Bahagian Instruksional Dan Pembelajaran Digital
Aras 6, Galeria PjH, Jalan P4w, , Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8891 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Encik Noor Azizan Bin Itam
Pengarah • PENGARAH
nazizan.itam@mohe.gov.my88884243
2.Puan Yudril Absoro Bt Harun
Setiausaha Pejabat • SU
yudril.harun@mohe.gov.my88882950
Unit Pembelajaran Digital
3.Dr. Zainal Azhar Bin Zainal Abidin
Timbalan Pengarah • TP
drzainal.azhar@mohe.gov.my88882449
4. Ts. Harun Bin Sahat
Ketua Penolong Pengarah • KPP
harun.sahat@mohe.gov.my88882789
5.Encik Mohd Ghanim Bin Ghazali
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdghanim@mohe.gov.my88882789
6.Encik Mohd Rozaimin Bin Abdul Hamid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdrozaimin@mohe.gov.my88882789
7.Encik Tajul Azhar Bin Mohd Tajul Ariffin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
tajul@mohe.gov.my0
8.Puan Siti Fariza Binti Mohamad Isa
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitifariza.isa@mohe.gov.my0
9.Puan Nurulhuda Binti Mohd Yasin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
huda@mohe.gov.my0
10.Encik Akashah Bin Arshad
Penolong Pengarah • PP
akashah@mohe.gov.my0
Unit Instruksional
11.Dr. Siti Noridah Binti Ali
Timbalan Pengarah • TP
noridah.ali@mohe.gov.my0
12.Dr. Umawathy A/p Techanamurthy
Penolong Pengarah Kanan • PPK
umawathy.t@mohe.gov.my88882820
13.Puan Noorulazwa Ayuni Bt Mat Noor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azwaayuni@mohe.gov.my88882809
14.Puan Ummu Kalsom Binti A.lattiff
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ummukalsom@mohe.gov.my88882809
15.Encik Ahmad Syaffiq Bin Md Baharudin
Penolong Pengarah • PP
ahmad.syaffiq@mohe.gov.my88882820
16.Puan Nurul Damia' Binti Abdul Ghafur
Penolong Pengarah • PP
damia.ghafur@mohe.gov.my88882809
Unit Naziran
17. Sr. Asuralyzah Bt Saleh
Timbalan Pengarah • TP
asuralyzah@mohe.gov.my88883155
18.Puan Marlya Bt Dahuri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
marlya.dahuri@mohe.gov.my88891230
19.Puan Nuraini Bt Harun
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nuraini.harun@mohe.gov.my88891230
20.Encik Mohd Azhar Bin Ahmad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azhar.ahmad@mohe.gov.my88891230
21.Puan Nurul Faiza Binti Mohd Zain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulfaiza.zain@mohe.gov.my88891230
Pentadbiran
22.Puan Nor Azleeny Bt Abd Ziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
norazleeny@mohe.gov.my88882933
23.Encik Osman Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
osman.mohamad@mohe.gov.my88882933
24.Cik Nurul Iwani Farzana Bt Mohd Yusof
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
-88882933
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.