Bahagian Governan IPTS
Aras 8, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706861
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.-
Pengarah • P(BGS)
6740
2.Puan Nur Zaireen Binti Baharudin
Setiausaha Pejabat • SUP
zaireen@mohe.gov.my6741
Seksyen Perancangan Strategik
3.Dr. Siti Nor Afzan Binti Buyadi
Ketua Penolong Pengarah • KPP(G)S
sitinorafzan@mohe.gov.my6743
4.-
Penolong Pengarah Kanan • PPK(G)S1
6744
5.Puan Nora Binti Razali
Penolong Pengarah Kanan • PPK(G)S2
norarazali@mohe.gov.my6737
6.Puan Nur Athirah Binti Azni
Penolong Pengarah • PP(G)S1
athirah.azni@mohe.gov.my6102
7.Cik Nor Hamizah Binti Mat Agil
Penolong Pengarah • PP(G)S2
norhamizah@mohe.gov.my6742
8.Puan Maszaiton Binti Hamzah
Penolong Pengarah • PP(G)S3
maszaiton.hamzah@mohe.gov.my6746
9.Cik Farahfatin Binti Kasimin
Penolong Pengarah • PP(G)S4
fatin.kasimin@mohe.gov.my4547
10.Encik Muhammad Mukmin Bin Rusli
Penolong Pengarah • PP(G)S5
mukmin.rusli@moe.gov.my5468
11.Encik Muhammad Faiz Bin Reduan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(G)S1
faiz.reduan@mohe.gov.my4555
Seksyen Perancangan Dasar
12.Puan Siti Fethia Mawarnie Binti Mohd Sabri
Ketua Penolong Pengarah • KPP(G)D
fethia@mohe.gov.my6750
13.Puan Arba'atun Binti Mohd Napiah
Penolong Pengarah Kanan • PPK(G)D1
arbaatun@mohe.gov.my6745
14.Encik Luqman Nurhakim Bin Jainon
Penolong Pengarah • PP(G)D1
luqmannurhakim@mohe.gov.my6738
15.Puan Wan Suriyati Binti Wan Zin
Penolong Pengarah • PP(G)D2
suriyati@mohe.gov.my5533
16.Cik Siti Nor Auninajwa Binti Zabidi
Penolong Pengarah • PP(G)D3
auninajwa@mohe.gov.my4545
17.Encik Hairuambri Bin Saadon
Penolong Pengarah • PP(G)D4
ambri@mohe.gov.my6446
18.Puan Hasnah Binti Ismail
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(G)D1
hasnahismail@mohe.gov.my4544
19.Cik Nur Shahira Binti Shaharuddin
Pembantu Tadbir • PT(G)D1
shahira.s@mohe.gov.my4529
Unit Khidmat Pengurusan
20.Puan Nor Haniza Binti Abdul Latiff
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
norhaniza@mohe.gov.my6749
21.Puan Norwahida Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(G)1
wahida@mohe.gov.my6748
22.Puan Zaiti Asmar Binti Ahmad Muzni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(G)2
zaiti@mohe.gov.my5426
23.Puan Audrey Anak Amos
Pembantu Tadbir • PT(G)3
audrey@mohe.gov.my4546
24.Encik Mohammad Shahril Bin Isa
Pembantu Operasi • PO
shahrilisa@mohe.gov.my4527
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.