Bahagian Perancangan Kecemerlangan IPT
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5,
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388704070
Faks: 0388706867
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Prof. Dr. Raha Binti Abdul Rahim
Pengarah • P (BPKI)
raha@moe.gov.my6960
2.Puan Noor Hanif Binti Mohamad Shobri
Setiausaha Pejabat • SU(BPKI)
noorhanif.mshobri@moe.gov.my6961
UNIT PENGURUSAN PENYELIDIKAN
3.Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI)R&D
6970
4.Puan Siti Fazlina Binti Mohd Sani
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) R&D1
sfazlina.msani@moe.gov.my6959
5.Puan Zulaiha Binti Jamaludin
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PP N41(BPKI)R&D2
zulaiha.jamaludin@moe.gov.my6973
6.Puan Nur Salfarienna Binti Haji Sikari
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D1
salfarienna.sikari@moe.gov.my6972
7.Puan Norhana Binti Ramli
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D2
norhana.ramli@moe.gov.my4573
8.Cik Azliza Binti Murad
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D3
azliza.murad@moe.gov.my4572
9.Puan Rosiah Binti Abdul Rahman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)R&D1
rosiah.rahman@moe.gov.my4575
10.Cik Nairosmawati Binti Kamat@ Mamat
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)R&D2
rndbpki@moe.gov.my4574
11.Puan Ayuzliza Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D1
ayuzliza.zakaria@moe.gov.my6974
12.Cik Asiah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D2
asiah.mamat@moe.gov.my6975
UNIT KECEMERLANGAN PENYELIDIKAN
13.Puan Norhazimah Binti Che Hassan
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI) UP
norhazimah.chehassan@moe.gov.my6979
14.Encik Muhammad Hafizul Bin Matmor
Penolong Pengarah • PP(BPKI) UP1
hafizul.matmor@moe.gov.my6953
15.Kosong
Penolong Pengarah • PP(BPKI) UP2
rubpki@moe.gov.my4070
16.Cik Fazilah Binti Musa
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PP N41 (BPKI) UP3
fazilah.musa@moe.gov.my6955
17.Encik Muhammad Syafiq Bin Abdul Jabbar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27 (BPKI) RU1
msyafiq.jabbar@moe.gov.my4579
18.Cik Nurliyana Syafiqah Binti Mansor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27 (BPKI) RU2
rubpki@moe.gov.my4580
19.Puan Nik Salwani Idura Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)RU1
nsalwani.ibrahim@moe.gov.my4568
20.Puan Juita Binti Baba
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UP2
juita.baba@moe.gov.my6956
UNIT PENGURUSAN DANA KHAS
21.Puan Rozita Binti Rosli
Ketua Penolong Pengarah • KPP (BPKI) UPDK
itarosli@moe.gov.my6982
22.Puan Zakiah Binti Ahmad@ Ahmaddiah
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPKI) UPDK
zakiah.ahmad@moe.gov.my6957
23.Puan Siti Nor Bainu Binti Jamingan
Penolong Pengarah • PP(BPKI) UPDK
norbainu@moe.gov.my6954
24.Cik Norhaizal Binti Sidid Omar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI) UPDK
norhaizal.sididomar@moe.gov.my4578
25.Puan Syahriah Binti Shahar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UPDK
syahriah.shahar@moe.gov.my6964
UNIT PUSAT KECEMERLANGAN
26.Encik Chandran A/l Sundaraj
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPKI) COE
chandran.s@moe.gov.my6958
27.Kosong (dpa)
Penolong Pengarah • PP(BPKI) COE1
28.Puan Aini Dayana Binti Md. Ali
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PP N41(BPKI)COE2
ainidayana.mdali@moe.gov.my6962
29.Puan Nuraini Binti Khatimin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI) COE
coebpki@moe.gov.my4577
30.Cik Nabilah Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) COE
nabilah.johari@moe.gov.my6963
UNIT PROMOSI
31.Encik Yahaya Bin Abd. Aziz
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI)KOM
yahaya.aziz@moe.gov.my6952
32.Puan Wan Nor 'ain Binti Wan Mohd Salleh
Penolong Pengarah • PP(BPKI) KOM1
wnorain.wsalleh@moe.gov.my6966
33.Puan Nor Farhana Binti Yaakub
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N41 (BPKI) KOM2
komersialbpki@moe.gov.my4581
34.Encik Wan Ab. Rahman Bin Wan Ismail
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK (BPKI) KOM
wanab.rahman@moe.gov.my6978
35.Cik Nurazra Binti Robaai
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)KOM1
nurazra.robaai@moe.gov.my4583
36.Puan Rohaya Binti Mohamad Amin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)KOM
rohaya.mohamadamin@moe.gov.my6969
37.Encik Hasanol Arifin Bin Yusof
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS N17(BPKI)KOM2
hasanolarifin.yusof@moe.gov.my4570
UNIT PENYELARASAN DAN KHIDMAT SOKONGAN
38.Encik Teo Woo Ken
Penolong Pengarah • PP(BPKI) ADMIN
teowooken@moe.gov.my6971
39.Cik Nur Suzanna Binti Awang
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BPKI)T
nursuzanna.awang@moe.gov.my6976
40.Cik Nur Hidayah Binti Azri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPKI)P1
hidayahazri@moe.gov.my6977
41.Puan Noor Hazila Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)ADMIN
noorhazila.mohdnoor@moe.gov.my6965
42.Encik Saiful Nizam Bin Abdullah
Pembantu Am Pejabat • PAP(BPKI)P1
saifulnizam.abdullah@moe.gov.my4582
Kembali Ke Atas