Bahagian Biasiswa
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706839

Hotline
SLAB/SLAI, BIASISWA & MYBRAIN15 : 03-8888 1616
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK : 03-8888 6787

E-mel: enforcement@mohe.gov.my
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Mazlina Binti Mokhtar
Setiausaha Bahagian • SUB (B)
mazlina.mokhtar@mohe.gov.my6320
2.- Kosong
Setiausaha Pejabat • SP (B)
6321
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
3.- Datin Shazalin Binti Zakaria
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) PK
shazalin@mohe.gov.my6379
4.Puan Siti Mazuin Binti Mohd Suki
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM (B)
sitimazuin@mohe.gov.my6319
5.Puan Nurun Naimah Binti Azami
Akauntan • A (B) K
naimahazami@mohe.gov.my6322
6.Puan Nor Fadilah Binti Basir @ Bakri
Penolong Akauntan Kanan • PEN. A K (B) K
fadilah.bakri@mohe.gov.my6318
7.Encik Ahmad Sabri Bin Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) P
sabri.zakaria@mohe.gov.my6345
8.Encik Kamarul Izwan Bin Mohamed
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM (B)
izwan.m@mohe.gov.my6370
9.Puan Norul Saidah Binti Md Zain
Penolong Akauntan • PEN. A (B) K1
norulsaidah.mdzain@mohe.gov.my6316
10.Puan Norafzam Binti Azmy
Penolong Akauntan • PEN. A (B) K2
norafzam.azmy@mohe.gov.my6326
11.Puan Hasnah Binti Ramli
Pembantu Akauntan Kanan • PEM. A K (B) K
hasnah.ramli@mohe.gov.my5200
12.Puan Ruziah Binti Razak
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K1
ruziah@mohe.gov.my6327
13.Cik Nurul Azrin Binti Abdul Ghafar
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K2
nurul.abdghafar@mohe.gov.my6328
14.Puan Siti Nor Afzan Binti Ibarhim
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K3
sitinor.ibarhim@mohe.gov.my6325
15.Puan Haslina Binti Yazid
Penolong Akauntan • PEN. A (KUP) (B) K4
haslina.yazid@mohe.gov.my6328
16.Puan Nurshibratun Binti Mohd Haris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) P1
nurshibratun@mohe.gov.my6333
17.Encik Mohd Khairul Izwan Bin Md Yasin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) P2
mkizwan@mohe.gov.my6332
18.Puan Nur Faizatul Farhana Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) P3
faizatul.zakaria@mohe.gov.my6331
19.Cik Nur Adila Binti Rohadi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) K
nuradila@mohe.gov.my6329
20.Encik Mohd Fazil Bin Abd Samat
Pembantu Operasi • PO (B) P
fazil.abdsamat@mohe.gov.my6695
21.Encik Zulkamadi Bin Ab Kamal
Pemandu • PEMANDU (B) P
zulkamadi.kamal@moe.gov.my6695
22.Cik Siti Aisyah Binti Zainal Abidin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N29
sitiaisyah@mohe.gov.my6317
23.Cik Siti Fatimah Aisyah Binti Hussain
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
fatimah.aisyah@mohe.gov.my4020
24.Encik Mohamad Khuzairi Bin Samsul Lizam
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
khuzairi@mohe.gov.my6695
25.Cik Norhasheikin Binti Mohd Shukor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
norhasheikin@mohe.gov.my6321
26.Cik Siti Nurfarhani Akma Binti Ahmad Zamree
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
nurfarhani@moe.gov.my6330
UNIT PENYELARASAN DASAR
27.- Kosong
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSU (B) D
6935
28.Cik Nur Amalina Alyani Binti Sajat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) D1
amalina.alyani@mohe.gov.my6585
29.Puan Azzizatul Ain Binti Sabani
Penolong Setiausaha • PSU (B) D2
azzizatul@mohe.gov.my6343
30.Puan Nur Athirah Binti Rosli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) D
nurathirah@mohe.gov.my6347
31.Cik Nurfarah Anis Binti Safrudin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
nurfarah.s@moe.gov.my6367
UNIT LATIHAN DALAM PERKHIDMATAN
32.Encik Bustamam Bin Haji Daud
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (B) LD
bustamam.daud@mohe.gov.my6376
33.Encik Faizul Rahman Bin Sjafri
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) LD1
faizul.sjafri@mohe.gov.my6344
34.Cik Jihan Ajla Binti Mohd Nordin
Penolong Setiausaha • PSU (B) LD2
jihan.nordin@mohe.gov.my6341
35.- Kosong
Pegawai Tadbir Dan Diplomatik • PSU (B) LD3
6000
36.- Kosong
Pegawai Tadbir Dan Diplomatik • PSU (B) LD4
6000
37.Puan Syarifah Salwa Binti Sayed Shamsuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) LD1
salwa.shamsuddin@mohe.gov.my6334
38.Puan Sri Rahayu Binti Sugiono
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) LD2
rahayu.sugiono@mohe.gov.my6442
39.Puan Nur Ainul Binti Abdul Mutalib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD1
nurainul@mohe.gov.my6377
40.Puan Farrah Sharhanna Binti Mohamad Shamsuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD2
farrah@mohe.gov.my6450
41.Puan Anizah Binti Azrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD3
anizah@mohe.gov.my6349
42.Puan Norazira Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD4
norazira@mohe.gov.my6350
43.Cik Aimuni Binti Che Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) LD5
aimuni.mansor@mohe.gov.my6338
44.Encik Wan Saleadzan Adlizan Bin Wan Sharbini
Pembantu Tadbir (SPS) • PT (SPS) GRED N19
adlizan.sharbini@moe.gov.my6361
45.Cik Nurul Fazlin Binti Azmi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
nurulfazlin@moe.gov.my6353
46.Cik Nurhafifah Binti Rosli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
nurhafifah.rosli@moe.gov.my4765
47.Cik Nor Azlinda Binti Azahar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
azlinda.azahar@moe.gov.my4950
UNIT PRA PERKHIDMATAN
48.Encik Ahmad Razaly Bin Abdul Rahim
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (B) PRA
razaly@mohe.gov.my6315
49.Puan Farah Diana Binti Zahidi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) PRA1
farahdiana.z@mohe.gov.my6375
50.Puan Nurul Farehah Binti Ab. Aziz
Penolong Setiausaha • PSU (B) PRA2
farehah.abaziz@mohe.gov.my6403
51.Puan Nur Isyalliena Binti Ishak
Penolong Setiausaha • PSU (B) PRA3
isyalliena@mohe.gov.my6374
52.Cik Mariani Binti Mohd Refin
Penolong Setiausaha • PSU (B) PRA 4
mariani.refin@moe.gov.my6582
53.Puan Rosnidah Binti Ab Rahim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) PRA1
rosnidah@mohe.gov.my6365
54.Puan Nor Hidayah Binti Harun @ Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) PRA2
hidayah.harun@mohe.gov.my6925
55.Puan Yuslinda Binti Che Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA1
yuslinda.hashim@mohe.gov.my6351
56.Puan Norzila Binti Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA2
norzila.husin@mohe.gov.my4193
57.Puan Sabariah Binti Saad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA3
sabariah@mohe.gov.my6369
58.Puan Norbaizurah Binti Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA4
norbaizurah.hashim@mohe.gov.my6567
59.Puan Norlela Binti A Basir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA5
norlelabasir@mohe.gov.my6352
60.Cik Sharifah Nurhafizah Binti Syed Mustafa
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA6
6348
61.Puan Kalaivani A/p Vadivelu
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) PRA7
kalaivani@moe.gov.my6346
62.Puan Marini Iing Binti Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
marini.abdullah@moe.gov.my6000
63.Encik Muhamad Ashril Bin Mazlan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
ashril@mohe.gov.my6368
64.Cik Syaheera Binti Mohamad Pilus
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
syaheera.mpilus@moe.gov.my6506
65.Cik Norfarizai Binti Ismail
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
farizai.ismail@moe.gov.my6371
UNIT PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK
66.Puan Syarifah Nur Diana Binti Abdul Rashid
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (B) E
syarifah.diana@mohe.gov.my6372
67.Encik Fizry Azmier Bin Salehuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) E1
fizry.saleh@mohe.gov.my6362
68.Cik Nurul Izzati Binti Mohamed Yusuff
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) E2
izzati.yusuff@mohe.gov.my6378
69.-
Pegawai Tadbir Dan Diplomatik • PSU (B) E3
6000
70.Puan Nurul Mariyah Binti Adzbi @ Azmi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) E
mariyah@mohe.gov.my6699
71.Puan Maslinda Binti Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E1
linda@mohe.gov.my6360
72.Puan Norzila Binti Sulaiman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E2
norzila@mohe.gov.my6693
73.Puan Mimi Sazila Binti Mohd Sampul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E3
mimisazila@mohe.gov.my6354
74.Cik Khaleedah Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E4
khaleedah@mohe.gov.my6359
75.Puan Wan Nur Athirah Binti Mohamed Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (B) E5
wnurathirah@mohe.gov.my6404
76.Cik Nurul Najwa Binti Shuib
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
najwa@moe.gov.my6000
77.Encik Irfan Adli Bin Bisara Sirhan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
irfan.adli@moe.gov.my6356
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.