Bahagian Kemasukan Pelajar IPTA
Aras 4, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388708200
Faks: 0388706864
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
PEJABAT PENGARAH
1.Encik Wahi Bin Nordin
Pengarah • P(BKPA)
wahi@mohe.gov.my6760
2.Encik Mohamad Hanif Bin Said
Setiausaha Pejabat • PA PENGARAH(BKPA)
mhanif.said@mohe.gov.my6761
KETUA SEKSYEN 1
3.Puan Noor Chaya Binti Kader
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BKPA)
noorchaya@mohe.gov.my6752
DASAR/PARLIMEN
4.Puan Siti Sabariah Binti Salihin
Penolong Pengarah Kanan • PPK(D)(BKPA)
sabariah.salihin@mohe.gov.my6004
5.Encik Mohd Nomisbahudin Bin Mohd Zin
Penolong Pengarah • PP(D)1(BKPA)
nomisbahudin.zin@mohe.gov.my6851
6.Encik Muhammad Aiman Naim Bin Roslan
Penolong Pengarah • PP(D)3(BKPA)
aiman.roslan@mohe.gov.my4691
7.Encik Mohd Naqib Afif Bin Muhamad
Penolong Pengarah • PP(D)4(BKPA)
naqib.muhamad@mohe.gov.my4904
8.Puan Nurul Azila Binti Ahmad
Pembantu Tadbir • PT(D)(BKPA)
upu@mohe.gov.my6598
OUTREACH/PROMOSI
9.- Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK(P)
upu@moe.gov.my6854
10.Encik Iyadzmie Bin Yazal
Penolong Pengarah • PP(H)1(BKPA)
iyadzmie.yazal@mohe.gov.my6829
11.Cik Syazreenaa Binti Abdul Rahman
Penolong Pengarah • PP(H)2(BKPA)
syazreenaa.rahman@mohe.gov.my6751
12.Cik Nur Farhanim Binti Mohd Aseri
Penolong Pengarah • PP(H)3(BKPA)
farhanim.aseri@moe.gov.my4904
13.- Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)1(BKPA)
upu@moe.gov.my6482
HOTLINE
14.Encik Luqman Bin Mohammad Nazzeri
Penolong Pengarah • PP(H)(BKPA)
luqman.nazzeri@mohe.gov.my8200
15.Encik Mohd Safien Bin Jaafar
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(H)1(BKPA)
safien.jaafar@mohe.gov.my8200
16.Puan Nur Amalina Binti Azizan
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(H)2(BKPA)
amalina.azizan@mohe.gov.my8200
17.Cik Nor Syahirah Binti Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(H)(BKPA)
syahirah.mohamad@mohe.gov.my8200
KHIDMAT PENGURUSAN
18.Puan Nooraini Binti Mansor
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(P)BKPA
nooraini.mansor@mohe.gov.my6759
19.Cik Hasmah Binti Shamsuddin
Penolong Pengarah • PP(P)(BKPA)
hasmah.shamsuddin@mohe.gov.my4904
20.- Kosong
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(P)BKPA
upu@moe.gov.my6762
21.Cik Noor Izzati Nazira Bt Ngah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)2(BKPA)
izzati.ngah@mohe.gov.my6765
22.Encik Zarani Bin Rahmat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)3(BKPA)
zarani.rahmat@mohe.gov.my6769
23.Puan Masnah Binti Khamis
Pembantu Operasi • PO(BKPA)
masnah.khamis@mohe.gov.my4693
KEWANGAN
24.Encik Ahmad Fathi Bin Yahaya
Penolong Pengarah • PP(P)(BKPA)
fathi.yahaya@moe.gov.my6754
25.Puan Nurul Ain Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)1(BKPA)
nurulain.ahmad@mohe.gov.my6771
DESIGNER
26.Cik Farah Izati Binti Abbas
Penolong Pengarah • PP(P)(BKPA)
farah.abbas@mohe.gov.my4919
27.Encik Amirul Hafiz Bin Amaran
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(H)(BKPA)
amirul.amaran@mohe.gov.my4919
KETUA SEKSYEN 2
28.Encik Mohd Adiel Azhar Bin Harun
Ketua Penolong Pengarah • KPP(A)BKPA
adiel.harun@mohe.gov.my6772
SEKSYEN STPM
29.Cik Sharifah Shakinah Binti Syed Azizi
Penolong Pengarah • PP(A)2(BKPA)
shakinah.aziz@mohe.gov.my6605
30.Encik Mohamad Khuzairi Bin Ahmad Suhaime
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)2(BKPA)
khuzairi.suhaime@mohe.gov.my6121
31.Encik Lukman Haidi Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)3(BKPA)
lukman.mohamad@mohe.gov.my6612
TEKNIKAL
32.Encik Mohd Khairul Bin Hasan
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK(A)1(BKPA)
khairul.hasan@mohe.gov.my6775
33.Encik Ahmad Hamidi Bin Mohamed
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK(A)2(BKPA)
ahmadhamidi@mohe.gov.my6763
34.Cik Nooramira Ardila Binti Ab Wahab
Penolong Pengarah • PTM(A)1(BKPA)
nooramira.wahab@mohe.gov.my4689
35.Encik Noorazuan Bin Zawawi
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)1(BKPA)
noorazuan.zawawi@mohe.gov.my6758
36.- Kosong
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)4(BKPA)
upu@moe.gov.my6774
37.Encik Raffiq Bin Othman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)2(BKPA)
raffiq.othman@mohe.gov.my6756
38.Encik Ahmad Abdullah Bin Mohd Nasir
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)3 (BKPA)
ahmadabdullah.mn@mohe.gov.my6757
KETUA SEKSYEN 3
39.Puan Noorizam Azira Binti Ridzwan
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BKPA)
azira.ridzwan@mohe.gov.my6773
SEKSYEN SPM DAN IPTS
40.Puan Nurulhudda Binti Arshad
Penolong Pengarah Kanan • PPK(A)(BKPA)
nurul.hudda@mohe.gov.my6776
41.Cik Azmira Binti Md.ismail
Penolong Pengarah • PP(A)1(BKPA)
azmira.ismail@mohe.gov.my6607
42.Cik Fairuz Shafiqah Binti Ahmat Fathil
Penolong Pengarah • PP(A)2(BKPA)
shafiqah.fathil@mohe.gov.my6854
43.Encik Nurhilal Hudhairi Bin Abd Jalal
Penolong Pengarah • PP(A)3(BKPA)
nurhilal.jalal@mohe.gov.my4904
44.Puan Zaiti Asmar Binti Ahmad Muzni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)1(BKPA)
zaiti@mohe.gov.my6768
45.Cik Zafira Binti Azman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)2(BKPA)
zafira.azman@mohe.gov.my6764
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.