Bahagian Ambilan & Pembangunan Pelajar
Aras 6, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388883837
Faks: 0388882111
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8888 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Noranyza Binti Mohamad Yusoff
Pengarah • PENGARAH
noranyza.yusoff@mohe.gov.my88883102
2.Puan Noor Najeeha Nasha Binti Mohd Salim
Setiausaha Pejabat • SU
najeehanasha@mohe.gov.my88883102
Unit Pembangunan Pelajar
3.Puan Nastasa Binti Abdul Samat
Timbalan Pengarah • TP
nastasa.samat@mohe.gov.my88883368
4.Puan Nur Khairanie Binti Ramli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
khairanie.ramli@mohe.gov.my-
5.Encik Ahmad Khairul Radhi Bin Kamaruzaman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ahmadkhai@mohe.gov.my-
6.Encik Mohd Farizul Irni Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
farizul.ismail@mohe.gov.my-
7.Puan Siti Yuhana Binti Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitiyuhana@mohe.gov.my88883011
8.Encik Mohd Nafizi Bin Nosri
Penolong Pengarah • PP
nafizi.nosri@mohe.gov.my-
9.Puan Madihah Binti Paiizi
Penolong Pengarah • PP
madihah.p@mohe.gov.my88883385
Unit Ambilan Pelajar
10.Encik Amalulkhair Bin Sarbini
Timbalan Pengarah • TP
amal.sarbini@mohe.gov.my88883016
11.Encik Mohamad Khairul Bin Mohamad @alwi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mdkhairul.alwi@mohe.gov.my88883010
12.Puan Nor Suria Hazni Binti Che Husain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suriahazni@mohe.gov.my88883236
13.Puan Azizah Bt Safie
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azizah.safie@mohe.gov.my88883302
14.Puan Nor Fazilah Binti Soid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norfazilah.soid@mohe.gov.my88882680
15.Puan Maliah Binti Rohaizat
Penolong Pengarah Kanan • PPK
maliah.rohaizat@mohe.gov.my88882830
16.Encik Aidil Azhiim Bin Shamsuddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aidil.azhiim@mohe.gov.my88882810
Unit Keusahawanan & Alumni
17.Encik Mohd Nor Mazlan Bin Ismail
Timbalan Pengarah • TP
normazlan.ismail@mohe.gov.my88882121
18.Encik Mohamad Ali Bin Hamzah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ali.hamzah@mohe.gov.my88882526
19.Encik Mohd Syahizan Bin Shahabani
Penolong Pengarah Kanan • PPK
msyahizan@mohe.gov.my88885277
20.Encik Mohd Reza Fadhlan Bin Daud
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rezafadhlan@mohe.gov.my88882120
21.Encik Mohd Sahrizan Bin Sahrudin
Penolong Pengarah • PP
mohdsahrizan@mohe.gov.my88883919
Pentadbiran
22.Puan Norizan Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
norizan.johari@mohe.gov.my88883837
23.Cik Norsaliza Binti Zainal Abbidin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
norsaliza@mohe.gov.my
24.Cik Mufidah Binti Mohd
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT/PO
mufidah.mohd@mohe.gov.my88883837
25.Encik Fairuz Bin Othman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT (P/O)
26.Puan Nurul Sofhia Binti Ibrahim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
88883837
27.Cik Noor Aqilla Binti Nazri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
88883837
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.