Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Encik Mansor Bin Ibrahim @ Abd. Hamid
Setiausaha Bahagian • SUB
mansor@mohe.gov.my5190
2.Puan Nor' Afifi Binti Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)
afifi.abdrazab@mohe.gov.my5191
3.Encik Husaini Amir Bin Azizan
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB
husaini.amir@mohe.gov.my5231
UNIT PEMBANGUNAN ORGANISASI
4.Puan Fara Waheedah Binti Ahmad
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)O
waheedah@mohe.gov.my5250
5.Encik Rozaimi Bin Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O1
rozaimi@mohe.gov.my5198
6.Encik Hanizam Bin Darham
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O2
hanizam.darham@mohe.gov.my5262
7.Cik Nuratika Fatima Binti Mohd Othman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O3
nuratika@mohe.gov.my6700
8.Encik Mohamad Razifudin Bin Rahmat
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O4
mrazifudin@mohe.gov.my5193
9.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O
10.Encik Zaini Bin Edris
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)O1
zaini.edris@mohe.gov.my5194
11.Puan Nurfaizah Binti Mohd Sabry
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)02
faizah.sabry@mohe.gov.my5266
12.Encik Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)O
madin@mohe.gov.my5249
13.Puan Aimie Nadiah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O1
aimie@mohe.gov.my5207
14.Puan Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O2
azelina@mohe.gov.my5205
15.Encik Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O3
hafiz@mohe.gov.my5206
UNIT PERKHIDMATAN
16.Encik Mohamad Nawwar Faiq Bin Mohamad Noh
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
nawwarfaiq@mohe.gov.my5192
17.Puan Amira Syafikah Otod Abdullah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K1
syafikah@mohe.gov.my5211
18.Puan Nurul Shahida Binti Taib
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K5
shahida@mohe.gov.my5213
19.Puan Zulaila Binti Sulleman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K6
zulaila@mohe.gov.my5215
20.Cik Nur Syuhada Binti Abd Razak
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K7
nsyuhada@mohe.gov.my5214
21.- Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K3
5212
22.Encik Mohd Fauzee Aliwee
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K4
fauzee@mohe.gov.my5217
23.Puan Tazlila Binti Tarikh
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
tazlila@mohe.gov.my5220
24.Encik Azmin Nur Rasyid Bin Mohamad Adzali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N41
azminadzali@mohe.gov.my4245
25.Encik Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan@mohe.gov.my5242
26.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
fida@mohe.gov.my5227
27.Cik Masni Binti Abdullah Sani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
masni@mohe.gov.my5208
28.Puan Noor Hashima Binti Mohd Khairudzi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
hashima@mohe.gov.my5241
29.Puan Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K7
suliza@mohe.gov.my5225
30.Puan Noor Azra Binti Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
azra@mohe.gov.my5204
31.Cik Noorfarahzila Binti Lod
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K3
farahzila.lod@mohe.gov.my5209
32.Puan Rafedah Binti Mohd Zaini
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
rafedah@mohe.gov.my5226
33.Puan Arina Nor Bazilah Binti Mat Sor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K4
arina@moe.gov.my5202
34.Cik Nurul Syamimi Binti Zalkafle
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K
nurul.syamimi@mohe.gov.my5243
35.Encik Muhamad Akimi Bin Halim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K
akimi.halim@mohe.gov.my5216
36.Cik Anis Izatul Akma Binti Abd Rashid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K
anis.rashid@mohe.gov.my5212
37.Cik Nurul Nabilah Binti Risman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
nabilahrisman@mohe.gov.my5223
38.Cik Syarifah Binti Mohd Shokeri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
syarifah.shokeri@mohe.gov.my5210
39.Cik Noor Qurrotu Aayun Binti Suparman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
qurrotu.suparman@mohe.gov.my5203
Unit Pengurusan Prestasi Dan Naik Pangkat
40.Puan Nazirah Binti Harun
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
nazirahharun@mohe.gov.my5228
41.Puan Rabiah Binti Embong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P1
rabiah@mohe.gov.my5233
42.Puan Harnita Binti Rosli
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P2
harnita.rosli@mohe.gov.my5232
43.Puan Jacinta John
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P3
jacinta@mohe.gov.my5234
44.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P4
6000
45.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P5
6000
46.Cik Nur Azira Binti Azman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N41
azira.azman@moe.gov.my5239
47.Puan Noorhalyza Binti Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)P
halyza@mohe.gov.my5230
48.- Kosong
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
6000
49.Puan Mardiah Binti Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
mardiah@mohe.gov.my6561
50.Encik Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P2
mohd@mohe.gov.my5237
51.Encik Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P3
arif@mohe.gov.my5240
52.Puan Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
aishah@mohe.gov.my5238
Unit Pengurusan Latihan Dan HRMIS
53.Puan Noorul Akmam Binti Sumiran
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)L
noorul.sumiran@mohe.gov.my5253
LATIHAN
54.Encik Nazri Bin Saidin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)L
nazri.saidin@mohe.gov.my5259
55.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L
-@mohe.gov.my6000
56.Puan Maznah Binti Abu Samah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N41
maznah@mohe.gov.my5278
57.Puan Che Norliza Binti Yahaya
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)L
norliza.yahaya@mohe.gov.my5267
58.Encik Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L
ruhaify@mohe.gov.my5275
59.Puan Nazatulfadzilah Binti Mustaffa
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
nazatulfadzilah@mohe.gov.my5276
60.Puan Roshanita Binti Md. Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L1
roshanita@mohe.gov.my5263
61.Encik Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L2
azhariahmad@mohe.gov.my5264
62.Cik Kamisah Binti Hafid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L3
kamisah.hafid@mohe.gov.my5265
63.Encik Muhamad Reduan Bin Md Saad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L
reduan.saad@mohe.gov.my4309
64.Encik Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PSH GRED N19
suffian@mohe.gov.my5103
HRMIS
65.Puan Erlinda Khartinawatti Binti Zainal Abidin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTM(SM)L
erlindazainal@mohe.gov.my5277
66.Puan Nazirah Binti Seae
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
nazirahs@mohe.gov.my6948
67.Encik Khairul Anuar Bin Mahamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L4
khairul.mahamad@mohe.gov.my5483
68.Encik Zaifulnizam Bin Abd Karim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L5
zaifulnizam@mohe.gov.my5258
69.Encik Mohd Fauzolnizam Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L6
fauzolnizam@mohe.gov.my5270
UNIT PENYELARASAN DAN PENTADBIRAN
70.Puan Azura Binti Mat Ail
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)T
azura.ma@mohe.gov.my5260
71.Puan Erma Marlina Binti Hamsan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)T
ermamarlina@mohe.gov.my5261
72.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(SM)T
6000
73.Encik Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)T
shahlani@mohe.gov.my5246
74.Puan Nurul Izzan Binti Idris
Penolong Akauntan • PAK(SM)T
izzan.idris@mohe.gov.my5244
75.Puan Darina Binti Hashim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)T
darina@mohe.gov.my5218
76.Puan Syazana Liyana Binti Tebri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)T1
syazana.tebri@mohe.gov.my5252
77.Puan Hasiah Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)T2
hasiah@mohe.gov.my5271
78.Puan Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)T3
syaza@mohe.gov.my5196
79.Encik Faridil Althrat Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)T4
faridil.ismail@mohe.gov.my5195
80.Cik Norwanida Binti Job
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (SM) T5
norwanida@mohe.gov.my5247
81.Puan Nor'aishah Binti Musa
Pembantu Operasi • PO(SM)T1
noraishah@mohe.gov.my5248
82.Encik Shaiful Safuan Bin Sharif
Pembantu Operasi • PO(SM)T2
shaiful.sharif@mohe.gov.my4240
83.Puan Nurul Anira Binti Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N29
anira.abdullah@mohe.gov.my5245
84.Puan Norfaraadila Binti Abdul Rahman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH GRED N19
fara.adila@mohe.gov.my4238
85.Encik Zulkifli Bin Ahmad
Pemandu Kenderaan • PK(SM)T1
zulkifli.talib@mohe.gov.my5103
Unit Pengurusan Psikologi
86.YBrs. Dr. Linda Binti Jamaludin
Pegawai Psikologi • KPSU(SM)PSI
linda.jamaludin@mohe.gov.my5221
87.Puan Nurrul Azwa Binti Mohd Kassim
Pegawai Psikologi • PSUK(SM)PSI
azwa.mkassim@mohe.gov.my5224
88.Cik Fatin Nabihah Binti Razman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPT(SM)PSI
fatin.razman@mohe.gov.my6000
89.Puan Shuhada Binti Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PSI
shuhada@mohe.gov.my5219
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.