Unit Komunikasi & Hubungan Korporat
Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 038888
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8888 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.- Kosong
Ketua Komunikasi Korporat • KETUA UNIT
2.Encik Syaiful Afdzal Bin Ramli
Ketua Penolong Pengarah • KPP
afdzal.ramli@mohe.gov.my0
3.Puan Suriawati Bt Mohd Fadzil
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suriawati.fadzil@mohe.gov.my88882870
4.Puan Fazlina Binti Mohamad Azli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fazlina.azli@mohe.gov.my88882515
5.Encik Mohd Mustaqim Bin Maludin
Penolong Pengarah • PP
m.mustaqim@mohe.gov.my
6.Encik Mohd Khairil Anwar Bin Abu Bakar
Penolong Pengarah • PP
mohd.khairil@mohe.gov.my0
7.Puan Siti Zuraidah Binti Ariffin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
siti.zuraidah@mohe.gov.my
8.Cik Muna Munirah Binti Mazlan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.