Bahagian Standard Swasta
Aras 5, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0380008000
Faks: 0388706856
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Yusliza Binti Mohd Yusof
Pengarah • P(BSS)
yusliza.yusof@mohe.gov.my6650
2.Puan Suhaila Binti Sharif
Setiausaha Pejabat • SUP
ila@mohe.gov.my6651
KAUNTER PPTS (BSS)
3.Cik Nalhailah Binti Abdullah (kaunter Ppts)
Penolong Pengarah • PP (PENT)
nalhailah@mohe.gov.my4818
4.Cik Nik Nur Amirah Zafirah Binti Nik Anua (kaunter Ppts)
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
azafirah.anua@mohe.gov.my4818
5.Puan Nur Emielia Binti Mohd Zulkiflee (kaunter Ppts)
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
emielia@mohe.gov.my4819
6.Puan Noraini Binti Mohd Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT/PO
noraini@mohe.gov.my4051
SEKSYEN PIAWAIAN
7.Puan Razzian Binti Mat Razali
Ketua Penolong Pengarah • KPP
razzian@mohe.gov.my6657
8.Puan Nor Rashidah Binti Bahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noshidah@mohe.gov.my6659
9.Puan Nor Rashidah Binti Musa
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norashidah.musa@mohe.gov.my6690
10.Puan Rozunaizah Binti Jafar
Penolong Pengarah • PP (UP)
zunaizah@mohe.gov.my4658
11.Puan Norhayatini Binti Osman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norhayatini.o@moe.gov.my6667
SEKSYEN PERHUBUNGAN
12.Puan Suliana Binti Sirajuddin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
suliana@mohe.gov.my6688
13.Puan Suraya Hanim Binti Abdullah (penyelaras E-ipts)
Penolong Pengarah Kanan • PPK
surayahanim@mohe.gov.my6660
14.Puan Muhaini Binti Muhammad (penyelaras E-ipts)
Penolong Pengarah Kanan • PPK
muhaini@mohe.gov.my6665
15.Cik Ros Aida Binti Daud (penyelaras E-ipts)
Penolong Pengarah • PP (UP)
ros.aida@mohe.gov.my4660
16.Puan Siti Sarah Bt Abdullah Sanusi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
sarahabds@mohe.gov.my6689
17.Cik Nur Aisyah Binti Razani
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
naisyah.razani@mohe.gov.my6689
18.Puan Azlina Binti Mokhtar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
azlina@mohe.gov.my6656
SEKSYEN PENDAFTARAN
19.Encik Mohd Najib Bin Md Kasnan
Ketua Penolong Pengarah • KPP(D)
najibkasnan@mohe.gov.my6669
20.Puan Luqluq Binti Jamaludin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
luqluq@mohe.gov.my 6679
21.Puan Banupriya A/p Narainasamy
Penolong Pengarah Kanan • PPK
banupriya@mohe.gov.my6672
22.Puan Sitti Hajrah Binti Hj. Nganro
Penolong Pengarah • PP
hajrah@mohe.gov.my6671
23.Puan Munirah Binti Ab Hamid
Penolong Pengarah • PP (D)
munirah.abhamid@mohe.gov.my6094
24.Cik Normazarina Binti Zakaria
Penolong Pengarah • PP (D)
normazarina@mohe.gov.my4659
25.Puan Norazlina Hidawaty Binti Mohd Radzuan
Penolong Pengarah • PP (D)
hidawaty.radzuan@mohe.gov.my6689
26.Cik Nurul Nadiah Binti A. Noar
Penolong Pengarah • PP (U)
nnadiah@mohe.gov.my 6652
27.Cik Nurazra Binti Robaai
Penolong Pengarah • PP (D)
nurazra@mohe.gov.my6689
28.Puan Rosmini Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah • PP (D)
rosminiab@mohe.gov.my4935
29.Cik Siti Hasniza Binti Baharudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sitihasniza@mohe.gov.my6674
Sub-Unit Permit Mengajar
30.Dr. Rokiah Binti Sulong
Penolong Pengarah • PP (PERMIT)
rokiah@mohe.gov.my6647
31.Cik Nurul Faqeha Bt Nasir
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
nfaqeha@mohe.gov.my6647/4940
32.Cik Siti Noratiqah Binti Mohamad
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
noratiqah.m@moe.gov.my6647/4940
33.Puan Zairin Binti Che Rus
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
zairin.cherus@mohe.gov.my6647
34.Cik Shazana Binti Shahrudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
shazana.s@mohe.gov.my6647
35.Cik Fezlina Atina Binti Mazlan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
fezlina@mohe.gov.my6647
36.Cik Nor Jannah Binti Abd Rani
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
jannah.abdulrani@mohe.gov.my6647
37.Puan Nurul Naquiah Binti Rahmat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT/PO
naquiah@mohe.gov.my6647/4940
SEKSYEN KOLEJ SWASTA
38.Dr. Noor Rosmawati Binti Yusuf
Ketua Penolong Pengarah • KPP
rosmawati.yusuf@mohe.gov.my6675
39.Cik Nor Haznieda Binti Mohd Jaki
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norhaznieda@mohe.gov.my6678
40.Encik Mior Amran Noor Bin Mior Ahmad Noor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mioramran@mohe.gov.my6683
41.Puan Dzaizatul Syima Binti Ab Razak
Penolong Pengarah Kanan • PPK
dzaizatul.syima@mohe.gov.my6658
42.Puan Rozana Binti Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rozana.abdullah@mohe.gov.my6655
43.Y.M. Ungku Mahadzir Bin Ungku Zainal Abidin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ungku.mahadzir@mohe.gov.my6680
44.Cik Nurul Nadiah Binti Mamat
Penolong Pengarah • PP (K)
nadia@mohe.gov.my6676
45.Puan Nurul Asyiqin Binti Amran
Penolong Pengarah • PP (K)
nurulasyiqin@mohe.gov.my 6652
46.Puan Nurzulia Binti Ngah@jusoh
Penolong Pengarah • PP (K)
nurzulia@mohe.gov.my4664
47.Cik Nurfatanazirah Binti Saad
Penolong Pengarah • PP (K)
nurfatanazirah@mohe.gov.my6689
48.Cik Nor Hidayat Binti Abdullah
Penolong Pengarah • PP (K)
norhidayat@mohe.gov.my4665
49.Puan Nur Syifa Auliya Binti Shafie
Penolong Pengarah • PP (K)
syifauliya@mohe.gov.my4661
50.Cik Nur Atikah Binti Norman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
natikah.norman@mohe.gov.my6668
51.Encik Norazeli Bin Poniman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norazeli.poniman@mohe.gov.my6681
SEKSYEN UNIVERSITI SWASTA
52.Encik Razeman Bin Kamarulzaman
Ketua Penolong Pengarah • KPP(U)
razeman@mohe.gov.my6670
53.Puan Nurul Fadhlun Binti Awang
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulfadhlun@mohe.gov.my6666
54.Puan Nur Hairunnisa Binti Kamarudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurhairunnisa@mohe.gov.my6663
55.Encik Sukhminder Singh Olikh
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sukhminder@mohe.gov.my6686
56.Cik Siti Noor Aiinaa Binti Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aiinaa@mohe.gov.my6654
57.Puan Raihana Binti Abdul Malek
Penolong Pengarah Kanan • PPK
raihana.abdmalek@mohe.gov.my6664
58.Encik Muhammad Imran Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
imran.ismail@mohe.gov.my6805
59.Cik Norazura Binti Mohd Ideris
Penolong Pengarah • PP (U)
norazura@mohe.gov.my4935
60.Puan Nur Syaira Binti Abdullah
Penolong Pengarah • PP (D)
nsyaira@mohe.gov.my6652
61.Cik Laura Shahirah Binti Abd Razak
Penolong Pengarah • PP (U)
shahirah.razak@moe.gov.my6652
62.Cik Noor Farhana Binti Hasan
Penolong Pengarah • PP (U)
farhana@mohe.gov.my4935
63.Cik Intan Syahieda Binti Azli
Penolong Pengarah • PP (U)
intansyahieda@mohe.gov.my6689
64.Puan Siti Noratiqah Binti Masron
Penolong Pengarah • PP (U)
siti.noratiqah@mohe.gov.my4935
65.Puan Nur Syarmila Binti Ramli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT/PO
nur.syarmila@mohe.gov.my4667
66.Puan Suraya Binti Pilus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
surayapilus@mohe.gov.my6687
SEKSYEN KAWAL SELIA LESEN PELAJAR ANTARABANGSA
67.Puan Nur Eswani Binti Darus
Ketua Penolong Pengarah • KPP
eswani@mohe.gov.my6649
68.Puan Norzamzaliza Binti Che Husin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norzamzaliza@mohe.gov.my6685
69.Puan Nurnadia Binti Nasrudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nadianasrudin@mohe.gov.my6653
70.Encik Mohamad Hafiz Bin Hasbi
Penolong Pengarah • PP
hafizhasbi@mohe.gov.my6641
71.Cik Nur Atikah Binti Yaakub
Penolong Pengarah • PP (E)
atikah@mohe.gov.my4662
72.Puan Nur Hanis Binti Hamzah
Penolong Pengarah • PP (E)
nurhanis@mohe.gov.my4666
73.Cik Nuratirah Binti Mohd Hashan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
nuratirah.hashan@moe.gov.my4935
74.Encik Mohd Hanafi Bin Ramly
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
hanafi@mohe.gov.my6645
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN
75.Puan Zarina Binti Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
zarina.mohamed@mohe.gov.my6673
76.Cik Muhamusyarrifa Binti Hashim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
syarrifa.hashim@mohe.gov.my4936
77.Puan Fazliza Famy Binti Alias
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
fazliza@mohe.gov.my6644
78.Puan Nur Ashikin Binti Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT/PO
nurashikin@mohe.gov.my6661
79.Puan Sharifah Azura Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
sharifah@mohe.gov.my6642
80.Puan Norhelli Yanti Binti Zainal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT/PO
norhelli@mohe.gov.my6643
81.Encik Mohd. Khairul Anuar Bin Menhat
Pembantu Operasi • PO
mdkhairulm@mohe.gov.my6646
82.Encik Mohd Haffiz Bin Mohd Maryon
Pembantu Operasi • P/O
haffiz@mohe.gov.my4938
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.