Bahagian Khidmat Pengurusan
Aras 5, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919300
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8891 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Nooraidah Binti Abdullah
Pengarah • PENGARAH
nooraidah.abd@mohe.gov.my88919111
2.Puan Siti Zulaiha Binti Mohd
Pembantu Setiausaha Pejabat • PA
zulaiha.mohd@mohe.gov.my88919010
SEKSYEN KEWANGAN DAN PEROLEHAN
3.Puan Syazrah Binti Hamidon
Timbalan Pengarah • TP
syazrah.hamidon@mohe.gov.my88919231
Unit Perolehan
4.Encik Mohd Hanif Bin Mat Noor
Penolong Pengarah • PP
mohdhanif@mohe.gov.my88919144
5.Puan Surayu Binti Poniran
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK
surayu.poniran@mohe.gov.my88919120
6.Encik Yaakup Bin Ishak
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
yaakup.ishak@mohe.gov.my88919141
7.Encik Muhamad Syahril Naim B. Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
syahrilnaim@mohe.gov.my88919086
8.Cik Siti Nor Aziea Bt Ishak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
aziea.ishak@mohe.gov.my88919332
9.Puan Intan Idayu Bt Kamaruddin
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
intanidayu@mohe.gov.my88919086
10.Puan Zuzila Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
zuzila.othman@mohe.gov.my88919119
11.Cik Norfarahana Binti Abdul Halim Chan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
88919336
Unit Aset Dan Stor
12.Encik Muhammad Izwan Bin Ishak
Penolong Pengarah • PP
izwan.ishak@mohe.gov.my88919200
13.- Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
88919145
14.Encik Muhammad Alif Zakwan Bin Abdul Razak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
alifzakwan@mohe.gov.my88919247
15.Puan Helmiza Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
helmiza.rahman@mohe.gov.my88919295
16.Encik Azruddin Bin Ab. Llah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
azruddin.abllah@mohe.gov.my88919627
17.Cik Aina Khuzaifah Bt Md. Kashpulalui
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
ainakhuzaifah@mohe.gov.my
Unit Kewangan & Akaun
18.Encik Mohd Fakharuddin Bin Adam
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fakharuddin.adam@mohe.gov.my88919137
19.Puan Normalina Bt Ramli
Akauntan • AKAUNTAN
normalina@mohe.gov.my88919121
20.Puan Wan Hartiny Bt Wan Abdul
Penolong Akauntan Kanan • PA(KANAN)
wanhartiny.abdul@mohe.gov.my88919122
21.Puan Noorliza Binti Abu Bakar
Penolong Akauntan Kanan • PAK
noorliza@mohe.gov.my88919081
22.Encik Samsor Bin Alias
Penolong Akauntan • PA
samsor.alias@mohe.gov.my88919278
23.Encik Zulkalnaini Bin Mohamad
Penolong Akauntan • PNA
zulkalnaini@mohe.gov.my88919044
24.Encik Zulhilmi Bin Kamarudin
Pembantu Operasi • PO
zulhilmi.din@mohe.gov.my88919341
25.Puan Nor Azlina Binti Juhari
Penolong Akauntan • PA
azlina.juhari@mohe.gov.my88919097
26.Encik Mohd Redzuan Bin Mohd Rahni
Penolong Akauntan • PNA
redzuan.rahni@mohe.gov.my88919296
27.Puan Fadilah Binti Mohamed Taib
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT (KEW)
fadilah.taib@mohe.gov.my88919142
28.Puan Nor Ahlizawati Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
ahlizawati.ahmad@mohe.gov.my88919140
29.Puan Aslira Binti Mohamed Salih
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT (KEW)
aslira.salih@mohe.gov.my88919139
30.Cik Nor Hayati Binti Hussin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hayatihussin@mohe.gov.my
Unit Belanjawan
31.Puan Hazwani Bt Hamdzah
Penolong Pengarah • PP
hazwani.hamdzah@mohe.gov.my88919346
32.Puan Azlina Binti Mohamad
Penolong Akauntan • PNA
azlina.mohamad@mohe.gov.my88919082
33.Puan Rabi'atul Adawiah Binti Sapari
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
adawiah.sapari@mohe.gov.my88919115
34.Cik Nurazyan Bt Mohd Azmi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nurazyan.azmi@mohe.gov.my88919109
35.Encik Che Mazlan Bin Mohd
Pembantu Akauntan Kanan • PAK
chemazlan.mohd@mohe.gov.my03-88919302
SEKSYEN PERKHIDMATAN DAN PENTADBIRAN
36.Puan Suharni Bt Othman
Timbalan Pengarah • TP
suharniothman@mohe.gov.my88919230
Unit Pentadbiran Am
37.Encik Ahmad Nasuhar Bin Hassan
Penolong Pegawai Tadbir Tinggi • PPTKT
nasuhar@mohe.gov.my88919129
38.Puan Norayuhan Binti Khairuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
norayuhan.khairuddin@mohe.gov.my88919101
39.Encik Sulaiman Bin Sari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KETUA PEMBANTU TADBIR N22
sulaiman.sari@mohe.gov.my88919099
40.Puan Norazliana Bt Aznan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
norazliana.aznan@mohe.gov.my88919107
41.Puan Siti Ummul Khir Binti Mohd Yatim
Pembantu Operasi • PO
ummul.yatim@mohe.gov.my88919297
42.Encik Mohd Saffuan Bin Mohd Saad
Pembantu Operasi • PO
saffuan.saad@mohe.gov.my88919138
43.Puan Nurshahrena Bt Zainal Abidin
Pembantu Operasi • PO
nurshahrena@mohe.gov.my88919117
44.Encik Muhammad Ashirab Bin Hj Hairudin
Pembantu Operasi • PO
ashirab.hairudin@mohe.gov.my88919117
45.Encik Muhammad Yusran Bin Abdul Aziz
Pembantu Operasi • PO
yusran.aziz@mohe.gov.my
46.Encik Mohd Fairus Wafa Bin Mat Johar
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
88919385
47.Encik Mohd Hairul Nizwan Bin Abid
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
nizwan@mohe.gov.my88919385
48.Encik Abdul Rahim Bin Mohd Said
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
rahim.said@mohe.gov.my88919385
49.Encik Mohd. Rizal Bin A. Wahab
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
rizal.wahab@mohe.gov.my88919385
50.Encik Mohd Tarmizi Bin Mohd Daud
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
mtarmizi.daud@mohe.gov.my88919385
51.Encik Shahidan Bin Sharif
Pemandu Kenderaan • PK
shahidan.sharif@mohe.gov.my88919385
52.Encik Azaharuddin Bin Hashim
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
azaharuddin@mohe.gov.my88919385
53.Encik Mohd Redzuan Bin Husin
Pemandu Kenderaan • PK
redzuan.husin@mohe.gov.my88919385
54.Encik Che Makhtar Bin Che Yusoff
Pemandu • PEMANDU
makhtar.yusoff@mohe.gov.my88919035
55.Cik Noorul Hashimah Binti Ramli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hashimah.ramli@mohe.gov.my88919089
Unit Perkhidmatan Dan Perjawatan
56.Encik Saiful Azzam Bin Abdul Rahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK (PERKHIDMATAN)
saifulazzam@mohe.gov.my88919105
57.Puan Kauselya A/p Muniandy
Penolong Pengarah Kanan • PPK (PERJAWATAN DAN PRESTASI)
kauselya@mohe.gov.my88919270
58.Puan Suraya Hani Binti Abdul Wahab
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK (PERJAWATAN DAN PRESTASI)
surayahani@mohe.gov.my88919104
59.Encik Mohd Nazaruddin Bin Md Yusof
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK (PERKHIDMATAN)
nazaruddin.yusof@mohe.gov.my88919347
60.Puan Maznah Bt Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PTK (PERJAWATAN DAN PRESTASI)
maznah.rahman@mohe.gov.my88919098
61.Puan Habsah Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) (PERKHIDMATAN)
habsah.othman@mohe.gov.my88919116
62.Puan Norziana Binti Mhd Hussin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) (PERKHIDMATAN)
norziana.hussin@mohe.gov.my88919245
63.Puan Siti Akma Binti Mohd Nor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (PERKHIDMATAN)
akma.mohamad@mohe.gov.my88919084
64.Encik Mohd Norhisham Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (PERKHIDMATAN)
norhisham.ahmad@mohe.gov.my88919311
65.Puan Nurul Hazelina Idayu Binti Mohd Hazman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (PERKHIDMATAN)
hazelina.hazman@mohe.gov.my88919277
66.Cik Noor Raihanah Bt. Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (PERKHIDMATAN)
raihanah@mohe.gov.my
67.Encik Muhd Hafiz Bin Kamaru-niza
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) (PERJAWATAN DAN PRESTASI)
muhdhafiz@mohe.gov.my0
68.Encik Mohd Azhar Bin Mohd Rosli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) (PERJAWATAN DAN PRESTASI)
azhar.rosli@mohe.gov.my88919113
69.Puan Nor Aisyah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) (PERJAWATAN DAN PRESTASI)
aisyah.ismail@mohe.gov.my88919106
70.Puan Juliana Binti Kamaruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) (PERJAWATAN DAN PRESTASI)
juliana.kam@mohe.gov.my88919384
71.Cik Mahfuzah Binti Daud
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
mahfuzahdaud@mohe.gov.my88919118
72.Cik Nurliyana Adlina Binti Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
liyana.adlina@mohe.gov.my88919083
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.