Unit Integriti
Aras 1, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706254
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Mardiana Binti Han
Ketua Unit Integriti • KUI
mardiana.han@mohe.gov.my6216
2.Encik Muhamad Hishamuddin Bin Hamid
Penolong Setiausaha • PSU
mhishamuddin@mohe.gov.my6794
3.Puan Noor Shakilah Binti Jaludin
Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam • PPHEIK
shakilah@mohe.gov.my6144
4.Puan Asniza Binti Talib
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK
asniza.talib@mohe.gov.my6144
5.Puan Siti Norfaizah Binti Sukor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norfaizah.sukor@mohe.gov.my6770
6.Encik Mohd Ridhwan Bin Haji Ab Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
ridhwan.wahab@mohe.gov.my6770
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.