Bahagian Pengurusan Maklumat
Aras 6, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706061
Faks: 0388706819
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Shahah Binti Ahmad
Setiausaha Bahagian • SUB(M)
shahah.ahmad@mohe.gov.my6060
2.Puan Zirawati Binti Ramli
Setiausaha Pejabat • SP
zirawati.ramli@mohe.gov.my6061
Unit Pentadbiran
3.Puan Kamasiah Binti Ibrahim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(M)K
kamasiah@mohe.gov.my6012
4.Encik Muhamad Asraf Bin Talip
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(M)K1
asraf@mohe.gov.my4611
5.Puan Zuraidah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(M)K2
zuraidah.ismail@mohe.gov.my6019
6.Puan Aniza Binti Samat
Pembantu Operasi • PO
aniza.samat@mohe.gov.my6074
SEKSYEN PENGURUSAN TEKNIKAL ICT
7.Encik Tuan Haji Abdullah Bin Mohd Jamil
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK
abdullahjamil@mohe.gov.my6016
Unit Rangkaian Dan Keselamatan ICT
8.Puan Rani Binti Aris @ Azis
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU
raniaris@mohe.gov.my6017
9.Cik Fahwani Binti Mohd Ali
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
fahwani@mohe.gov.my6026
10.Cik Fadzilah Binti Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU
fadzilahahmad@mohe.gov.my6031
11.Encik Mohd Faizal Bin Hassan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
mfaizal@mohe.gov.my6021
12.Encik Mohd Husna Bin Ismail
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
husna.ismail@mohe.gov.my6022
13.Encik Saiidi Ameir Bin Silahudin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
saiidi.silahudin@mohe.gov.my6023
Unit Pusat Data
14.Puan Norazidah Binti Abdul Aziz
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
norazidah@mohe.gov.my6030
15.Encik Haji Mohd. Nizam Bin Kamaruddin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
nizamk@mohe.gov.my6025
16.Encik Khairul Adzhani Bin Zamri
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
kadzhani@mohe.gov.my6032
Unit Khidmat Teknikal Dan Naziran
17.Encik Hafezudeen Bin Usak
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU
hafezudeen.usak@mohe.gov.my6029
18.Encik Muhammad Razif Bin Ab Rahman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
razif@mohe.gov.my6068
19.Encik Azrul Nizam Bin Ahmat Marzuki
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
azrul@mohe.gov.my6010
20.Puan Nur Ashikin Binti Mohamad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
ashikin@mohe.gov.my6036
21.Encik Hazfandy Bin Haron
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(KUP)
fandy@mohe.gov.my4623
22.Puan Sharizah Binti Shahar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(CBBP)
23.Puan Nurul Wahidah Binti Abdullah @ Christina Binti Polinus
Juruteknik Komputer • JT
nwahidah@mohe.gov.my6038
24.Encik Mohd Mustaqim Bin Mohd Zahid
Juruteknik Komputer • JT
mustaqim@mohe.gov.my6035
25.Puan Fara Adina Binti Sobri
Juruteknik Komputer • JT
adina@mohe.gov.my6037
SEKSYEN PENGURUSAN APLIKASI
26.Puan Nurfariza Binti Abdul Wahid
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK
nfariza@mohe.gov.my6041
Unit Aplikasi Kemasukan Pelajar Dan Aplikasi Pendidikan Tinggi
27.Puan Ruhani Binti Abdul Aziz
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU
ruhani@mohe.gov.my6249
Aplikasi Kemasukan Pelajar
28.Cik Emyreema Binti Ja'afar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
emyreema@mohe.gov.my6043
29.Puan Wan Nor Hazliza Binti Wan Abdul Kadir
Penolong Setiausaha • PSU
hazliza@mohe.gov.my6051
30.Encik Ahmad Safwan Bin Mohd Sulaiman
Penolong Setiausaha • PSU
safwan@mohe.gov.my6062
31.Encik Shahril Hizri Bin Yusoff
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
shahril.yusoff@mohe.gov.my6058
32.Puan Noridah Binti Mohad Zainal
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(CBBP)
Aplikasi Pendidikan Tinggi
33.Ts. Dr. Rafidah Binti Pakir Mohamad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
rafidah@mohe.gov.my6050
34.Puan Siti Noordiana Zaharah Binti Abd Rahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
noordiana@mohe.gov.my6063
35.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU
Unit Aplikasi Pengurusan Dan Aplikasi Biasiswa Dan Pinjaman
36.Puan Rita Rosniza Binti Ibrahim
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU
ritarosniza@mohe.gov.my6070
Aplikasi Biasiswa Dan Pinjaman
37.Cik Noralinawati Binti Ibrahim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
noralinawati@mohe.gov.my6056
38.Puan Fazariah Hakimah Binti Ibrahim
Penolong Setiausaha • PSU
fazariah@mohe.gov.my6057
39.Encik Ahmad Fuad Razif Bin Baharuddin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
fuadrazif@mohe.gov.my6072
40.Encik Mas Irwan Bin Mohd Sanosi
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
irwan.mohd@mohe.gov.my6058
Aplikasi Pengurusan
41.Puan Noor Azura Binti Mohamad Ikhsan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
azuraikhsan@mohe.gov.my6044
42.- Kosong
Penolong Setiausaha • PSU
43.Puan Mazlyna Binti Abd Rahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
mazlyna@mohe.gov.my6033
44.Encik Dinesh Kumar A/l Padmanabha
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
dinesh.kumar@mohe.gov.my4627
45.Encik Borhanuddin Bin Ahmad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
borhanuddin@mohe.gov.my4620
SEKSYEN PENGURUSAN DASAR, PEMBUDAYAAN DAN LATIHAN ICT
46.Puan Noorizam Binti Kassim
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK
noorizam@mohe.gov.my6064
Unit Dasar ICT
47.- Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
48.Cik Norimah Binti Shahri
Penolong Setiausaha • PSU
norimah@mohe.gov.my6067
49.Puan Nur Amirah Binti Mohd. Fuat
Penolong Setiausaha • PSU
amirahfuat@mohe.gov.my6069
50.Encik Sazali Bin Sajat
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
sazali@mohe.gov.my
Unit Latihan ICT
51.Puan Emelia Mardiana Binti Samsi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
emeliamardiana@mohe.gov.my6066
52.Puan Ani Khairiah Binti Arudin
Penolong Setiausaha • PSU
ani.khairiah@moe.gov.my6065
53.Puan Nor Suhana Binti Mohd Noor
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(CBBP)
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.