Unit Audit Dalam
Aras 1, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706830
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Norrizan Binti Tahir
Ketua Unit Audit Dalam • KUAD
norrizan@mohe.gov.my6240
2.Puan Suhaila Binti Yussuf
Ketua Juruaudit • TKUAD 1
suhaila.yussuf@mohe.gov.my6219
3.Puan Mordiana Binti Morni
Ketua Juruaudit • TKUAD 2
mordiana.morni@mohe.gov.my6223
4.Encik Mohamad Hassan Bin Hj. Salim
Juruaudit Kanan • JAK(AD)
hassan.hjsalim@mohe.gov.my6231
5.Encik Rosman Bin Marsom
Juruaudit Kanan • JAK(AD)
rosman.marsom@mohe.gov.my6225
6.Puan Fazliana Bt Mohd Razali
Juruaudit Kanan • JAK(AD)
fazliana.razali@mohe.gov.my6224
7.Puan Nat Imas Binti Mohamad
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK(AD)
natimas.mohamad@mohe.gov.my6222
8.Puan Chang Chow Chin
Penolong Juruaudit Tinggi • PJAT (AD)
changc@mohe.gov.my6233
9.Encik Hazree Iruan Bin Aziz @ Ali
Penolong Juruaudit Kanan • PJAK(AD)
hazreei.ali@mohe.gov.my6227
10.Puan Norazilah Binti Md Isa
Penolong Juruaudit • PJA(AD)
norazilah.isa@mohe.gov.my6239
11.Encik Abdul Rahman Bin Abdul Hadi
Penolong Juruaudit • PJA (AD)
rahman.abdhadi@mohe.gov.my6895
12.Puan Nor Azira Binti Azizon
Penolong Juruaudit • PJA(AD)
azira.azizon@mohe.gov.my6305
13.Puan Fauziah Binti Ali
Penolong Juruaudit • PJA(AD)
fauziah.ali@mohe.gov.my6235
14.Puan Jagatheswari A/p Gunasekar
Penolong Juruaudit • PJA(AD)
jagatheswari@mohe.gov.my6232
15.Puan Miza Aziera Binti Zabihi
Penolong Juruaudit • PJA(AD)
aziera.zabihi@mohe.gov.my6234
16.Puan Fauziah Binti Mamat
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
fauziah@mohe.gov.my6236
17.Puan Rosmah Binti Md Derus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(AD)
rosmah.mdderus@mohe.gov.my6237
18.Puan Siti Hajar Binti Shafie
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (AD)
siti.hajar@mohe.gov.my6306
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.