Bahagian Governan dan Kecemerlangan
Aras 7, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388882250
Faks: 0388887211
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8888 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Tn. Haji Mohd Nasir Bin Abd Ghani
Pengarah • PENGARAH
mohdnasir.ghani@mohe.gov.my88882877
2.Puan Nor Azila Binti Borham
Setiausaha Pejabat • SU
azila.borham@mohe.gov.my88882787
Unit Tadbir Urus Institusi
3.Encik M. Azmi Bin Hj. Ruzali
Timbalan Pengarah • TP
m.azmi@mohe.gov.my88888599
4.Puan Roszita Binti Shamsuddin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
roszita@mohe.gov.my88886585
5.Puan Rahaidah Binti Abd. Rahim
Ketua Penolong Pengarah • KPP
rahaidah@mohe.gov.my88887699
6.Ir. Mohd Fadli Bin Osman
Ketua Penolong Pengarah • KPP
fadli.osman@mohe.gov.my88883101
7.Puan Liasuhaida Binti Bardan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
liasuhaida@mohe.gov.my88883710
8.Encik Mohd Hafiz Bin Abu Chek
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mdhafiz.abuchek@mohe.gov.my88883916
9.Puan Suzliana Binti Marsom
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suzliana.marsom@mohe.gov.my88883372
10.Encik Azad Muslim Bin Muhammad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azad.muhammad@mohe.gov.my88883710
11.Ts. Mohd Asnawi Bin Abd Wahab
Penolong Pengarah • PP
asnawi@mohe.gov.my88883373
12.Puan Azwina Binti Amin
Penolong Pengarah • PP
azwina@mohe.gov.my88882966
Unit Kecemerlangan Institusi
13.Puan Siti Masliza Binti Mohd Nawi
Timbalan Pengarah • TP
sitimasliza.nawi@mohe.gov.my88883995
14.Puan Noorul' Ain Binti Md Shariff
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noorulain@mohe.gov.my88883730
15.Puan Nor Adila Hanim Binti Ab Kadir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
adila.hanim@mohe.gov.my88891232
16.Encik Md Idris Bin Isa
Penolong Pengarah • PP
idris.isa@mohe.gov.my88882798
17.Puan Nor Maisarah Binti Ali @ Abdul Aziz
Penolong Pengarah • PP
normaisarah.ali@mohe.gov.my88882966
Unit Jaminan Kualiti
18.Encik Khairul Azha Bin Ahmad
Timbalan Pengarah • TP
khairul.azha@mohe.gov.my88883370
19.Puan Noaryanti Binti Mohd Noor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noaryanti@mohe.gov.my88883966
20.Cik Nabil Binti Yaacob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nabil.yaacob@mohe.gov.my88883299
21.Puan Nordiana Binti Mohd Nor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
diana.mohdnor@mohe.gov.my88883299
22.Puan Darni Binti Mohamed Yusoff
Penolong Pengarah Kanan • PPK
darni.yusoff@mohe.gov.my88883409
23.Puan Nurizan Binti Tahir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurizan.tahir@mohe.gov.my88882480
Pentadbiran
24.Puan Mai Chik Binti Mamat
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
-@mohe.gov.my88882250
25.Puan Norhayati Binti Meon
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hayati.meon@mohe.gov.my88882920
26.Puan Zabedah Binti Jamil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
zabedah.jamil@mohe.gov.my88882920
27.Puan Nurhayati Binti Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
nurhayati.mansor@mohe.gov.my88882920
28.Puan Norkhartini Binti Radzuan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norkhartini@mohe.gov.my88882920
29.Puan Redzaney Binti Mohd Redzuan
Pembantu Operasi • PO
redzaney.redzuan@mohe.gov.my88882920
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.