Unit Komunikasi Korporat
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706885
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Encik Zulkifli Bin Bachok
Ketua Komunikasi Korporat • KKK
zulbach@mohe.gov.my6870
2.- Kosong
Setiausaha Pejabat • SP(K)
6871
SEKSYEN HAL EHWAL KORPORAT & KOMUNIKASI STRATEGIK
3.YBhg. Dato' Sivabalan Ethirmanasingham
Ketua Seksyen Hal Ehwal Korporat • KSHEKKS
sivabalan@mohe.gov.my6929
4.Puan Nur Farhana Binti Abdul Razak
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(K)H
farhana.razak@mohe.gov.my6287
5.Encik Muhammad Hasif Bin Roslan
Pegawai Komunikasi Strategik • PKS(K)
hasifroslan@mohe.gov.my6449
6.Encik Muhammad Amirullah Bin Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(K)KS1
amirullah@mohe.gov.my4652
7.Encik Muhammad Ehsan Bin Mohd Radzi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(K)KS2
ehsan.radzi@mohe.gov.my6247
8.Cik Nazlia Binti Naim
Penolong Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPPAK(K)H
nazlia@mohe.gov.my6278
9.- Kosong
Penolong Pegawai Tadbir Kontrak
10.- Kosong
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(K)KS
6556
11.Puan Izzan Anisah Binti Sahat
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(K)H
izzan.sahat@mohe.gov.my5412
12.Cik Nur Aliyatul Akma Binti Yahya
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(K)KS
nuraliyatul@mohe.gov.my6268
13.Encik Umarsarif Bin Bingan
Jurufoto • JF(K)
umarsarif@mohe.gov.my4612
14.Puan Norasikin Binti Khalid
Pereka • PR(K)
norasikink@mohe.gov.my6266
SEKSYEN PERHUBUNGAN AWAM DAN KHIDMAT PELANGGAN
15.Puan Norizan Binti Ibrahim
Pegawai Perhubungan Awam Kanan • KSPAKP
norizan.ibrahim@mohe.gov.my6274
16.Puan Roslainy Ezaty Binti Rosli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(K)KP1
roslainy.ezaty@mohe.gov.my6946
17.Cik Nor Hamnah Binti Rosli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(K)KP2
hamnah.rosli@mohe.gov.my6938
18.Cik Nazratul Jannah Binti Hammad
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)KP
nazratuljannah@mohe.gov.my6291
19.Cik Nor Azalia Binti Mohd Alias
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • OPERATOR
norazalia.alias@mohe.gov.my6000
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
20.Puan Ezzawin Faziera Binti Abdul Razak
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(K)N
ezzawin@mohe.gov.my6018
21.Puan Julaila Binti Zinal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)N1
julaila@mohe.gov.my6275
22.Puan Puteri Hasnul Hidayah Binti Awalludin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)N2
hasnul@mohe.gov.my6088
23.Encik Mohd Fairuf Azrin Bin Mokhtar
Pembantu Operasi • PO(K)N
azrin@mohe.gov.my4612
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.