Bahagian Hubungan Antarabangsa
Aras 14, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706817
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
Pejabat Setiausaha Bahagian
1.YBhg. Datin Noorazah Binti Omar
Setiausaha Bahagian • SUB(BHA)
aza@mohe.gov.my5370
2.Puan Marni Binti Hasmar (cuti Bersalin Dan Post Ditanggung Oleh Puan Norkumalasari)
Setiausaha Pejabat • PA (BHA)
norkumalasari@mohe.gov.my5371
Unit Antarabangsa I (Asia Timur/Asia Selatan & ASEAN/SEAMEO/CPSC/BIMP-EAGA)
3.Encik Ikhwan Nasir Bin Abu Hanipah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(A)A1
ikhwan@mohe.gov.my6500
4.- Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A1
6000
5.Puan Nur Shakila Binti Muzammir
Penolong Setiausaha • PSU(A)A1
shakila.muzammir@mohe.gov.my5372
6.Puan Siti Syazwani Binti A. Rasid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A1
syazwani@mohe.gov.my6245
Unit Antarabangsa II (Asia Barat/Asia Tengah & D-8/ICESCO/OIC)
7.Puan Noor Azlin Binti Adnan
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A2
azlin@mohe.gov.my5079
8.- Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A2
6000
9.- Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A2
6000
10.Encik Afiq Naim Bin Mohd
Penolong Setiausaha • PSU(A)A2
afiq.mohd@mohe.gov.my5383
11.Puan Norkumalasari Binti Abdullah
Pembantu Tadbir • PT(A)A2
norkumalasari@mohe.gov.my5384
Unit Antarabangsa III (Afrika/Oceania & COM/IsDB/UN)
12.Cik Julianazren Binti Jafar
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(A)A3
julia.jafar@mohe.gov.my5374
13.Puan Yeap Poah Leay
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A3
poahleay@mohe.gov.my5381
14.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(A)A3
6000
15.Cik Nor Izzati Husna Binti Abdul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A3
izzatihusna@mohe.gov.my6388
Unit Antarabangsa IV (Amerikas/Eropah & APEC/TRADE/ASEM/JKTPT)
16.Dr. Ang Li Ling
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A4
lilingang@mohe.gov.my5105
17.- Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A4
6000
18.- Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A4
6000
19.Cik Nur Anis Shahira Binti Abdul Majid
Penolong Setiausaha • PSU(A)A4
anisshahira@mohe.gov.my5373
20.Encik Roslim Bin Sabtu
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A4
roslim@mohe.gov.my6985
Unit Pentadbiran
21.Puan Noorfazlina Binti Mohd Shahid
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(A)A5
fazlina.shahid@mohe.gov.my6243
22.- Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A5
6000
23.- Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(A)A5
6000
24.Cik Norasikin Binti Abd Samat
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(A)A5
norasikin@mohe.gov.my5398
25.Encik Suhardi Bin Abdul Rahman
Pembantu Am Pejabat • PO(A)A5
suhardi@mohe.gov.my4289
26.Puan Kamisah Binti Hamzah
Pembantu Operasi • PO(A)A5
kamisah.hamzah@mohe.gov.my6920
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.