Pejabat Ketua Setiausaha
Aras 17, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388705051
Faks: 0388706806
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.YBhg. Datuk Seri Dr. Mazlan Bin Yusoff
Ketua Setiausaha • KSU
drmazlan@mohe.gov.my5050
2.Encik Lukman Bin Zulkifly
Pegawai Khas • PK KSU I
lukman.zulkifly@mohe.gov.my5052
3.Encik Nabil Muzhaffar Amir Hamzah
Pegawai Khas • PK KSU II
nabilmuzhaffar@mohe.gov.my6944
4.Puan Norashikin Binti Md Jusoh
Setiausaha Pejabat • PA (KSU)
shikin.jusoh@mohe.gov.my5051
5.Puan Wan Samsuhaily Binti Samsudin
Pembantu Tadbir • PT (SPT)
samsuhaily@mohe.gov.my5053
6.Puan Nor Azean Binti Ahmad
Pembantu Tadbir • PT (SPT)
norazean@mohe.gov.my5032
7.Encik Yusuf Bin Ibrahim Mukhtar
Pembantu Operasi • PO (SPT)
yusuf@mohe.gov.my5054
8.Encik Md Yazid Bin Saring
Pemandu • PEMANDU
yazid@mohe.gov.my5056
9.Encik Hazli Bin Ahamad Tumisan
Pemandu • PEMANDU
hazli.ahamad@moe.gov.my5229
10.Cik Nur ‘ain Sakinah Binti Mohd Isnaini
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nurain.sakinah@mohe.gov.my6877
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.