Bahagian Peperiksaan & Penilaian
Aras 6, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388882630
Faks: 0388885634
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8888 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Tn. Haji Rosli Bin Idris
Pengarah • PENGARAH
rosli.idris@mohe.gov.my88883661
2.Puan Noor Aidawani Binti Ali
Pembantu Setiausaha Pejabat • SU
aidawani.ali@mohe.gov.my88882630
Unit Penilaian
3.Encik Mat Abdul Shukor Bin Abdul Wahab
Timbalan Pengarah • TP
shukor.wahab@mohe.gov.my88884058
4.Puan Hasnizah Bt Amran
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hasnizah.amran@mohe.gov.my88883014
5.Puan Masrulanita Binti Mohamed
Penolong Pengarah Kanan • PPK
masrulanita@mohe.gov.my
6.Encik Mohd Suhalil Bin Omar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suhalil.omar@mohe.gov.my88882899
7.Puan Rosazlinda Binti Mohd Ishak
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rosazlinda.ishak@mohe.gov.my88882821
8.Encik Shahrom Nurrizam Bin Romli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurrizam.romli@mohe.gov.my88883104
9.Puan Noor Afziha Binti Ngarisan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
afziha@mohe.gov.my
10.Puan Shahima Mohd Nadzri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shahima.nadzri@mohe.gov.my88882832
11.Puan Nurul Hananie Binti Mazlan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hananie.mazlan@mohe.gov.my88882771
Unit Pengiktirafan PSH
12.Puan Norzila Binti Abdul Razak
Timbalan Pengarah • TP
norzila.razak@mohe.gov.my88887787
13.Cik Rosmaizura Binti Mohamad Radzuan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rosmaizura@mohe.gov.my88883732
14.Puan Roazliza Binti Baharin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
roazliza.baharin@mohe.gov.my88883018
15.Puan Nadia Binti Rajat
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nadia.rajat@mohe.gov.my88882678
16.Puan Nurul Zaitul Aizan Binti Mohamad Jahis
Penolong Pengarah • PP
zaitulaizan@mohe.gov.my88883017
Unit Data & Pensijilan
17.Encik Aziz Zuddin Bin Othman
Timbalan Pengarah • TP
azizzuddin@mohe.gov.my
18.Encik Erizman Bin Soib
Penolong Pengarah Kanan • PPK
erizman.soib@mohe.gov.my
19.Encik Mohd Anwar Bin Mohd Yasin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdanwar.yasin@mohe.gov.my88882880
20.Encik Mohd Sharifuddin Bin Zulkifli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdsharifuddin@mohe.gov.my
21.Puan Nur Haslinda Binti Mohd Sailan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
haslinda.sailan@mohe.gov.my88883161
22.Puan Siti Fadzlina Binti Mohamad Asri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadzlina.asri@mohe.gov.my
23.Puan Fatimah Binti Khair
Penolong Pengarah • PP
fatimah@mohe.gov.my88882906
Unit Pentadbiran
24.Puan Norshiha Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norshiha.ibrahim@mohe.gov.my88882949
25.Puan Nurhidayu Binti Abd Mumin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
nurhidayu.mumin@mohe.gov.my88882791
26.Puan Wan Nur Atiqah Binti Wan Yeh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
atiqah.wan@mohe.gov.my88882771
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.