Bahagian Penguatkuasaan dan Inspektorat
Aras 5, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706781
Faks: 0388706865
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Dr. Wan Baharudin Bin Wan Mahmood
Pengarah • P(BPI)
w.baharudin@mohe.gov.my6780
2.Puan Dalilah Nazirah Binti Darji
Setiausaha Pejabat • SUP
dalilah@mohe.gov.my6781
SEKSYEN PEMANTAUAN DAN INSPEKTORAT
3.- Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPI)I
@mohe.gov.my6995
4.Puan Normah Binti Abdullah
Ketua Penolong Pengarah • KPP(I)
normah.abdullah@mohe.gov.my6782
5.Puan Wan Norhidayah Binti Wan Mohamed Noor
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)I1
norhidayah@mohe.gov.my6797
6.Encik Faizal Bin Ayob
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)I2
faizal@mohe.gov.my6990
7.- Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)I3
8.Encik Ahmad Shauqi Bin Abu Kashim
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)I4
shauqi.kashim@mohe.gov.my6993
9.Puan Nurulazila Binti Abu Talip@yusof
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)I5
nazila@mohe.gov.my6997
10.Encik Mohd Fairuz Bin Modi
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)I6
fairuzm@mohe.gov.my6998
11.Encik Mohd Adib Bin Mohd Aripuddin
Penolong Pengarah • PP(BPI)I1
adib@mohe.gov.my4039
12.Encik Mohd Khairul Aqram Bin Mohd Zawawi
Penolong Pengarah • PP(BPI)I2
khairulaqram@mohe.gov.my6791
13.Puan Siti Khairil Ainu Binti Khairuddin
Penolong Pengarah • PP(BPI)I3
ainu@mohe.gov.my6105
14.Encik Mohd Zahiruddin Bin Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPI)I1
zahiruddin.husin@mohe.gov.my4947
15.Puan Noor Liana Binti Musa
Pembantu Tadbir • PT(BPI)I3
nliana.musa@mohe.gov.my4677
SEKSYEN PENGUATKUASAAN
16.Puan Zunainah Binti Abu
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPI)K
zunainah@mohe.gov.my6918
17.Puan Rohaila Binti Mohd Radi
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)K1
rohaila@mohe.gov.my6103
18.Encik Mohd Faiz Bin Mat Salleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)K2
faiz.msalleh@mohe.gov.my6991
19.Puan Nur Hasni Binti Marzuki
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)K3
hasni@mohe.gov.my6799
20.Encik Ahmad Qusyairi Bin Ahmad Khairiri
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)K4
qusyairi@mohe.gov.my6795
21.Encik Ahmad Zuhaidy Bin Muhammad
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)K5
zuhaidy@mohe.gov.my5257
22.Puan Khairunnisa Binti Salleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)K6
khairunnisa@mohe.gov.my6106
23.- Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)K7
24.Puan Maizatul Hashimah Binti Yusof
Penolong Pengarah • PP(BPI)K1
mhashimah.yusof@mohe.gov.my6779
25.Encik Badrul Zamani Bin Md Aisa
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPI)K1
zamani@mohe.gov.my6788
26.Cik Siti Zurhajar Binti Baharom
Pembantu Tadbir • PT(BPI)K2
zurhajar@mohe.gov.my4682
27.Cik Catherina Audrey Anak Kedit
Pembantu Tadbir • PT(BPI)K3
catherina@mohe.gov.my4681
SEKSYEN ADUAN DAN PERHUBUNGAN PELANGGAN IPTS
28.Puan Halimaton Sa'adiah Binti Sa'don
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPI)A
halimaton.s@mohe.gov.my6783
29.Puan Siti Nur Ainaa Binti Azman
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)A1
nurainaa@mohe.gov.my6796
30.Puan Siti Nurhidayah Binti Shahadan
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)A2
snurhidayah@mohe.gov.my6986
31.Puan Nor Hazlinda Binti Abd. Rahman
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)A3
nhazlinda@mohe.gov.my6792
32.- Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPI)A4
6798
33.Cik Norfarhana Binti Rasimon
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPI)A1
nfarhana.rasimon@mohe.gov.my4825/4826
34.Encik Muhammad Shafiq Bin Derahman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPI)A2
shafiq.derahman@mohe.gov.my4825/4826
35.Cik Nor Hamidah Binti Herman
Penolong Pengarah • PPT(BPI)A3
hamidah.herman@mohe.gov.my4825/4826
36.Encik Muhd Khairul Syazwan Bin Kadir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPI)A1
ksyazwan@mohe.gov.my4678
37.Puan Siti Zinnirah Binti Mohd Zin
Pembantu Tadbir • PT(BPI)A2
siti.zinnirah@mohe.gov.my4685
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN
38.- Kosong
Penolong Pengarah • PP(BPI)U
@mohe.gov.my4683
39.Puan Azalina Binti Mat Desa
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(BPI)U
azalina@mohe.gov.my6989
40.Encik Mohd Idzham Bin Mohamad Fadzil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPI)U1
idzham.fadzil@mohe.gov.my6589
41.Puan Noor Azurah Binti Sahak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPI)U2
azurasahak@mohe.gov.my6992
42.Puan Norshahida Binti Mohd Ariff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPI)U3
norshahida@mohe.gov.my6996
43.Cik Zainah Zaini Binti Zainol
Pembantu Tadbir • PT(BPI)U4
zainahzaini@mohe.gov.my4672
44.Puan Norasiah Binti Mohd Basri
Pembantu Operasi • PO(BPI)U
norasiah@mohe.gov.my4679
45.Encik Airol Hanizan Bin Yunus
Pemandu • PK(BPI)U
airol@mohe.gov.my4680
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.