Bahagian Perancangan Program dan Institusi
Aras 6, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388885072
Faks: 0388882733
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8888 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Ts. Haji Muhamad Rumzi Bin Mamat
Pengarah • PENGARAH
rumzi.mamat@mohe.gov.my88882833
2.Puan Raja Norhaslinda Binti Raja Abdul Shukor
Setiausaha Pejabat • SU
rajanorhaslinda@mohe.gov.my88882528
Unit Perancangan Program
3.Encik A. Azman Bin Arshad
Timbalan Pengarah • TP
aazman.arshad@mohe.gov.my88882533
4.Cik Siti Assila Binti Murtijan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
assila.murtijan@mohe.gov.my88882531
5. Ts. Mohd Firdauz Bin Mhd Radzi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
firdauz.radzi@mohe.gov.my88882896
6.Ts. Mohd Amirul Bin Ramlan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
amirul@mohe.gov.my88885072
7.Puan Intan Maisarah Binti Osman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
intan.osman@mohe.gov.my88885072
8.Puan Nur Farhana Binti Mustahidin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nur.farhana@mohe.gov.my88885072
9.Puan Nurhamimah Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah • PP
hamimah.bakar@mohe.gov.my88885072
Unit Infrastruktur & Fasiliti
10. Ts. Roseman Bin Mat Jidin @ Jidin
Timbalan Pengarah • TP
roseman.jidin@mohe.gov.my88882997
11.Puan Rabeah Adawiyah Binti Hashim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
adawiyah.hashim@mohe.gov.my88882826
12.Puan Hafizah Rina Binti Abas
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hafizahrina.abas@mohe.gov.my88883715
13.Ts. Saifulbahari Bin Mohd Rasid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
saifulbahari@mohe.gov.my88882871
14.Puan Noorashikin Binti Talip
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noorashikin.t@mohe.gov.my88882931
15.Cik Norliza Binti Azis
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norliza.azis@mohe.gov.my88882533
16.Encik Fazrul Idzam Bin Zainal Abidin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fazrul.idzam@mohe.gov.my88882871
17.Puan Syarifah Nurul Farhana Binti Syed Mohd
Penolong Pengarah Kanan • PPK
snfarhana@mohe.gov.my88882520
18.Puan Fazliana Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fazliana.ab@mohe.gov.my88883004
Pentadbiran
19.Puan Norlizawati Binti Mohamed Tahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norlizawati.mt@mohe.gov.my88885072
20.Puan Noraishah Binti Osman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
noraishah.osman@mohe.gov.my88885072
21.Encik Aidil Bazli Bin Abu Bakar
Pembantu Tadbir • PEMBANTU TADBIR (PSH)
aidil.ab@mohe.gov.my88885072
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.