Pasukan Petugas ICT
Aras 7, Galeria PJH, Persiaran Perdana, Jalan P4w Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1. Ts. Dr. Mohd Syahrizad Bin Elias
Timbalan Pengarah • TP
syahrizad.elias@mohe.gov.my88883878
Perkhidmatan Teknikal Dan Keselamatan ICT
2.Encik Ibrahim Bin Husin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ibrahim.husin@mohe.gov.my
3.Puan Naulli Binti Abdul Razak
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK
naulli.razak@mohe.gov.my88882700
4.Encik Mohamed Hidhir Bin Abdul Wahab
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
hidhir.wahab@mohe.gov.my88887800
5.Puan Khairunnisa Binti Zani
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
knisa.zani@mohe.gov.my
6.Encik Mohd Hafizan Bin Md Arifin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
hafizan.arifin@mohe.gov.my
Pengurusan, Pengurusan Data, Aplikasi Dan Dasar ICT
7.Puan Mazlaine Binti Husain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mazlaine@mohe.gov.my88882700
8.Puan Aidil Suraya Binti A Kahar
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK
aidil.kahar@mohe.gov.my88882600
9.Puan Noor Shashimawati Binti Meor Kamar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shashimawati@mohe.gov.my88882600
10.Encik Mohd Nasrul Hakim Bin Zulfahmy
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
nasrulhakim@mohe.gov.my
11.Cik Farisah Binti Mohd Fadzli
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
farisah.fadzli@mohe.gov.my
12.Puan Noordiyana Bt Hassan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
noordiyana@mohe.gov.my
13.Encik Mohd Hafizuddin Bin Ismail
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
mhafizuddin@mohe.gov.my
Pentadbiran
14.Puan Rusaily Salwatie Binti Mohd Kamil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
rusaily.kamil@mohe.gov.my
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.