Unit Komunikasi Korporat
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706885
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
SEKSYEN HAL EHWAL KORPORAT
1.Cik Sharifah Mariam Binti Syed Dawilah
Ketua Seksyen Hal Ehwal Korporat • KSHEK(I)
mariam.dawilah@moe.gov.my6274
2.En. Mohd Na'aim Bin Harun
Penolong Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPPAK(I)K
naaim.harun@moe.gov.my5412
3.Pn. Mazaitul Azwa Binti Abdullah
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(I)
6277
4.En. Mohd Fauzan Bin Abu Hassan
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(I)K2
fauzan.hassan@moe.gov.my6278
5.En. Abdullah Sani Ariff Bin Lokhman
Jurufoto • JURUFOTO(I)K
sani.lokhman@moe.gov.my6272
6.Pn. Norasikin Bt Khalid
Pereka • PEREKA (I)K
norasikin.khalid@moe.gov.my5523
7.En. Mohd Fairuf Azrin Bin Mokhtar
Pembantu Am Pejabat • PAP(I)K
fairuf.mokhtar@moe.gov.my6267
8.En. Khairul Azwan Bin Khalil
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • JURU VIDEO
azwan.khalil@moe.gov.my
SEKSYEN PERHUBUNGAN AWAM DAN KHIDMAT PELANGGAN
9.Datin Salehah Binti Abdull Hak
Ketua Seksyen • KSPAKP(I)
salehah.abdull@moe.gov.my6266
10.Cik Nur Emieliana Binti Ishak
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(I) K
emieliana.ishak@moe.gov.my6291
11.Cik Syazrah Nazuha Binti Husin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(I)K
nazuha.husin@moe.gov.my6290
12.Pn. Faziah Binti Alias
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(I)KP
faziah.alias@moe.gov.my6281
13.En. Mohd Khairi Bin Hasan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(I)KP
khairi.hasan@moe.gov.my6282
14.Pn. Julaila Binti Zinal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(I)KP1
julaila.zinal@moe.gov.my6275
15.Pn. Nur Suhada Binti Sulaiman
Pembantu Am Pejabat • PAP(I)K
suhada.sulaiman@moe.gov.my6275
16.Cik Nor Afrida Binti Mohd Noor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
afrida.mnoor@moe.gov.my5527
17.En. Abdul Rahim Bin Mohd Said
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
Kembali Ke Atas