Unit Komunikasi Korporat
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706885
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
SEKSYEN HAL EHWAL KORPORAT
1.Tuan Haji Suwadi Bin Haji Guliling
Ketua Seksyen Hal Ehwal Korporat • KSHEK (I)
suwadi.guliling@moe.gov.my6274
2.Puan Nur Emieliana Binti Ishak
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(I)K
emieliana.ishak@moe.gov.my6291
3.Encik Mohd Na'aim Bin Harun
Penolong Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPPAK(I)K
naaim.harun@moe.gov.my5412
4.Encik Mohd Fauzan Bin Abu Hassan
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(I)K
fauzan.hassan@moe.gov.my6278
5.Encik Mohd Khairi Bin Hasan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(I)KP
khairi.hasan@moe.gov.my6282
6.Puan Norasikin Bt Khalid
Pereka • PEREKA (I)K
norasikin.khalid@moe.gov.my5523
7.Kosong
Jurufoto • JURUFOTO
6272
SEKSYEN PERHUBUNGAN AWAM DAN KHIDMAT PELANGGAN
8.YBhg. Datin Salehah Binti Abdull Hak
Ketua Seksyen Perhubungan Awam Dan Khidmat Pelanggan • KSPAKP(I)
salehah.abdull@moe.gov.my6266
9.Puan Nor Afrida Binti Mohd Noor
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU
afrida.mnoor@moe.gov.my6247
10.Puan Syazrah Nazuha Binti Husin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(I)K
nazuha.husin@moe.gov.my6290
11.Puan Mazaitul Azwa Binti Abdullah
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(I)
mazaitulazwa@moe.gov.my6277
12.Puan Noorjanah Binti Rusli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(I)KP
noorjanah.rusli@moe.gov.my6268
PENTADBIRAN
13.Puan Faziah Binti Alias
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(I)KP
faziah.alias@moe.gov.my6281
14.Puan Julaila Binti Zinal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(I)KP1
julaila.zinal@moe.gov.my6275
15.Encik Mohd Fairuf Azrin Bin Mokhtar
Pembantu Operasi • PAP(I)K
azrin.mokhtar@moe.gov.my6926
16.Puan Nur Suhada Binti Sulaiman
Pembantu Operasi • PAP(I)KP
suhada.sulaiman@moe.gov.my4164
17.Encik Mohamad Nizam Bin Mohamad
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
Kembali Ke Atas