Bahagian Kolaborasi Industri dan Komuniti
Aras 7, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388883511
Faks: 0388885625
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8888 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Ts. Zainah Bt Rujihan
Pengarah • PENGARAH
zainah.rujihan@mohe.gov.my88883211
2.Puan Nur Ektierrina Binti Haniz
Setiausaha Pejabat • SU
nurektierrina@mohe.gov.my88883511
Unit Kebolehpasaran Graduan (GE)
3.Ts. Mohd. Zulkefli Bin Ibrahim
Timbalan Pengarah • TP
zulkefli.ibrahim@mohe.gov.my88882667
4.Puan Farah Hida Binti Mohiddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
farahhida@mohe.gov.my88882516
5.Puan Intan Izyan Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
intanizyan@mohe.gov.my88883977
6.Puan Nor Khafizah Binti Muhamad Saleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK
khafizah.saleh@mohe.gov.my88883406
7.Puan Nur Sabrina Binti Mohd Tahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sabrina.mdtahar@mohe.gov.my
8.Puan Halida Binti Mohd Zahari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
halida@mohe.gov.my88885773
Unit Kolaborasi
9.Ts. Mornizawati Binti Abdullah
Timbalan Pengarah • TP
mornizawati@mohe.gov.my88882732
10.Encik Mahathir Bin Johar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mahathir.johar@mohe.gov.my88883534
11.Encik Ahmad Wafi Bin Haji Mohd Salleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK
wafie.salleh@mohe.gov.my88883013
12.Puan Yeo Li Min
Penolong Pengarah Kanan • PPK
yeo.limin@mohe.gov.my
13.Puan Norazmira Binti Zainuddin
Penolong Pengarah • PP
norazmira@mohe.gov.my88885616
Unit Pelaksanaan PSH
14.Puan Tamil Chelvi A/p Vadivelu
Timbalan Pengarah • TP
tamilchelvi@mohe.gov.my88888266
15.Puan Hanida Bt Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hanida.abdullah@mohe.gov.my88885781
16.Puan Nor Salasiah Binti Mat Rashid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
salasiah.rashid@mohe.gov.my 88882840
Pentadbiran
17.Puan Siti Rohani Binti Elias
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
rohani.elias@mohe.gov.my88882827
18.Puan Mayryya Binti Suparti
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
mayryya.suparti@mohe.gov.my88882823
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.