Bahagian Perancangan Kecemerlangan IPT
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5,
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388704070
Faks: 0388706867
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Prof. Dr. Raha Binti Abdul Rahim
Pengarah • P (BPKI)
raha@moe.gov.my6960
2.Puan Noor Hanif Binti Mohamad Shobri
Setiausaha Pejabat • SU(BPKI)
noorhanif.mshobri@moe.gov.my6961
UNIT PENYELARASAN DAN KHIDMAT SOKONGAN
3.Encik Teo Woo Ken
Penolong Pengarah • PP(BPKI) ADMIN
teowooken@moe.gov.my6971
4.Cik Nur Suzanna Binti Awang
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BPKI)T
nursuzanna.awang@moe.gov.my6976
5.Cik Nur Hidayah Binti Azri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPKI)P1
hidayahazri@moe.gov.my6977
6.Puan Noor Hazila Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)ADMIN
noorhazila.mohdnoor@moe.gov.my6965
7.Encik Saiful Nizam Bin Abdullah
Pembantu Am Pejabat • PAP(BPKI)P1
saifulnizam.abdullah@moe.gov.my4582
UNIT PENGURUSAN PENYELIDIKAN
8.YBrs. Dr. Faizah Binti Shaari
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI)R&D
faizah.shaari@moe.gov.my6970
9.Puan Siti Fazlina Binti Mohd Sani
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) R&D1
sfazlina.msani@moe.gov.my6959
10.Puan Zulaiha Binti Jamaludin
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PP N41(BPKI)R&D2
zulaiha.jamaludin@moe.gov.my6973
11.Puan Nur Salfarienna Binti Haji Sikari (cuti Bersalin)
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D1
salfarienna.sikari@moe.gov.my6972
12.Puan Norhana Binti Ramli (cuti Bersalin)
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D2
norhana.ramli@moe.gov.my4573
13.Puan Azliza Binti Murad
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D3
azliza.murad@moe.gov.my4572
14.Cik Nurul Shahidah Binti Mansor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)R&D1
rndbpki@moe.gov.my4574
15.Encik Reza Ariff Bin Md Selikan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)R&D2
rndbpki@moe.gov.my4575
16.Puan Ayuzliza Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D1
ayuzliza.zakaria@moe.gov.my6974
17.Cik Asiah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D2
asiah.mamat@moe.gov.my6975
18.Encik Ahmad Shahmi Bin Zaini
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PELAJAR LATIHAN INDUSTRI (LI)
rndbpki@moe.gov.my4573
19.Encik Mohd Fariz Bin Mokhtar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PELAJAR LATIHAN INDUSTRI (LI)
rndbpki@moe.gov.my4571
UNIT KECEMERLANGAN PENYELIDIKAN
20.Puan Norhazimah Binti Che Hassan (cuti Bersalin)
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI) RU
norhazimah.chehassan@moe.gov.my6979
21.Encik Muhammad Hafizul Bin Matmor
Penolong Pengarah • PP(BPKI) RU1
hafizul.matmor@moe.gov.my6953
22.Cik Fazilah Binti Musa
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PP N41 (BPKI) RU2
fazilah.musa@moe.gov.my6955
23.Cik Nurliyana Syafiqah Binti Mansor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27 (BPKI) RU1
rubpki@moe.gov.my4580
24.Puan Nik Salwani Idura Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)RU1
nsalwani.ibrahim@moe.gov.my4568
25.Puan Juita Binti Baba
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) RU2
juita.baba@moe.gov.my6956
UNIT PUSAT KECEMERLANGAN
26.Encik Chandran A/l Sundaraj
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPKI) COE
chandran.s@moe.gov.my6958
27.Puan Syafinas Binti Raman
Penolong Pengarah • PP(BPKI) COE1
syafinas.raman@moe.gov.my6967
28.Puan Aini Dayana Binti Md. Ali
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PP N41(BPKI)COE2
ainidayana.mdali@moe.gov.my6962
29.Cik Nurul Faseha Binti Tumiran
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI) COE
coebpki@moe.gov.my4577
30.Cik Nabilah Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) COE
nabilah.johari@moe.gov.my6963
UNIT PENGURUSAN DANA KHAS
31.Puan Rozita Binti Rosli
Ketua Penolong Pengarah • KPP (BPKI) UPDK
itarosli@moe.gov.my6982
32.Puan Zakiah Binti Ahmad@ Ahmaddiah
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPKI) UPDK
zakiah.ahmad@moe.gov.my6957
33.Puan Siti Nor Bainu Binti Jamingan
Penolong Pengarah • PP(BPKI) UPDK
norbainu@moe.gov.my6954
34.Cik Norhaizal Binti Sidid Omar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI) UPDK
norhaizal.sididomar@moe.gov.my4578
35.Puan Syahriah Binti Shahar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UPDK
syahriah.shahar@moe.gov.my6964
UNIT PROMOSI
36.Cik Norlizawaty Binti Abdu Samad
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI)KOM
norlizawaty.samad@moe.gov.my6952
37.Puan Wan Nor 'ain Binti Wan Mohd Salleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) KOM1
wnorain.wsalleh@moe.gov.my6966
38.Cik Siti Nurhanisah Binti Mohamad Badri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N41 (BPKI) KOM2
komersialbpki@moe.gov.my6968
39.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPTK (BPKI) KOM
6978
40.Cik Alia Amirah Binti Zainol
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)KOM1
alia.amirah@moe.gov.my4570
41.Puan Rohaya Binti Mohamad Amin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)KOM
rohaya.mohamadamin@moe.gov.my6969
Kembali Ke Atas