dahlan@moe.gov.my6827
MAJLIS SUKAN UNIVERSITI MALAYSIA (MASUM)
32.Puan Jamilah Binti Mat Puji
Pegawai Tadbir (Kontrak)
jamilah.puji@moe.gov.my6719
33.Encik Saiful Bahari Bin Ariffin
Pegawai Belia Dan Sukan
bahari.ariffin@moe.gov.my6477
34.Puan Zurina Che Din
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
zurina.chedin@moe.gov.my6146
35.Puan Muna Hafeza Binti Ismail
Penolong Akauntan
hafeza.ismail@moe.gov.my6899
36.Encik Zaran Bin Noh
Eksekutif Sukan
zaran.noh@moe.gov.my5186
37.Puan Farahiza Binti Razali
Eksekutif Sukan
farahiza.razali@moe.gov.my5185
38.Encik Syed Ahmad Abdillah Bin Syed Aluawi
Eksekutif Sukan
abdillah.aluawi@moe.gov.my6438
39.Encik Mohd Shahril Bin Mohd Arshad
Eksekutif Sukan
shahril.arshad@moe.gov.my6259
40.Encik Khairul Azhar Bin Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
khairul.razali@moe.gov.my4784
41.Puan Suhaini Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
suhaini.johari@moe.gov.my4783
Kembali Ke Atas