Bahagian Kompetensi dan Peningkatan Kerjaya
Aras 5, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919304
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8891 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Dr. Hj. Abd Latif Bin Ahmad
Pengarah • P (BKPK)
abdlatif@mohe.gov.my88919241
2.Puan Siti Hawa Binti Hamdon
Setiausaha Pejabat • PA (BKPK)
hawa.hamdon@mohe.gov.my88919289
Unit Pembangunan Profesional
3.Dr. Setiawan Bin Hardono
Timbalan Pengarah • TPK (P)
setiawan.hardono@mohe.gov.my88919239
4.Encik Md. Irzali Bin Mohamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK (P)
irzali.mohamad@mohe.gov.my88919093
5.Dr. Mohd Shahrom Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK (P)
mohdshahrom@mohe.gov.my88919094
6.Encik Azmir Bin Md Dom
Penolong Pengarah Kanan • PPK (P)
azmir.mddom@mohe.gov.my88919092
7.Encik Yang Syazlan Bin Shamsuddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK (P)
yangsyazlan@mohe.gov.my88919127
8.Ts. Mohd Shah Rizan Nizam Bin Abd Manap
Penolong Pengarah Kanan • PPK (P)
mohdshahrizan@mohe.gov.my88919305
9.Puan Nazihan Binti Aziziuddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK (P)
nazihan@mohe.gov.my88919298
10.Puan Syazwani Binti Mohd Kasim
Penolong Pengarah • PP (P)
syazwani.kasim@mohe.gov.my88919305
Unit Pembangunan Kompetensi
11.Encik Mohd Saiful Nizam Bin Khalid
Timbalan Pengarah • TP (K)
saifulnizam.kh@mohe.gov.my88919284
12.Puan Siti Mariam Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK (K)
mariam.roslan@mohe.gov.my88919291
13.Encik Mohd Sallehuddin Bin Yazid
Penolong Pengarah Kanan • PPK (K)
sallehuddin@mohe.gov.my88919058
14.Puan Nurhafizah Binti Yahaya
Penolong Pengarah Kanan • PPK (K)
nurhafizah.y@mohe.gov.my88919135
15.Puan Norfatihah Afzan Binti Abd Rashid
Penolong Pengarah Kanan • PPK (K)
fatihah.arashid@mohe.gov.my88919096
16.Puan Nawwar Adibah Binti Wahid
Penolong Pengarah Kanan • PPK (K)
adibah.wahid@mohe.gov.my88919355
17.Encik Muhammad Izad Bin Yusoff
Penolong Pengarah • PP (K)
izad.yusoff@mohe.gov.my88919355
Unit Kecemerlangan Bakat
18.Dr. Faudzi Bin Muhammad
Timbalan Pengarah • TP (B)
faudzi.muhammad@mohe.gov.my88919288
19.Puan Siti Aminah Binti Yusuf
Penolong Pengarah Kanan • PPK (B)
aminah.yusuf@mohe.gov.my88919256
20.Encik Muhamad Naim Bin Abdul Halim
Penolong Pengarah Kanan • PPK (B)
naim.halim@mohe.gov.my88919382
Unit E-SIS
21.Encik Ahmad Kamal Bin Mohd Arish
Timbalan Pengarah • TP (E-SIS)
kamal.arish@mohe.gov.my88919383
22.Encik Ahmad Fikri Bin Mohamed Zahari
Penolong Pengarah Kanan • PPK (E-SIS)
ahmadfikri@mohe.gov.my88919095
23.Encik Mohd Sharifulanuar Bin Sulaiman
Penolong Pengarah Kanan • PPK (E-SIS)
sharifulanuar@mohe.gov.my88919095
Unit Pentadbiran
24.Puan Norashikin Binti Pettire
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
shikin.pettire@mohe.gov.my88919243
25.Cik Siti Nurfartini Binti Mahazan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (A)
fartini.mahazan@mohe.gov.my88919382
26.Puan Noorlizshazlina Binti Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (A)
shazlina.yusof@mohe.gov.my88919382
27.Puan Nurul Saadah Binti Abdul Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (A)
nurulsaadah@mohe.gov.my88919382
28.Puan Nur Farahanis Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (A)
nurfarahanis@mohe.gov.my88919272
29.Puan Liza Hairiah Binti Hj Rozlan
Pembantu Operasi • PO
lizahairiah@mohe.gov.my88919382
30.Encik Muhammad Atiqullah Bin Hairil Anuar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (A)
atiqullah@mohe.gov.my88919382
31.Encik Muhammad Adlan Bin Abdul Jamil
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (A)
adlan@mohe.gov.my88919382
32.Encik Mohammad Azrul Azizul Bin Samsuri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
azrul@mohe.gov.my88919382
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.