Bahagian Perancangan Kecemerlangan IPT
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5,
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388704070
Faks: 0388706867
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Prof. Dr. Raha Binti Abdul Rahim
Pengarah • P (BPKI)
raha@moe.gov.my6960
2.Pn. Noor Hanif Binti Mohamad Shobri
Setiausaha Pejabat • SU(BPKI)
noorhanif.mshobri@moe.gov.my6961
UNIT KECEMERLANGAN INSTITUSI (UKI)
3.Pn. Norhazimah Binti Che Hassan
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI)RU
norhazimah.chehassan@moe.gov.my6979
4.En. Chandran A/l Sundaraj
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPKI)COE
chandran.s@moe.gov.my6958
5.Pn. Siti Fazlina Binti Mohd Sani
Penolong Pengarah Kanan • M44 (UKI)
sfazlina.msani@moe.gov.my6959
6.En. Muhammad Hafizul Bin Matmor
Penolong Pengarah • PP(BPKI)RU1
hafizul.matmor@moe.gov.my6953
7.Pn. Aini Dayana Binti Md. Ali
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PP(BPKI)COE2
ainidayana.mdali@moe.gov.my6962
8.Cik Fazilah Binti Musa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N41 (BPKI) RU
fazilah.musa@moe.gov.my4579
9.Pn. Zulaiha Binti Jamaludin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)COE1
zulaiha.jamaludin@moe.gov.my4577
10.Cik Nurul Fithrah Binti Husain
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
fithrah.psh@moe.gov.my4580
11.Cik Nabilah Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)COE1
nabilah.johari@moe.gov.my6963
12.Pn. Nik Salwani Idura Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)RU1
nsalwani.ibrahim@moe.gov.my4568
UNIT PEMANTAUAN DAN PENTADBIRAN
13.En. Teo Woo Ken
Penolong Pengarah • PP(BPKI)R&D1
teowooken@moe.gov.my6971
14.Cik Nur Suzanna Binti Awang
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BPKI)T
nursuzanna.awang@moe.gov.my6976
15.Cik Nur Hidayah Binti Azri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPKI)P1
hidayahazri@moe.gov.my6977
16.Cik Sharparina Binti Dahlan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)P1
sharparina.dahlan@moe.gov.my6965
17.Pn. Noor Hazila Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)RU2
noorhazila.mohdnoor@moe.gov.my6956
18.En. Saiful Nizam Bin Abdullah
Pembantu Am Pejabat • PAP(BPKI)P1
saifulnizam.abdullah@moe.gov.my4582
UNIT PENGKOMERSILAN
19.En. Yahaya Bin Abd. Aziz
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI)KOM
yahaya.aziz@moe.gov.my6952
20.Cik Yamini A/p Jayabalan
Penolong Pengarah • PP(BPKI)KOM1
yamini.jayabalan@moe.gov.my6966
21.En. Wan Ab. Rahman Bin Wan Ismail
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK (BPKI) KOM
wanab.rahman@moe.gov.my6978
22.Cik Nurazra Binti Robaai
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)KOM2
nurazra.robaai@moe.gov.my4583
23.Pn. Rohaya Binti Mohamad Amin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)KOM
rohaya.mohamadamin@moe.gov.my6969
24.En. Hasanol Arifin Bin Yusof
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS N17(BPKI)KOM1
hasanolarifin.yusof@moe.gov.my4570
UNIT PENYELARASAN PENYELIDIKAN
25.Pn. Rozita Binti Rosli
Ketua Penolong Pengarah • KPP (BPKI) R&D
itarosli@moe.gov.my6982
26.Pn. Zakiah Binti Ahmad@ Ahmaddiah
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPKI)KOM1
zakiah.ahmad@moe.gov.my6957
27.Kosong (dpa)
Penolong Pengarah • PP(BPKI)COE1
6967
28.Kosong
Penolong Pengarah
29.En. Mohd Azli Bin Maarif
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PP(BPKI)R&D2
azli.maarif@moe.gov.my6973
30.Pn. Nur Salfarienna Binti Haji Sikari
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D1
salfarienna.sikari@moe.gov.my6972
31.Pn. Norhana Binti Ramli
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D2
norhana.ramli@moe.gov.my4573
32.Cik Hasnah Binti Shamsuri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N41(BPKI)R&D1
hasnah.shamsuri@moe.gov.my4571
33.Cik Azliza Binti Murad
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D3
azliza.murad@moe.gov.my4572
34.Cik Norhaizal Binti Sidid Omar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)COE2
norhaizal.sididomar@moe.gov.my4578
35.Pn. Sharifah Daniah Binti Syed Muhamad Nor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)R&D1
sharifah.daniah@moe.gov.my4574
36.Pn. Ayuzliza Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D1
ayuzliza.zakaria@moe.gov.my6974
37.Pn. Rosiah Binti Abdul Rahman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)R&D2
rndbpki@moe.gov.my4571
38.Cik Asiah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D2
asiah.mamat@moe.gov.my6975
39.Pn. Syahriah Binti Shahar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)COE2
syahriah.shahar@moe.gov.my6964
Kembali Ke Atas