Unit Undang-Undang
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706221
Faks: 0388706828
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Noramilia Binti Mohd Saad
Penasihat Undang-undang • PUU
noramilia@mohe.gov.my6220
2.Puan Siti Asnor Atika Izaura Binti Agus Salam
Setiausaha Pejabat • SUP
atika@mohe.gov.my6221
3.Cik Zaileen Nadia Binti Zubir
Peguam Kanan Persekutuan • PKP
zaileen@mohe.gov.my6215
4.Puan Anis Sofia Binti Ab.rahman
Peguam Persekutuan • PP
anis.sofia@mohe.gov.my6280
5.Puan Intan Idzadja Hidayah Binti Ab.hafidz
Peguam Persekutuan • PP
intan.idzadja@mohe.gov.my6588
6.Puan Haslinda Binti Hadri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
haslinda@mohe.gov.my6218
7.Puan Faizah Bt Hassim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
faizah@mohe.gov.my4808
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.