Akademi Kepimpinan Pendidikan Tinggi
Lebuh Enstek, Bandar Enstek
71760 Tel: 067979400
Faks: 067997440
* Bagi no. sambungan, sila dail 06-797 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
PEJABAT PENGARAH
1.YBrs. Prof. Dr. Nordin Bin Yahaya
Pengarah • PENGARAH
nordin.yahaya@mohe.gov.my7979499
2.Cik Syazana Najihah Binti Mohd Nasir
Penolong Pengarah • PP (PSH)
najihah.nasir@mohe.gov.my7979441
3.Puan Umi Kalsum Binti Jamaludin
Setiausaha Pejabat • S/U (P)
umi@mohe.gov.my7979498
4.Puan Nurul Ain Binti Abdul Majid
Pembantu Operasi • PO
ain@mohe.gov.my7979511
5.Encik Nur Fitri Bin Baharudin
Pemandu Kenderaan • PK (P)
fitri.baharudin@mohe.gov.my7979508
PUSAT PEMPROFILAN KEPIMPINAN
6.YBrs. Prof. Madya Dr. Ismie Roha Binti Mohamed Jais
Timbalan Pengarah • TP (CELP)
ismie@mohe.gov.my7979494
7.Puan Ummi Nadrah Binti Mohd Shah
Setiausaha Pejabat • S/U (CELP)
nadrah@mohe.gov.my7979495
8.Puan Azian Binti Mohmad Azman
Ketua Penolong Pengarah • KPP (CELP)
azian@mohe.gov.my7979407
9.Encik Ahmad Shakirin Bin Zainal Abidin
Penolong Pengarah • PP (CELP)
shakirin@mohe.gov.my7979417
10.YBhg. Datin Yusnita Binti Yaakop
Penolong Pegawai Tadbir Tinggi
yusnita.yaakop@mohe.gov.my7979446
11.Encik Muhammad Nur Irfan Bin Ridzuan
Penolong Pengarah • PP (PSH) (CELP)
irfan.ridzuan@mohe.gov.my7979404
12.Cik Hanis Maisarah Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah • PP (PSH) (CELP)
hanis.abubakar@mohe.gov.my7979503
13.Cik Siti Norhafiza Binti Jasni
Pembantu Tadbir • PT (PSH) CELP
norhafiza.jasni@mohe.gov.my7979452
PUSAT PEMBANGUNAN KEPIMPINAN
14.- Kosong
Timbalan Pengarah • TP CLD
7979491
15.Puan Aziha Binti Mad Sah @ Mohd Shah
Setiausaha Pejabat • S/U (CLD)
aziha.msah@mohe.gov.my7979490
16.Encik Ruslei Bin Mohd Nor
Ketua Penolong Pengarah • KPP (CLD)
ruslei.mohdnor@mohe.gov.my7979411
17.Encik Nazri Bin Saidin
Penolong Pengarah • PP (CLD)
nazri.saidin@mohe.gov.my7979408
18.Encik Muhammad Shafiq Haiqal Bin Sahran
Penolong Pengarah • PP (PSH) (CLD)
haiqal.sahran@mohe.gov.my7979567
19.Puan Siti Nurhafiza Binti Abdul Wahab
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (CLD)
nurhafiza.wahab@mohe.gov.my7979418
20.Encik Shariffudin Bin Kadam @ Zainudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) CLD
shariffudin@mohe.gov.my7979454
21.Puan Siti Fazlina Binti Mat Nazari
Pembantu Tadbir • PT (PSH) (CLD)
fazlina@mohe.gov.my7979451
PUSAT KELESTARIAN KEPIMPINAN
22.YBrs. Prof. Madya Dr. Yazrina Binti Yahya
Timbalan Pengarah • TP CLS
yazrina@mohe.gov.my7979492
23.Puan Rabbiatul Nur Ain Binti Rosli
Setiausaha Pejabat • S/U (PSH) (CLS)
rabbiatul.rosli@mohe.gov.my7979493
24.Puan Azura Binti Mat Ail
Ketua Penolong Pengarah • KPP (CLS)
azura.ma@mohe.gov.my7979416
25.Encik Mohamad Adilah Bin Mohamad Haini
Penolong Pengarah • PP (PSH) (CLS)
adilah.haini@mohe.gov.my7979450
26.Encik Zakba Bin Mohamad Basuki
Penolong Pengarah • PP PSH (CLS)
zakba@mohe.gov.my7979468
27.Encik Saravannan A/l Karpaya
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (CLS)
saravannan@mohe.gov.my7979448
28.Puan Satora Binti Jaraie
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) CLS
satora@mohe.gov.my7979449
PEJABAT PENDAFTAR
29.Encik Noorazman Ariff Bin Azizul Rahman
Pendaftar
azman.ariff@mohe.gov.my7979599
30.Puan Suwaibatul Aslamiah Binti Juhari
Pembantu Setiausaha Pejabat • P S/U (P)
suwaibatul@mohe.gov.my7979598
31.Puan Sarvina Binti Mohar
Akauntan
sarvina@mohe.gov.my7979431
32.Puan Elia Hamila Binti Abdul Hamid
Penolong Pengarah • PP (P)
elia.hamila@mohe.gov.my7979412
33.Puan Norazira Binti Shafiee
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
norazira.shafiee@mohe.gov.my7979575
34.Puan Edda Royana Binti Mohd Derihim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
edda@mohe.gov.my7979433
35.Encik Halim Bin Saien
Penolong Jurutera (Awam)
halimsaien@mohe.gov.my7979559
36.Encik Mohamad Sabri Bin Samat
Penolong Akauntan
sabri.samat@mohe.gov.my7979432
37.Puan Syahmun Binti Mohd Khalil
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (A)
syahmun@mohe.gov.my7979436
38.Encik Mohd Kuizwa Bin Mohd Johari
Penolong Pegawai Penerangan • PPP
kuizwa@mohe.gov.my7979505
39.Cik Siti Marhain Binti Feroz
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PPT (PSH)
sitimarhain@mohe.gov.my7979510
40.Puan Norazliza Binti Bardan
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT (K)
norazliza.bardan@mohe.gov.my7979434
41.Puan Mastura Binti Mohd Kassim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT (K)
masturakassim@mohe.gov.my7979436
42.Puan Siti Nor Azura Binti Mohd Nawawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) A
azura.nawawi@mohe.gov.my7979456
43.Puan Zaryatie Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
zaryatie@mohe.gov.my7979507
44.Puan Siti Nasuha Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
nasuha@mohe.gov.my7979507
45.Encik Mohd Fakhrin Bin Mohd Fikri
Juruteknik Komputer • JTK
fakhrin@mohe.gov.my7979585
46.Puan Norlida Binti Nordin
Pegawai Khidmat Pelanggan • PKP
norlida@mohe.gov.my7979400
47.Puan Sadiah Binti Ali
Pembantu Tadbir • PT(A) PSH
sadiahali@mohe.gov.my7979456
48.- Kosong
Pembantu Tadbir • PT (A) PSH
7979456
49.Cik Nur Ika Anthasha Binti Zainol Abidin
Pembantu Tadbir • PT (PSH) (MYTC)
ika.anthasha@mohe.gov.my7979510
50.Encik Hassim Bin Peno
Pembantu Operasi • PO
hassim@mohe.gov.my7979509
51.Encik Mohamad Hazlan Bin Abdul Razak
Pembantu Operasi • PO
hazlan@mohe.gov.my7979437
52.Encik Amirrudinnor Bin Suria
Pembantu Operasi • PO
amirrudinnor@mohe.gov.my7979565
53.Encik Foziman Bin Rosman
Pemandu Kenderaan • PK
foziman@mohe.gov.my7979508
54.Encik Azhari Bin Ariffin
Pemandu Kenderaan • PK
azhari@mohe.gov.my7979508
55.Encik Akmal Fitri Bin Mohd Zain
Pemandu Kenderaan • PK
akmal.fitri@mohe.gov.my7979508
56.Encik Ab Halim Bin Karim
Pemandu Kenderaan • PK
halim.karim@mohe.gov.my7979508
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.