Bahagian Koordinasi TVET
Aras 7, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919314
* Bagi no. sambungan, sila dail 03-8891 diikuti dengan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Dr. Shamsuri Bin Abdullah
Pengarah • PENGARAH
shamsuri.a@mohe.gov.my88887566
2.Puan Nurul Atikah Bt Arif
Setiausaha Pejabat • PA
atikah.arif@mohe.gov.my88887199
Unit Dasar
3.Puan Mazillah Azleen Binti Mazlan
Timbalan Pengarah • TP
mazillah.mazlan@mohe.gov.my0
4.Puan Masimawati Bt Abdul Latif
Ketua Penolong Pengarah • KPP
masimawati.latif@mohe.gov.my88887677
5.Encik Ilyas Bin Mohd Nawi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ilyas.nawi@mohe.gov.my88883150
6.Puan Agalita Anak Joseph
Penolong Pengarah Kanan • PPK
agalita.joseph@mohe.gov.my88883150
7.Encik Khairuddin Bin Mohd Amin
Penolong Pengarah • PP
khairuddin@mohe.gov.my88883150
Unit Strategik
8.Puan Nooriza Binti Ibrahim
Timbalan Pengarah • TP
nooriza@mohe.gov.my88882201
9.Puan Siti Norhidayati Bt Kamsari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitikamsari@mohe.gov.my88882168
10.Puan Jamila Binti Saad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
jamila.saad@mohe.gov.my
11.Ts. Mohd Norhisham Bin Dollah
Penolong Pengarah • PP
hisham.dollah@mohe.gov.my88882517
Unit Pengantarabangsaan
12.Cik Ngah Fadzilah Binti Abdul Jalil
Timbalan Pengarah • TP
fadzilah.jalil@mohe.gov.my88883077
13.Cik Umi Syahidah Bt Anuari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
umi.anuari@mohe.gov.my88882158
14.Cik Zarina Binti Zaini
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zarina.zaini@mohe.gov.my88882486
Unit Data & Diseminasi
15.Dr. Syafizwan Nizam Bin Mohd Faroque
Timbalan Pengarah • TP
syafizwan@mohe.gov.my0
16.Encik Mohd Hashim Bin Ashaari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hashim.ashaari@mohe.gov.my88883150
17.Cik Nur Hafazah Bt Sharin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurhafazah@mohe.gov.my88882570
Unit Pentadbiran
18.Encik Che Wan Mohd Izhar Nizam Bin Che Wan Mohamad Zain
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
izhar.zain@mohe.gov.my88882773
19.Puan Puteri Eza Fazlina Bt Megat Nuruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
puterieza@mohe.gov.my88882773
20.Puan Noor Amiza Binti Che Hasan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nooramiza@mohe.gov.my88882773
21.Cik Ma'azlina Binti Mohamed Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
azlina.ali@mohe.gov.my88882773
22.- Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
@mohe.gov.my88882773
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.