Bahagian Biasiswa
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706839

Hotline
SLAB/SLAI, BIASISWA & MYBRAIN15 : 03-8888 1616
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK : 03-8888 6787

E-mel: enforcement@mohe.gov.my
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Mazlina Binti Mokhtar
Setiausaha Bahagian • SUB (B)
mazlina.mokhtar@mohe.gov.my6320
2.- Kosong
Setiausaha Pejabat • SP (B)
6321
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
3.- Datin Shazalin Binti Zakaria
Penolong Setiausaha Kanan • PSU (B) PK
shazalin@mohe.gov.my6379
4.Puan Siti Mazuin Binti Mohd Suki
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM (B) P
sitimazuin@mohe.gov.my6317
5.Puan Nurun Naimah Binti Azami
Akauntan • A (B) K
naimahazami@mohe.gov.my6322
6.Puan Nor Fadilah Binti Basir @ Bakri
Penolong Akauntan Kanan • PEN. A K (B) K
fadilah.bakri@mohe.gov.my6318
7.Encik Ahmad Sabri Bin Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) P
sabri.zakaria@mohe.gov.my6345
8.Encik Kamarul Izwan Bin Mohamed
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM (B) P
izwan.m@mohe.gov.my6319
9.Puan Norul Saidah Binti Md Zain
Penolong Akauntan • PEN.A (B) K1
norulsaidah.mdzain@mohe.gov.my6316
10.Puan Norafzam Binti Azmy
Penolong Akauntan • PEN. A (B) K2
norafzam.azmy@mohe.gov.my6326
11.Puan Ruziah Binti Razak
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K1
ruziah@mohe.gov.my6327
12.Cik Nurul Azrin Binti Abdul Ghafar
Penolong Akauntan • PEN.A (KUP) (B) K2
nurul.abdghafar@mohe.gov.my6328
13.Puan Siti Nor Afzan Binti Ibarhim
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K3
sitinor.ibarhim@mohe.gov.my6325
14.Puan Haslina Binti Yazid
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K4
haslina.yazid@mohe.gov.my6328
15.Puan Hasnah Binti Ramli
Pembantu Akauntan Kanan • PEM. A K (B) K
hasnah.ramli@mohe.gov.my5200
16.Puan Nurshibratun Binti Mohd Haris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) P1
nurshibratun@mohe.gov.my6333
17.Encik Mohd Khairul Izwan Bin Md Yasin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) P2
mkizwan@mohe.gov.my6332
18.Puan Nur Faizatul Farhana Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) P3
faizatul.zakaria@mohe.gov.my6331
19.Cik Nur Adila Binti Rohadi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) K
nuradila@mohe.gov.my6329
20.Encik Mohd Fazil Bin Abd Samat
Pembantu Operasi • PO (B) P
fazil.abdsamat@mohe.gov.my6695
21.Encik Zulkamadi Bin Ab Kamal
Pemandu • PEMANDU (B) P
zulkamadi.kamal@moe.gov.my6695
UNIT SKIM LATIHAN AKADEMIK IPTA
22.- Kosong
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSU (B) S
6935
23.Cik Nur Amalina Alyani Binti Sajat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) S
amalina.alyani@mohe.gov.my6585
24.Encik Faizul Rahman Bin Sjafri
Penolong Setiausaha • PSU (B) S1
faizul.sjafri@mohe.gov.my6344
25.Puan Azzizatul Ain Binti Sabani
Penolong Setiausaha • PSU (B) S2
azzizatul@mohe.gov.my6343
26.Cik Mariani Binti Mohd Refin
Penolong Setiausaha • PSU (B) S4
mariani.refin@moe.gov.my6582
27.Puan Syarifah Salwa Binti Sayed Shamsuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) S
salwa.shamsuddin@mohe.gov.my6334
28.Puan Nur Ainul Binti Abdul Mutalib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) S1
nurainul@mohe.gov.my6377
29.Puan Farrah Sharhanna Binti Mohamad Shamsuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) S2
farrah@mohe.gov.my6450
30.Puan Anizah Binti Azrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) S3
anizah@mohe.gov.my6349
31.Puan Norazira Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) S4
norazira@mohe.gov.my6350
32.Puan Norlela Binti A Basir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) S5
norlelabasir@mohe.gov.my6352
33.Puan Nur Athirah Binti Rosli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) S6
nurathirah@mohe.gov.my6347
UNIT BIASISWA
34.Encik Ahmad Razaly Bin Abdul Rahim
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (B) B
razaly@mohe.gov.my6315
35.Puan Nurul Farehah Binti Ab. Aziz
Penolong Setiausaha • PSU (B) B1
farehah.abaziz@mohe.gov.my6403
36.Cik Jihan Ajla Binti Mohd Nordin
Penolong Setiausaha • PSU (B) B2
jihan.nordin@mohe.gov.my6341
37.Puan Nur Isyalliena Binti Ishak
Penolong Setiausaha • PSU (B) B3
isyalliena@mohe.gov.my6374
38.Cik Aimuni Binti Che Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) B1
aimuni.mansor@mohe.gov.my6338
39.Puan Yuslinda Binti Che Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) B2
yuslinda.hashim@mohe.gov.my6351
40.Puan Norzila Binti Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) B3
norzila.husin@mohe.gov.my6370
41.Puan Sabariah Binti Saad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) B4
sabariah@mohe.gov.my6369
42.Puan Norbaizurah Binti Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) B5
norbaizurah.hashim@mohe.gov.my4293
UNIT PINJAMAN DAN BANTUAN KEWANGAN
43.Encik Bustamam Bin Haji Daud
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (B) M
bustamam.daud@mohe.gov.my6376
44.Puan Farah Diana Binti Zahidi
Penolong Setiausaha • PSU (B) M
farahdiana.z@mohe.gov.my6375
45.Puan Rosnidah Binti Ab Rahim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) M1
rosnidah@mohe.gov.my6365
46.Puan Nor Hidayah Binti Harun @ Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) M2
hidayah.harun@mohe.gov.my6925
47.Puan Hajarnorni Binti Abu Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) M1
hajarnorni.abu@mohe.gov.my6348
48.Puan Kalaivani A/p Vadivelu
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) M2
kalaivani@moe.gov.my6346
UNIT PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK
49.Puan Syarifah Nur Diana Binti Abdul Rashid
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (B) E
syarifah.diana@mohe.gov.my6372
50.Encik Fizry Azmier Bin Salehuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) E1
fizry.saleh@mohe.gov.my6362
51.Cik Nurul Izzati Binti Mohamed Yusuff
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) E2
izzati.yusuff@mohe.gov.my6378
52.Puan Nurul Mariyah Binti Adzbi @ Azmi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) E
mariyah.adzbi@mohe.gov.my6699
53.Puan Maslinda Binti Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E1
linda@mohe.gov.my6360
54.Puan Norzila Binti Sulaiman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E2
norzila@mohe.gov.my6693
55.Puan Mimi Sazila Binti Mohd Sampul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E3
mimisazila@mohe.gov.my6354
56.Cik Khaleedah Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E4
khaleedah@mohe.gov.my6359
57.Puan Wan Nur Athirah Binti Mohamed Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E5
wnurathirah@mohe.gov.my6404
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.