Bahagian Kewangan dan Akaun
Aras 11&12, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706816
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Tn. Haji Kamaruzaman Bin Mahmood
Setiausaha Bahagian • SUB(W)
kamaruzaman.m@mohe.gov.my5300
2.Puan Zuraidah Binti Akmal
Setiausaha Pejabat • SP(W)
zuraidahakmal@mohe.gov.my5301
SEKSYEN PENTADBIRAN DAN KEURUSETIAAN
3.Encik Mohd Haziman Bin Ab Ghani
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(W)T
haziman.ghani@mohe.gov.my5337
4.Puan Shariffah Roslinda Binti Ishak
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(W)T
shroslinda.ishak@mohe.gov.my5321
5.Puan Sa'adiah Binti Abd Wahab
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(W)T
saadiah.wahab@mohe.gov.my5340
6.Puan Khairulnisyak Binti Saruji
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)T1
khnisyak.saruji@mohe.gov.my*4321
7.Puan Noor Azean Binti Abdul Rahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)T2
azean.abdrahim@mohe.gov.my5344
8.Puan Nurul Hafiza Binti Radzali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)T3
hafiza.radzali@mohe.gov.my5343
9.Encik Mohd Setia Bin Abdol Sakor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)T4
setia@mohe.gov.my*4973
10.Encik Zukarnaim Bin Mhd Noor Zori
Pembantu Operasi • PO(W)T
zukarnaim@mohe.gov.my*4363
11.Encik Mohd Hasnan Bin Hassan
Pemandu Kenderaan • PK(W)T
12.Puan Nur Izzah Melisa Binti Enidzullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
izzahmelisa@mohe.gov.my5347
SEKSYEN BELANJAWAN
13.Puan Zuliana Binti Zainol Abidin
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(W)B
zuliana.zabidin@mohe.gov.my5282
14.Cik Asmawati Binti Anuar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)B
asmawati.anuar@mohe.gov.my5283
15.Puan Nor Afifah Khalilah Binti Mohd Jaafar
Penolong Setiausaha • PSU(W)B
afifah.mjaafar@mohe.gov.my6939
16.Encik Dzulkifliamin Bin Abdul Razak
Ketua Pembantu Tadbir (kewangan) • KPTKEW(W)B
dzulkifli.razak@mohe.gov.my5284
17.Cik Ros Izana Binti Omar
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)B1
izana.omar@mohe.gov.my5335
18.Puan Aini Hayati Binti Mat Daud
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)B2
ainihayati@mohe.gov.my5291
19.Puan Aspaliza Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)B3
aspaliza.ibrahim@mohe.gov.my5289
SEKSYEN KEWANGAN DAN HASIL
20.Encik Ezdwan Razak Bin Zainal Abidin
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(W)K
ezdwan@mohe.gov.my5293
21.Encik Sathiaseelan A/l Selvaraj
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)K1
sathiaseelan@mohe.gov.my5319
22.Puan Wan Norashikin Binti Mokhtar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)K2
wnshikin.mokhtar@mohe.gov.my5318
23.Puan Faridah Binti Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(W)K
faridahahmad@mohe.gov.my5294
24.Puan Juliana Binti Nizar
Akauntan • AK(W)K
juliana.nizar@mohe.gov.my5295
25.Puan Rosmiza Binti Yusoff
Penolong Akauntan • PEN.AK(W)K
rosmiza.yusoff@mohe.gov.my5297
26.Encik Mohamad Gadafi Bin Walat
Ketua Pembantu Tadbir (kewangan) • KPTKEW(W)K
gadafi@mohe.gov.my5296
27.Puan Nurul Nadiah Binti Salleh
Pembantu Akauntan • PEM.AK(W)K
nadiah.salleh@mohe.gov.my5316
28.Cik Haidar Nor Marinah Binti Mahmud
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K1
haidar.mahmud@mohe.gov.my5308
29.Puan Munirah Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K2
munirahmn@mohe.gov.my5342
30.Puan Roszita Binti Said
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K3
roszita.said@mohe.gov.my*4351
31.Encik Muhammad Qhairul Bin Muhammad
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K4
qhairul.muhammad@mohe.gov.my5307
32.Encik Mahadi Bin Omar
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K5
mahadi.omar@mohe.gov.my5312
33.Puan Nur Suzuani Atikah Binti Zulkaple
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K6
suzuani@mohe.gov.my*4347
34.Puan Noor Zarina Binti Ramzan
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K7
zarina.ramzan@mohe.gov.my5315
35.Puan Rohani Binti Abd Rahim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K8
rohani.abdrahim@mohe.gov.my5317
36.Puan Suriati Binti Omar
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K9
suriati.omar@mohe.gov.my5298
37.Puan Nik Nur Fadzilah Binti Nik Mohd Yusoff
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K10
fadzilah.myusoff@mohe.gov.my5287
38.Puan Wan Maria Binti Wan Abd Razak
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K11
wmaria@mohe.gov.my5306
39.Cik Nurul Hidayah Binti Handri Anuar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)K
hidayah.handri@mohe.gov.my5325
SEKSYEN PENGURUSAN GERAN BADAN BERKANUN
40.Encik Krishnasamy A/l Raman
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(W)G
krishna@mohe.gov.my5330
41.Puan Eniza Binti Abdul Halim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)G
eniza.abdhalim@mohe.gov.my5339
42.Puan Nur Syuhada Binti Mohamad Adzlee
Penolong Setiausaha • PSU(W)G
nursyuhada@mohe.gov.my5334
43.Puan Nurhafizah Binti Salikin
Penolong Setiausaha • PSU(W)G
hafizah.salikin@mohe.gov.my5331
44.Puan Siti Fatimah Binti Abd Wahab
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)G
sfatimah.awahab@mohe.gov.my5286
45.Puan Suzana Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)G
suzana.ismail@mohe.gov.my5336
46.Puan Nur Hidayah Binti Riduan
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
hidayah.riduan@mohe.gov.my*4361
SEKSYEN PENGURUSAN AKAUN
47.Puan Siti Aishah Binti Abdul Kadir
Akauntan • AK K(W)A
ctaishah@mohe.gov.my5348
48.Puan Noorifaida Binti Subehi
Akauntan • AK (W) A
ifaida.subehi@mohe.gov.my5352
49.Encik Ahmad Murad Bin Mukhtar
Penolong Akauntan Kanan • PEN.AK (W) A
murad.mukhtar@mohe.gov.my5361
50.Puan Wan Nor Aini Binti Wan Mohd Ali
Penolong Akauntan • PEN.AK (W) A1
noraini.mohdali@mohe.gov.my5353
51.Puan Nurul Naili Binti Illias
Pembantu Akauntan • PEM.AK (W) A
nnaili.illias@mohe.gov.my5358
52.Encik Mohd Yusri Bin Mohamad Yusop
Pembantu Akauntan • PEM.AK (W) A1
myusri.yusop@mohe.gov.my5356
SEKSYEN PEROLEHAN
53.Encik Mohd Rizal Bin Abidin
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(W)P
rizal.abidin@mohe.gov.my5080
54.Puan Maslina Binti Abu Bakar
Pembantu Setiausaha Pejabat • PSP(W)P
maslina.abubakar@mohe.gov.my5081
55.Puan Rozana Binti Ismail
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(W)P
rozana.ismail@mohe.gov.my6310
56.Encik Faizan Bin Zaidi Ho
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(W)P
faizan@mohe.gov.my6282
57.Puan Shafarina Binti Amat Sharuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)P
shafarina.amat@mohe.gov.my5375
58.Puan Noor Zaimah Binti Zainiar
Penolong Setiausaha • PSU(W)P
zaimah.zainiar@mohe.gov.my5359
59.Puan Hashimah Binti Md Zahar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(W)P
hashimah.zahar@mohe.gov.my6258
60.Encik Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)P1
zafri.mzin@mohe.gov.my5285
61.Encik Mohd Faiz Bin Alldin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)P2
faiz.ru@mohe.gov.my5345
62.Cik Nurain Binti Roslan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)P3
nurain.roslan@mohe.gov.my6848
PEJABAT KETUA AKAUNTAN
63.Encik Patrick Majatig
Ketua Akauntan • KA(A)
patrick@mohe.gov.my6508
64.Puan Fariza Binti Abdul Rahman
Setiausaha Pejabat • SP (A)
fariza.rahman@mohe.gov.my6201
UNIT PENTADBIRAN & KEWANGAN
65.Encik Mohamad Firdaus Bin Jaafar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(A)
firdaus.jaafar@mohe.gov.my6194
66.- -kosong-
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT.KEW(A)
6170
67.Puan Shamsida Anim Binti Badrul Hisham
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT.KEW(A)
shamsida@mohe.gov.my6213
68.Puan Nurul Izwani Binti Ridzuan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT.KEW(A)
izwani@mohe.gov.my6167
69.Encik Mohammad Shahril Bin Isa
Pembantu Operasi • PO(A)
shahrilisa@mohe.gov.my6195
UNIT PEMANTAUAN
70.Encik Ubaidillah Bin Sheikh Abdullah
Timbalan Ketua Akauntan • AK(A)
ubaidillah@mohe.gov.my6209
71.Encik Adi Maliki Bin Adnan
Akauntan • AK(A)
adimaliki.adnan@mohe.gov.my6188
72.Encik Munusamy A/l Selvarajoo
Akauntan • AK(A)
munusamyselva@mohe.gov.my6212
73.Puan Salawati Binti Watroly
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
salawati@mohe.gov.my6189
74.Puan Siti Farihan Binti M.abd Kohar
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
sitifarihan@mohe.gov.my6176
75.Puan Nur Suhana Binti Sakdom
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
nsuhana@mohe.gov.my6182
76.Puan Sharifah Nur Dalila Binti Meor Mohd Johanis
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
dalila.johanis@mohe.gov.my6191
77.Encik Mohd Sharin Bin Saharudin
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
sharin@mohe.gov.my6168
78.Encik Nur Ikmal Bin Harun Noorashid
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
ikmal.harun@mohe.gov.my6192
79.Puan Noraini Binti Ghani
Pembantu Akauntan • PEM.AK(A)
noraini.ghani@mohe.gov.my6193
80.Puan Rohana Binti Ahmad
Pembantu Akauntan • PEM.AK(A)
hana.ahmad2@mohe.gov.my*4410
81.Puan Siti Rozana Binti Abdul Manap
Pembantu Akauntan • PEM.AK(A)
srozana.manap@mohe.gov.my6180
UNIT PERUNDINGAN DAN PERAKAUNAN PENGURUSAN
82.Puan Siti Hasmah Binti Othman
Akauntan • AK(A)
sitihasmah@mohe.gov.my6156
SUB-UNIT PERUNDINGAN
83.Puan Sarimah Binti Abdul Samat
Akauntan • AK(A)
sarimah.samat@mohe.gov.my6210
84.Encik Munasir Bin Abd Rahim
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
munasir@mohe.gov.my6202
85.Puan Roshima Binti Mat Haris
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
roshima.haris@mohe.gov.my6190
86.Puan Norizamlina Binti Mohd Yazam
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)
norizamlina@mohe.gov.my6208
87.Puan Amirah Binti Derahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)
amirahd@mohe.gov.my6172
88.Puan Norsheha Binti Mansor
Pembantu Akauntan • PEM.AK(A)
norsheha.mansor@mohe.gov.my6257
89.- Kosong
Juruteknik Komputer • JT(A)
SUB-UNIT PERAKAUNAN PENGURUSAN
90.Encik Mohd Fakhrul Bin Abdul Raman
Akauntan • AK(A)
mfakhrul@mohe.gov.my6164
91.Puan Siti Zuraida Binti Usman
Akauntan • AK(A)
zuraida.usman@mohe.gov.my6206
92.Puan Azlina Binti Awang Kechil
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
azlina.ak@mohe.gov.my6203
93.Puan Hirdawati Binti Ismail
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
hirdawati@mohe.gov.my6175
UNIT PERAKAUNAN KEWANGAN
94.Puan Mazura Binti Haji Ahmad
Akauntan • AK(A)
mazura@mohe.gov.my6336
SUB-UNIT PANJAR
95.Puan Nur Khairunnisa Binti Abu Hasan
Akauntan • AK(A)
khairunnisa.abh@mohe.gov.my6177
96.Puan Norfisah Binti Jalil
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
norfisah@mohe.gov.my6150
97.Puan Nurul Isma Binti Abd Latiff
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
nurul.isma@mohe.gov.my6186
98.Puan Hamiza Binti Tajudin
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
hamizatajudin@mohe.gov.my6174
SUB-UNIT PERAKAUNAN ASET
99.Puan Wan Aisyah Rasyida Binti Wan Gidi Sairee
Akauntan • AK(A)
wanaisyah@mohe.gov.my6165
100.Encik Zulkarnain Bin Awang Sani
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
zulkarnain@mohe.gov.my6162
101.Puan Nor Azwa Binti Ahmad Adnan
Pembantu Akauntan • PEM.AK(A)
azwa.adnan@mohe.gov.my6207
SUB-UNIT AKAUN
102.Puan Ummi Najwa Binti Irawan
Akauntan • AK(A)
najwa@mohe.gov.my6178
103.Puan Siti Nur Aminah Aishah Binti Shamsudin
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
aminah.aishah@mohe.gov.my6163
104.Puan Fatimah Nur Binti Abdul Shukor
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
fatimahnur@mohe.gov.my6183
105.Puan Nurussaadah Binti Sibadar
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
nurussaadah@mohe.gov.my6169
SUB-UNIT BAYARAN
106.Puan Khairul Bariyah Binti Manja
Akauntan • AK(A)
bariyah.manja@mohe.gov.my6171
107.Puan Radiah Binti Mohd Yassin
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
radiah@mohe.gov.my6179
108.Puan Noora Binti Kamsani
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
noora@mohe.gov.my6187
109.Puan Norfazura Binti Misnan
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
fazura@mohe.gov.my6161
110.Encik Muhammad Haziq Bin Hassan
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT.KEW(A)
haziq.hassan@mohe.gov.my*4411
SUB-UNIT TERIMAAN
111.Puan Nandini A/p Purushothman
Akauntan • AK(A)
nandini@mohe.gov.my6173
112.Puan Erda Ernee Esvarty Binti Abu Said
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
erda.ernee@mohe.gov.my6205
113.Puan Nur Adilah Binti Abd Rahman
Penolong Akauntan • PEN.AK(A)
adilah@mohe.gov.my6185
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.