Pusat Sitasi dan Infometrik
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706516
Faks: 0388706509
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Noor Hapipah Binti Samat
Pengarah • P(PSI)
hapipah.samat@mohe.gov.my6812
SEKSYEN PERHUBUNGAN STRATEGIK DAN TEKNIKAL
2.Puan Azlina Binti Mahmud
Ketua Penolong Pengarah • KPP(PSI)E
azlina.mahmud@mohe.gov.my6405
3.Cik Syahzatul Isnajiha Binti Naam
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSI)
isnajiha@mohe.gov.my5499
4.Puan Norsuhada Binti Kamaludin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSI)
suhada.kamaludin@mohe.gov.my4609
SEKSYEN KHIDMAT PENGURUSAN
5.Puan Muslina Binti Mohd Aziz
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSI)N
muslina.aziz@mohe.gov.my4850
6.Encik Muhammad Muhaimin Fikri Bin Jin Azman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (PSI)
muhaimin.azman@mohe.gov.my6516
SEKSYEN SITASI
UNIT PENGINDEKSAN
7.Puan Noor Adila Binti Abdu Alojid @ Ghazi
Penolong Pengarah Kanan • PPK(PSI)S
nadila@mohe.gov.my6491
8.Encik Muzaffar Shah Bin Mansor
Penolong Pengarah • PP(PSI)
muzaffarshah@mohe.gov.my6898
9.Encik Mohammad 'izzat Faiz Bin Kamuradin
Penolong Pengarah • PP(PSI)
izzat.kamuradin@mohe.gov.my6564
10.Cik Siti Nor Hidayah Binti Kamarulzaman
Penolong Pengarah • PP(PSI)
hidayah.kzaman@mohe.gov.my5401
UNIT ANALITIK DATA
11.Encik Muhammad Yazid Bin Ismail
Penolong Pengarah • PP(PSI)E
yazid@mohe.gov.my6314
12.Cik Ila Nor Syakira Binti Rumzi
Penolong Pengarah • PP(PSI)
syakira.rumzi@mohe.gov.my6562
13.Cik Nur Syazwani Binti Sjafrial
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSI)
syazwani.sjafrial@mohe.gov.my4607
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.