Pusat Penyelidikan dan Inovasi
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919300
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8891 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Dr. Ishak Bin Mohamad
Pengarah • PENGARAH
ishak.mohamad@mohe.gov.my88882633
2.Puan Norhayati Binti Abdullah
Pembantu Setiausaha Pejabat • SU
norhayati.abd@mohe.gov.my88882633
Unit Penyelidikan
3.Dr. Saifuddin Kumar Bin Abdullah
Timbalan Pengarah • TP
saifuddin@mohe.gov.my
4.Puan Azua Hanim Binti Mohd Said
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azuahanim.said@mohe.gov.my
5.Cik Siti Zubaidah Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zubaidah.ibrahim@mohe.gov.my
6.Puan Nadzirah Bt Muhammad Merejok
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nadzirah@mohe.gov.my
7.Puan Rozanna Bt Sa'ari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rozanna@mohe.gov.my
Unit Inovasi
8.Dr. Anwar Bin Hamid @ Pa
Timbalan Pengarah • TP
anwar.hamid@mohe.gov.my88882633
9.Encik Mohd Shahrir Bin Abd Rahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK (M)
shahrir.rahim@mohe.gov.my88919000
10.Puan Suzianah Binti Sahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suzianah.sahar@mohe.gov.my
11.Puan Zunaidah Binti Razali
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zunaidah@mohe.gov.my
Unit Pengkomersialan
12.Dr. Mohd Norhadi Bin Muda
Timbalan Pengarah • TP
norhadi.muda@mohe.gov.my
13.Puan Elmiza Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
elmiza.roslan@mohe.gov.my88883160
14.Encik Mohd Nafiz Bin Mohd Nazly
Penolong Pengarah • PP
nafiz.nazly@mohe.gov.my
15.Encik Khairul Nizam Bin Markaban
Penolong Pengarah • PP
nizam.markaban@mohe.gov.my
Pentadbiran
16.Encik Nizar Bin Alias
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
nizar.alias@mohe.gov.my
17.Puan Siti Solehah Binti Mohammad Sari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
siti.solehah@mohe.gov.my88919000
18.Cik Nur Syahira Binti Ahmad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syahiraahmad1715@gmail.com88882633
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.