Unit Komunikasi Korporat
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706885
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
SEKSYEN HAL EHWAL KORPORAT
1.Encik Mohd Na'aim Bin Harun
Penolong Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPPAK(I)K
naaim.harun@moe.gov.my5412
2.Encik Encik Mohd Khairi Bin Hasan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(I)KP
khairi.hasan@moe.gov.my6282
3.Puan Norasikin Bt Khalid
Pereka • PEREKA (I)K
norasikin.khalid@moe.gov.my5523
SEKSYEN PERHUBUNGAN AWAM DAN KHIDMAT PELANGGAN
4.YBhg. Datin Salehah Binti Abdull Hak
Ketua Seksyen • KSPAKP(I)
salehah.abdull@moe.gov.my6266
5.Cik Syazrah Nazuha Binti Husin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(I)K
nazuha.husin@moe.gov.my6290
6.Puan Mazaitul Azwa Binti Abdullah
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(I)
mazaitulazwa@moe.gov.my6277
PENTADBIRAN
7.Puan Faziah Binti Alias
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(I)KP
faziah.alias@moe.gov.my6281
8.Puan Julaila Binti Zinal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(I)KP1
julaila.zinal@moe.gov.my6275
9.Encik Mohd Fairuf Azrin Bin Mokhtar
Pembantu Operasi • PAP(I)K
fairuf.mokhtar@moe.gov.my6926
10.Puan Nur Suhada Binti Sulaiman
Pembantu Operasi • PAP(I)KP
suhada.sulaiman@moe.gov.my4164
11.Encik Abdul Rahim Bin Mohd Said
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
rahim.said@moe.gov.my
Kembali Ke Atas