Bahagian Kurikulum
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919056
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8891 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Ts. Noor Aidi Binti Nadzri
Pengarah • PENGARAH
nooraidi.nadzri@mohe.gov.my88919031
2.Cik Bavani Sri A/p Iyaru
Setiausaha Pejabat • PA
bavani.iyaru@mohe.gov.my88919033
BIDANG KEJURUTERAAN MEKANIKAL
3.Encik Fareed Bin Jaafar
Timbalan Pengarah • TP
fareed.jaafar@mohe.gov.my88919195
4.Encik Mohd Zulkarnaen Bin Mohd Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zulkarnaen@mohe.gov.my88919052
5.Puan Irma Baizuri Binti Mohd Akhir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
irmabaizuri@mohe.gov.my88919059
6.Cik Nabila Binti Sulaiman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nabila.sulaiman@mohe.gov.my88919067
7.Encik Mohd Ridhuwan Bin Muhamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ridhuwan.muhamad@mohe.gov.my88919190
8.Encik Badiul Zaman Bin Md Zain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
badiul.mdzain@mohe.gov.my88919187
9.Encik Faizal Bin Muhamad
Penolong Pengarah • PP
faizal_muhamad@mohe.gov.my88919193
BIDANG KEJURUTERAAN ELEKTRIKAL
10.Puan Suzanah Binti Hashim
Timbalan Pengarah • TP
suzanah.hashim@mohe.gov.my88919029
11.Encik Ilmi Bin Mohd Ariffin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ilmi.ariffin@mohe.gov.my88919060
12.Puan Suziyana Binti Yaacob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suziyana.yaacob@mohe.gov.my88919173
13.Puan Norzilahwati Binti Md. Noh
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norzilahwati@mohe.gov.my88919376
BIDANG KEJURUTERAAN AWAM & ALAM BINA
14.Puan Noraina Binti Abdul Rahman
Timbalan Pengarah • TP
noraina.rahman@mohe.gov.my88919030
15.Puan Nurul ' Asyikin Binti Mohamed
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurul'asyikin@mohe.gov.my88919191
16.Puan Siti Noor Zihan Binti Hanipah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zihan.hanipah@mohe.gov.my88919186
17.Puan Rabeah Binti Md Zin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rabeah@mohe.gov.my88919075
18.Cik Nurunnajahatun Binti Zamzam
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurunnajahatun@mohe.gov.my88919298
19.Puan Zuraidah Bt Ab Moin
Penolong Pengarah • PP
zuraidah.abmoin@mohe.gov.my88919080
BIDANG REKABENTUK & KREATIF
20.Puan Hasanah Binti Md Amin
Timbalan Pengarah • TP
hasanah.amin@mohe.gov.my88919028
21.Encik Ismail Bin Yusof
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ismail.yusof@mohe.gov.my88919192
22.Puan Noradlina Binti Mansor
Penolong Pengarah • PP
noradlina.mansor@mohe.gov.my88919071
23.Puan Nadhzifatul Khuzaimah Binti Mohd Dahlan
Penolong Pengarah • PP
nadhzifatul@mohe.gov.my88919143
BIDANG HOSPITALITI & PELANCONGAN
24.Encik Mohd Zaidi Bin Sarip
Timbalan Pengarah • TP
zaidi.sarip@mohe.gov.my88919189
25.Puan Nurul Shafiqah Binti Daud
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shafiqah.daud@mohe.gov.my88919393
26.Puan Nur Liyana Binti Mohd Sahiffudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
liyana_ms@mohe.gov.my88919371
27.Puan Fatin Fathiah Binti Azman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fathiah@mohe.gov.my88919303
BIDANG PENGURUSAN & PERDAGANGAN
28.Puan Siti Maryam Binti Mohd Arifin
Timbalan Pengarah • TP
sitimaryam@mohe.gov.my88919125
29.Puan Norbizuna Binti Abdul @ Abdul Rashid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norbizuna.rashid@mohe.gov.my88919373
30.Puan Ruzanna Binti Jubaidi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ruzanna.jubaidi@mohe.gov.my88919147
31.Cik Norasmah Binti Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norasmah@mohe.gov.my88919051
32.Encik Muhammad Adib Bin Aziz
Penolong Pengarah • PP
adib.aziz@mohe.gov.my88919072
BIDANG TEKNOLOGI PERTANIAN
33.Puan Rohaniah Binti Mohd Nor
Timbalan Pengarah • TP
rohaniah.mohdnor@mohe.gov.my88919020
34.Puan Amalina Kamilah Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
amalina.ibrahim@mohe.gov.my88919078
35.Cik Nurfadzlina Binti Jamaluddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nfadzlina.jamal@mohe.gov.my88919073
36.Encik Zulhairie Adni Bin Abdul Halim
Penolong Pengarah • PP
zulhairie.halim@mohe.gov.my88919069
UNIT PENILAIAN & INOVASI KURIKULUM
37.Dr. Noreen Binti Kamarudin
Timbalan Pengarah • TP
noreen.kamarudin@mohe.gov.my88919023
38.Puan Hainani Binti Chik
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hainani.chik@mohe.gov.my88919133
39.Puan Siti Ruqayyah As- Sadiq Binti Abdul Rahim
Penolong Pengarah • PP
assadiq.rahim@mohe.gov.my88919070
UNIT PENGAJIAN UMUM
40.Dr. Shahiza Binti Ahmad Zainuddin
Timbalan Pengarah • TP
shahiza@mohe.gov.my88919196
41.Puan Noor Faznyzahuda Binti Fuad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
faznyzahuda.fuad@mohe.gov.my88919394
42.Puan Siti Nur Shahida Binti Md. Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurshahida.aziz@mohe.gov.my88919395
43.Encik Mohammad Tarmizi Bin Balya
Penolong Pengarah Kanan • PPK
tarmizi.balya@mohe.gov.my88919396
44.Encik Faizuddin Bin Hassan
Penolong Pengarah • PP
faizuddin.hassan@mohe.gov.my88919389
BIDANG PERKOMPUTERAN
45.Ts. Azman Bin Ahmad
Ketua Penolong Pengarah • KPP
azman.ahmad@mohe.gov.my88919088
46.Encik Muhammad Faiz Bin Pauzi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mfaiz.pauzi@mohe.gov.my88919172
47.Encik Abd Aziz Bin Bakeri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aziz.bakeri@mohe.gov.my88919055
48.Encik Hijrah Saputra Bin Erwanto
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hijrah.erwanto@mohe.gov.my88919154
UNIT PEMBELAJARAN SEPANJANG HAYAT
49.Puan Wan Marina Binti Wan Mohd Nowalid
Ketua Penolong Pengarah • KPP
marinanowalid@mohe.gov.my88919034
50.Puan Roswani Binti Ab. Rahman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
roswani.rahman@mohe.gov.my88919076
51.Encik Firdaus Bin Hassan
Penolong Pengarah • PPK
firdaus.hassan@mohe.gov.my88919375
52.Encik Zul Affandi Bin Mohamed Ali
Penolong Pengarah • PPK
zulaffandi.ali@mohe.gov.my88919074
53.Puan Akalili Binti Abdullah
Penolong Pengarah • PP
akalili@mohe.gov.my88919378
BIDANG PENGAJIAN PERKHIDMATAN
54.Puan Nurul Awanis Binti Muhammad
Ketua Penolong Pengarah • KPP
awanis.muhammad@mohe.gov.my88919079
55.Puan Royanna Binti Mohamad Suka
Penolong Pengarah Kanan • PPK
royanna.suka@mohe.gov.my88919206
56.Cik Fazliatunisak Binti Kamarudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fazliatunisak.k@mohe.gov.my88919317
57.Encik Mohd Hanif Bin Khairuddin
Penolong Pengarah • PP
hanif.khairuddin@mohe.gov.my88919317
PENTADBIRAN
58.Puan Shafina Binti Sharif
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
shafina.sharif@mohe.gov.my88919381
59.Puan Siti Hajar Binti Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
hajara.abubakar@mohe.gov.my88919077
60.Encik Muhamad Ferddaus Bin Taharuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
ferddaus@mohe.gov.my88919077
61.Encik Mohamed Riyazudin Bin Hyder Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
riyazudin@mohe.gov.my88919179
62.Puan Mira Irwani Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
mira.ismail@mohe.gov.my88919177
63.Puan Hafsah Binti Derani @ Abd Ghani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
hafsah.derani@mohe.gov.my88919049
64.Puan Mazalin Binti Norman
Pembantu Am Pejabat • PO
88919391
65.Cik Nurul Fatin Ajeerah Binti Mohd Yusof
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
88919391
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.