Bahagian Biasiswa
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706839

Hotline
SLAB/SLAI, BIASISWA & MYBRAIN15 : 03-8888 1616
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK : 03-8888 6787

E-mel: enforcement@mohe.gov.my
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Mazlina Binti Mokhtar
Setiausaha Bahagian • SUB (B)
mazlina.mokhtar@mohe.gov.my6320
2.Puan Noor Izzatie Binti Rashid
Setiausaha Pejabat • PA SUB (B)
noorizzatie@mohe.gov.my6321
SEKSYEN PENYELARASAN DASAR
3.Encik Hafiznizam Bin Hasin @ Hashim
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSU (B) D
hafiznizam@mohe.gov.my6935
Unit Perancangan Dan Keurusetiaan
4.Cik Nur Amalina Alyani Binti Sajat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) D1
amalina.alyani@mohe.gov.my6585
5.Cik Nurfarah Anis Binti Safrudin
Pembantu Tadbir • MYSTEP
nurfarah.s@mohe.gov.my6367
Unit Koordinasi Dan Kolaborasi Strategik
6.Puan Azzizatul Ain Binti Sabani
Penolong Setiausaha • PSU (B) D2
azzizatul@mohe.gov.my6343
7.Puan Nur Athirah Binti Rosli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) D
nurathirah@mohe.gov.my6347
SEKSYEN LATIHAN DALAM PERKHIDMATAN
8.Encik Bustamam Bin Haji Daud
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (B) LD
bustamam.daud@mohe.gov.my6376
Unit SLAB/SLAI/SK/PD/SLPP (Penawaran & Pemantauan)
9.Encik Faizul Rahman Bin Sjafri
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) LD1
faizul.sjafri@mohe.gov.my6344
10.Cik Syarifah Salwa Binti Sayed Shamsuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) LD1
salwa.shamsuddin@mohe.gov.my6334
11.Puan Nur Ainul Binti Abdul Mutalib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD1
nurainul@mohe.gov.my6377
12.Puan Farrah Sharhanna Binti Mohamad Shamsuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD2
farrah@mohe.gov.my6450
13.Cik Nurul Fazlin Binti Azmi
Pembantu Tadbir • MYSTEP
nurulfazlin@mohe.gov.my6353
14.Cik Nurhafifah Binti Rosli
Pembantu Tadbir • MYSTEP
nurhafifah.rosli@mohe.gov.my4765
Unit SLAB/SLAI/SK/PD/SLPP (Pembayaran)
15.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU (B) LD2
6000
16.Puan Anizah Binti Azrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD3
anizah.azrin@mohe.gov.my6349
17.Puan Norazira Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD4
norazira@mohe.gov.my6350
18.Puan Nur Raidatul Hidayah Binti Mahmud
Pembantu Tadbir • MYSTEP
raidatul.mahmud@mohe.gov.my6000
Unit HLP PPPT
19.Puan Nur Farhana Binti Baharuddin
Penolong Setiausaha • PSU (B) LD3
nurfarhana@mohe.gov.my5011
20.Cik Aimuni Binti Che Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD5
aimuni.mansor@mohe.gov.my6338
21.Cik Nor Azlinda Binti Azahar
Pembantu Tadbir • MYSTEP
azlinda.azahar@mohe.gov.my4950
22.Encik Wan Saleadzan Adlizan Bin Wan Sharbini
Pembantu Tadbir • MYSTEP
adlizan.sharbini@mohe.gov.my6361
23.Cik Norhasheikin Binti Mohd Shukor
Pembantu Tadbir • MYSTEP
norhasheikin@mohe.gov.my4416
SEKSYEN PRA PERKHIDMATAN
24.Encik Ahmad Razaly Bin Abdul Rahim
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (B) PRA
razaly@mohe.gov.my6315
Unit MyBrain15/BKOKU & PPK
25.Puan Farah Diana Binti Zahidi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) PRA1
farahdiana.z@mohe.gov.my6375
26.Cik Mariani Binti Mohd Refin
Penolong Setiausaha • PSU (B) PRA 4
mariani.refin@mohe.gov.my6582
27.Puan Rosnidah Binti Ab Rahim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) PRA1
rosnidah@mohe.gov.my6365
28.Puan Nor Hidayah Binti Harun @ Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) PRA2
hidayah.harun@mohe.gov.my6925
29.Cik Sharifah Nurhafizah Binti Syed Mustafa
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA6
nurhafizah@mohe.gov.my6348
30.Puan Kalaivani A/p Vadivelu
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA7
kalaivani@mohe.gov.my6346
31.Puan Norbaizurah Binti Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA4
norbaizurah.hashim@mohe.gov.my6567
32.Cik Syaheera Binti Mohamad Pilus
Pembantu Tadbir • MYSTEP
syaheera.mpilus@mohe.gov.my6506
33.Cik Rafidah Binti Mohd Shoib
Pembantu Tadbir • MYSTEP
6000
Unit YB Menteri Pengajian Tinggi/MyBrain SC/BKPKK
34.Puan Nurul Farehah Binti Ab. Aziz
Penolong Setiausaha • PSU (B) PRA2
farehah.abaziz@mohe.gov.my6403
35.Cik Jihan Ajla Binti Mohd Nordin
Penolong Setiausaha • PSU (B) PRA 5
jihan.nordin@mohe.gov.my6341
36.Puan Yuslinda Binti Che Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA1
yuslinda.hashim@mohe.gov.my6351
37.Puan Sabariah Binti Saad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA3
sabariah@mohe.gov.my6369
38.Puan Norlela Binti A Basir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA5
norlelabasir@mohe.gov.my6352
39.Puan Marini Iing Binti Abdullah
Pembantu Tadbir • MYSTEP
marini.abdullah@mohe.gov.my6000
Unit Biasiswa Antarabangsa/BKA
40.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU (B) PRA 3
6000
41.Puan Norzila Binti Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA2
norzila.husin@mohe.gov.my4193
42.Encik Yusri Bin Yusuf
Pembantu Tadbir • MYSTEP
yusri.yusuf@mohe.gov.my6368
SEKSYEN PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK
43.Puan Syarifah Nur Diana Binti Abdul Rashid
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (B) E
syarifah.diana@mohe.gov.my6372
Unit Ganti Rugi
44.Encik Fizry Azmier Bin Salehuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) E1
fizry.saleh@mohe.gov.my6362
45.Puan Maslinda Binti Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E1
linda@mohe.gov.my6360
46.Encik Irfan Adli Bin Bisara Sirhan
Pembantu Tadbir • MYSTEP
irfan.adli@mohe.gov.my6356
Unit Tabung Pinjaman Pelajaran
47.Cik Nurul Izzati Binti Mohamed Yusuff
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) E2
izzati.yusuff@mohe.gov.my6378
48.Puan Nurul Mariyah Binti Adzbi @ Azmi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) E
mariyah@mohe.gov.my6699
49.Puan Norzila Binti Sulaiman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E2
norzila@mohe.gov.my6693
50.Cik Khaleedah Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E3
khaleedah@mohe.gov.my6359
51.Puan Wan Nur Athirah Binti Mohamed Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E4
wnurathirah@mohe.gov.my6404
52.Cik Nurul Najwa Binti Shuib
Pembantu Tadbir • MYSTEP
najwa@mohe.gov.my6000
53.Cik Nurin Azleeyani Binti Ariffin
Pembantu Tadbir • MYSTEP
nurin.ariffin@mohe.gov.my6000
Unit Penguatkuasaan
54.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU (B) E3
6374
55.Puan Sri Rahayu Binti Sugiono
Penolong Pegawai Tadbir • MYSTEP GRED N29
rahayu.sugiono@mohe.gov.my6366
56.Cik Adibah Binti Yahaya
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E5
adibah@mohe.gov.my6354
SEKSYEN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
57.- Datin Shazalin Binti Zakaria
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) PK
shazalin@mohe.gov.my6379
Unit Sistem Penajaan/Teknikal IT
58.Puan Siti Mazuin Binti Mohd Suki
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM (B)
sitimazuin@mohe.gov.my6317
59.Encik Mohamad Nazrul Bin Mohamad Zulkiffly
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM (B)
nazrul@mohe.gov.my6370
60.Cik Siti Aisyah Binti Zainal Abidin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • MYSTEP
sitiaisyah@mohe.gov.my6317
61.Encik Muhammad Danial Shafiq Bin Zainuddin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • MYSTEP
danial.shafiq@mohe.gov.my6357
Unit Kewangan
62.Puan Nurun Naimah Binti Azami
Akauntan • A (B) K
naimahazami@mohe.gov.my6322
Unit Bayaran
63.Cik Norazira Binti Md Ayob
Penolong Akauntan Kanan • PEN. A K (B) K
norazira.ayob@mohe.gov.my6318
64.Puan Norul Saidah Binti Md Zain
Penolong Akauntan • PEN. A (B) K1
norulsaidah.mdzain@mohe.gov.my6316
65.Puan Hasnah Binti Ramli
Pembantu Akauntan Kanan • PEM. A K (B) K
hasnah.ramli@mohe.gov.my5200
66.Puan Ruziah Binti Razak
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K1
ruziah@mohe.gov.my6327
67.Cik Nurul Azrin Binti Abdul Ghafar
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K2
nurul.abdghafar@mohe.gov.my6328
68.Puan Siti Nor Afzan Binti Ibarhim
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K3
sitinor.ibarhim@mohe.gov.my6325
69.Puan Haslina Binti Yazid
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K4
haslina.yazid@mohe.gov.my6328
70.Cik Siti Nurfarhani Akma Binti Ahmad Zamree
Pembantu Tadbir • MYSTEP
nurfarhani@mohe.gov.my6330
Unit Terimaan
71.Puan Norafzam Binti Azmy
Penolong Akauntan • PEN. A (B) K2
norafzam.azmy@mohe.gov.my6326
72.Cik Nur Adila Binti Rohadi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) K
nuradila@mohe.gov.my6329
Unit Pentadbiran
73.Encik Ahmad Sabri Bin Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) P
sabri.zakaria@mohe.gov.my6345
74.Puan Nurshibratun Binti Mohd Haris
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT (B) P
nurshibratun@mohe.gov.my6333
75.Puan Nur Faizatul Farhana Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) P1
faizatul.zakaria@mohe.gov.my6331
76.Encik Mohd Khairul Izwan Bin Md Yasin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) P2
mkizwan@mohe.gov.my6332
77.Encik Mohamad Khuzairi Bin Samsul Lizam
Pembantu Tadbir • MYSTEP
khuzairi@mohe.gov.my6695
78.Cik Siti Fatimah Aisyah Binti Hussain
Pembantu Tadbir • MYSTEP
fatimah.aisyah@mohe.gov.my4020
79.Encik Mohd Fazil Bin Abd Samat
Pembantu Operasi • PO (B) P
fazil.abdsamat@mohe.gov.my6695
80.Encik Zulkamadi Bin Ab Kamal
Pemandu • PEMANDU (B) P
zulkamadi@mohe.gov.my6695
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.