Pejabat Menteri
Aras 18, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706801
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.YB Dato' Dr. Noraini Ahmad
Menteri Pengajian Tinggi • YBM
noraini.ahmad@mohe.gov.my5005
2.YBhg. Datin Maizatul Akmam Hj Alawi @ Ad Badawi
Setiausaha Politik • SUPOL
maizatul.alawi@mohe.gov.my5006
3.Encik Mohd Shukur Bin Khalid
Setiausaha Sulit Kanan • SUSK
shukur@mohe.gov.my5003
4.Encik Shaik Mohamad Amin Bin Shaik Alaudin
Setiausaha Akhbar • SUA
smamin@mohe.gov.my5009
5.Encik Muhammad Afiq Bin Anuar
Pegawai Tugas-tugas Khas • PTTK 1
afiq.anuar@mohe.gov.my5016
6.Encik Muhammad Hatta Bin Abdul Halim
Pegawai Tugas-tugas Khas • PTTK 2
hatta.halim@mohe.gov.my5012
7.Encik Suhamdan @ Dani Bin Mapanyukri
Pegawai Tugas-tugas Khas • PTTK 3
suhamdan.dani@mohe.gov.my5015
8.Cik Nurul Najwa Addawiyah Binti Shahidan
Setiausaha Sulit • SUS
najwa.shahidan@mohe.gov.my5019
9.Puan Zauyah Binti Zainuddin
Pegawai Khas • PK
zauyah@mohe.gov.my5013
10.Puan Nur Hazwani Binti Md Yatim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
hazwani.mdyatim@mohe.gov.my5020
11.Cik Nor Hayati Binti Mohd Noor
Setiausaha Pejabat • SP(SUSK)
hayati.noor@mohe.gov.my5002
12.Puan Syahroini Binti Ahmad Harahap
Setiausaha Pejabat • SP(SUPOL)
syahroini.ahmad@mohe.gov.my5007
13.Puan Qurratuaini Binti Rosli
Pengawal Pengiring • PENGAWAL PENGIRING
qurratuaini@mohe.gov.my5026
14.Puan Rohana Binti Rasid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT/PO
rohana.rasid@mohe.gov.my5021
15.Puan Syafiqa Binti Talib
Pembantu Operasi • PO 1
syafiqa.talib@mohe.gov.my4180
16.Encik Mohd Aliff Bin Mohd Affandy
Pembantu Operasi • PO 2
aliff.affandy@mohe.gov.my4183
17.Encik Mohd Zulhaimi Bin Mat Hussin
Pemandu Kenderaan Rasmi YBM • PEMANDU
zulhaimi@mohe.gov.my5024
18.Encik Zamri Bin Mohamed
Pemandu • PEMANDU
zamri.mohamed@mohe.gov.my5024
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.