Pejabat Ketua Setiausaha
Aras 17, No.2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388705051
Faks: 0388706806
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Dato' Seri Ir. Dr. Zaini Ujang
Ketua Setiausaha • KSU
zainiujang@moe.gov.my5050
2.Puan Siti Hapipah Binti Komeng
Pembantu Khas • PTK (KSU)
siti.hapipah@moe.gov.my5051
3.Encik Suharmi Bin Ismail
Pegawai Khas • PK (KSU)
suharmi.ismail@moe.gov.my5052
4.Puan Wan Samsuhaily Binti Samsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O) (KSU)
samsuhaily.samsudin@moe.gov.my5053
5.Encik Yusuf Bin Ibrahim Mukhtar
Pembantu Operasi • PEMBANTU OPERASI (KSU)
5054
6.Encik Khairul Nizam Bin Mohamad Yusuf
Pemandu • PEMANDU (KSU)
6877
7.Puan Nor Asliza Binti Supar @ Sarpan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • N41
asliza.supar@moe.gov.my5056
8.Encik Muhammad Shafiq Bin Ahmad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • N41
shafiq.ahmad@moe.gov.my5055
9.Encik Zulfaris Bin Umar Ali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • N41
zulfaris.umar@moe.gov.my4194
Perunding TVET
10.YBhg. Datuk Haji Omar Bin Abd. Rahman
Penasihat Khas • PERUNDING KANAN TVET
omar.abdrahman@moe.gov.my6920
Perunding Higher Education Blueprint
11.YBhg. Prof. Dato' Ir. Dr. Mohd Saleh Jaafar
Penasihat Khas • PERUNDING HIGHER EDUCATION BLUEPRINT
msj@moe.gov.my5032
12.Cik Hanisah Binti Hassan
Setiausaha Pejabat • N41
hanisah.hassan@moe.gov.my4419
Projek Khas SPT
13.YBrs. Dr. Ab Wahab Bin Che Mat
Penasihat Khas • SUB PROJEK KHAS (SPT)
abwahab.chemat@moe.gov.my6270
Kembali Ke Atas