Bahagian Khidmat Pengurusan
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706823
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Encik Mat Hassan Bin Ibrahim
Setiausaha Bahagian • SUB(K)
mathassan@mohe.gov.my5314
Unit Pentadbiran Dan Logistik
2.Encik Muhamad Ikhbal Bin Abd Rahman
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(K)T
ikhbal.abd@mohe.gov.my6080
3.Encik Jordan Ak Martin Gu
Penolong Setiausaha Kanan • PSU(K)T
jordan@mohe.gov.my6081
4.Cik Norashikin Binti Abd Rahman
Penolong Setiausaha • PSU(K)T1 (PSH)
shikin.abdrahman@mohe.gov.my6090
5.Encik Mohd Firdaus Bin Omar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)T
firdaus.omar@mohe.gov.my6082
6.Encik Abdul Hadi Bin Uyub
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(K)L
abdulhadi.uyub@mohe.gov.my6098
7.Encik Mohd Khairilbasyar Bin Ruslan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)T2
khbasyar.ruslan@mohe.gov.my6084
8.Encik Muzammil B. Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)T1
muzammil@mohe.gov.my6091
9.Encik Khairul Hazwani Bin Tarmizi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)L1
khairult@mohe.gov.my6089
10.Encik Muhammad Amirull Amree Bin Mohamad Lokman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)T4
amirul.amree@mohe.gov.my5415
11.Puan Nur Fatin Nabilah Binti Muhamad Sukri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)T5
fatin.nabilah@mohe.gov.my6085
12.Encik Shahril Bin Shariff
Ketua Pengawal Keselamatan • PK(K)T3
shahrils@mohe.gov.my6118
13.Encik Shahrom Bin Osman
Pemandu Kenderaan • PK(K)L3
shahrom.osman@mohe.gov.my6089
14.Encik Mohd Zamri Bin Mohd Amin
Pemandu • PEMANDU
zamri.amin@mohe.gov.my6089
15.Encik Sardi Bin Abdullah
Pemandu Kenderaan • PK(K)L7
sardi@mohe.gov.my6089
16.Encik Ahmad Leonard Bin Abdullah
Pemandu • PEMANDU
ahmad.abdullah@moe.gov.my6089
Unit Keurusetiaan Dan Keselamatan
17.Puan Helena Binti Mohamad
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(K)U
helena@mohe.gov.my6110
18.Encik Fabian Anak Philip
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(K)U
fabian@mohe.gov.my6111
19.Cik Maslinda Binti Meskam
Penolong Setiausaha • PSU(K)U2 (SPS)
maslinda.meskam@mohe.gov.my6112
20.Encik Khalid Bin Abd Rahman@ahmad
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(K)U
khalid.rahman@mohe.gov.my6119
21.Puan Yulfaizah Binti Mohd Yusoff
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)U
yulfaizah@mohe.gov.my6120
22.Puan Suhaida Binti Mohd Noor
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(K)U
suhaidamd@mohe.gov.my6120
23.Encik Noor Azlan Bin Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)U2
nazlan@mohe.gov.my6116
24.Encik Mohd Shazsallie Bin Md Derus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)U1
shazsallie@mohe.gov.my6115
25.Encik Mohd Yuhare Bin Mohd Yusof
Pembantu Operasi • PO(K)U1
yuhare@mohe.gov.my6114
Unit Pusat Sumber
26.Puan Nur Ain Binti Meskam
Pustakawan Kanan • PK(K)P
ainmeskam@mohe.gov.my6304
27.Puan Naziah Binti Ali
Pustakawan • P(K)P
naziah@mohe.gov.my6300
28.Cik Nurlizawati Binti Rosli
Pembantu Perpustakaan Kanan • PPK(K)P
lizawati@mohe.gov.my6295
29.Puan Hayati Binti Masri
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P1 S22 (KUP)
hayati@mohe.gov.my6296
30.Puan Asmariah Binti Ab. Razak
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P2
asmariah@mohe.gov.my6298
31.Cik Nik Zarifahana Binti Mohd Fakri
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P3
zarif@mohe.gov.my6297
32.Encik Mohd Zulkarnain Hassan Bin Mohd Zainudin
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P4
mzulkarnain@mohe.gov.my6301
33.Puan Haidar Nor Madinah Binti Mahmud
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
haidarm@mohe.gov.my6294
34. Kaunter
4813
Unit Rekod & Registri
35.Puan Jovina Eyang
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
jovina@mohe.gov.my6096
36.Cik Nurul Syuhadah Binti Mohamed Azli
Penolong Setiausaha • PSU(K)R (PSH)
syuhadah.azli@mohe.gov.my6130
37.Encik Mohd Nizam Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)R2
mnizamismail@mohe.gov.my5556
38.Encik Fyrousz Bin Sabarudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)R1
fyrousz@mohe.gov.my5589
39.Encik Mohamad Hirmizy Bin Hasim
Pembantu Am Pejabat • PO(K)R2
hirmizy@mohe.gov.my6093
40.Encik Amir Hafiz Bin Ab Alim
Pembantu Operasi • PO(K)R3
amirhafiz@mohe.gov.my6093
41.Puan Che Zalelawati Binti Che Ahmad
Pembantu Operasi • PO(K)R1
zalelawati.ahmad@mohe.gov.my5562
42. Kaunter Registri
Pembantu Operasi
6092
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.