Bahagian Khidmat Pengurusan
Aras 9, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706501
Faks: 0388706843
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Puan Norfazrin Binti Mohamad Noh
Pengarah • P(BKP)
norfazrin@mohe.gov.my6410
2.Puan Analiza Bistari Binti Abd Jalil
Setiausaha Pejabat • SUP(BKP)
analiza.jalil@moe.gov.my6411
SEKSYEN KEWANGAN
3.Puan Siti Jamaliah Binti Maslon
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BKP)W
sjamaliah@mohe.gov.my6420
Unit Bajet
4.Cik Ragini A/p Ganesan
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKP)W
ragini@mohe.gov.my6421
5.Cik Afiqa Izzati Binti Mat Aris
Penolong Pengarah • PP(BKP)W
afiqaizzati.aris@mohe.gov.my4310
6.Puan Izniety Binti Ngah
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(BKP)W4
izniety@mohe.gov.my6428
Unit Perolehan
7.Puan Nur Aswinda Binti Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPT(BKP)W1
aswinda@mohe.gov.my6422
8.Puan Narihan Binti Mohamed Nawi
Ketua Pembantu Tadbir (kewangan) • KPT(BKP)W2
narihan@mohe.gov.my6385
9.Puan Nurul Aini Binti Abd Manan
Pembantu Akauntan • PEMB.AK(BKP)W1
nurulaini@mohe.gov.my6434
10.Cik Syazwani Binti Ab. Rahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)(BKP)W4
wani.rahim@mohe.gov.my4507
Unit Aset
11.Encik Amir Hamzah Fansuri Bin Ngaidin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKP)W2
hamzah.fansuri@mohe.gov.my6423
12.Puan Ayuzliza Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)(BKP)W1
ayuzliza@mohe.gov.my4098
13.Encik Mohamed Afiq Bin Mohamed Fuad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)(BKP)W2
afiqm@mohe.gov.my6433
Unit Akaun
14.Puan Noor Fadhilah Binti Rahim
Akauntan • A (BKP) W
noorfadhilah@mohe.gov.my6425
15.Puan Rusfarizan Binti Abu Hasan
Penolong Akauntan • PAK(BKP)W3
rusfarizan@mohe.gov.my6427
16.Puan Azulia Binti Tajul Arus
Ketua Pembantu Tadbir (kewangan) • KPT(W)1
azulia@mohe.gov.my6386
17.Puan Nor Hanita Binti Osman
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(BKP)W1
anitaosman@mohe.gov.my6432
18.Puan Normarziani Binti Talib
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(BKP)W2
normarziani@mohe.gov.my6430
19.Puan Sanisah Binti Deris
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(BKP)W3
sanisah@mohe.gov.my6429
20.Cik Nurhuda Rafiah Binti Mohd Rizal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)(BKP) W3
hudarafiah@mohe.gov.my4506
Unit Amanah
21.Encik Ahmad Nazri Bin Abdullah
Penolong Akauntan • PAK(BKP)W1
ahmadnazri@mohe.gov.my6424
22.Puan Rita Binti Mohd Zamhari
Penolong Akauntan • PAK(BKP)W2
rita@mohe.gov.my6431
SEKSYEN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
23.Puan Noorzuliyana Binti Yusuff
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKP)S1
zuliyana@mohe.gov.my6408
24.Puan Nurdahliya Haszwani Binti Mohd Razali
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKP)S
dahliya.haszwani@mohe.gov.my6412
25.Puan Syuriani Binti Abu Seman
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(BKP)S
syuriani@mohe.gov.my6413
26.Puan Mazliani Binti Mat Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S2
mazliani@mohe.gov.my6416
27.Puan Suhana Liza Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S3
suhanaliza@mohe.gov.my6418
28.Puan Nurzila Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S4
nurzila.mamat@mohe.gov.my6414
29.Puan Suhana Binti Sukaimi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S5
suhanas@mohe.gov.my6417
30.Puan Siti Nor Erlina Binti Kumpul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S6
ct.norerlina@mohe.gov.my6415
31.Cik Fairuz Shahirah Binti Ahmad Fathil
Pembantu Tadbir • PT(BKP)S3
fairuz.shahirah@mohe.gov.my4567
32.Cik Norhafizah Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir • PT(BKP)S4
hafizah.abdrahman@mohe.gov.my4504
33.Cik Syafiqa Binti Shahnum
Pembantu Tadbir • PT(BKP)S5
syafiqa.shahnum@mohe.gov.my4504
SEKSYEN PENGURUSAN STRATEGIK, KUALITI DAN INOVASI
Unit Pengurusan Strategik
34.Puan Ratneswari A/p Nallattambe
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKP)Q
ratneswari@mohe.gov.my6358
35.Cik Atirah Binti Bakhari
Penolong Pengarah • PP(BKP)Q1
atirah.bakhari@mohe.gov.my6409
36.Puan W.hazlieda Binti W. Mohamad Hanapi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKP)Q
w.hazlieda@mohe.gov.my5600
37.Puan Norhidayah Binti Abd Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)Q1
nhidayahr@mohe.gov.my6440
38.Puan Noor Afikin Binti Mohd Yassin
Pembantu Tadbir • PT(BKP)Q2
afikin.yassin@mohe.gov.my6501
Unit Kualiti Dan Inovasi
39.Encik Muhammad Zikri Bin Roslan
Penolong Pengarah • PP(BKP)
zikri.roslan@moe.gov.my4014
40.Encik Mohd Hafiz Bin Mohamed Sakmi
Penolong Pengarah • PP(BKP)
hafiz.sakmi@mohe.gov.my6107
41.Puan Siti Hadijah Binti Mohd Badar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
hadijah.badar@moe.gov.my4503
42.Encik Sahruddin Bin Sahari
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
sahruddin.sahari@mohe.gov.my6107
43.Encik Mohd Nur Shakir Bin Abd. Rased
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKP)
nurshakir@mohe.gov.my4520
44.Puan Che Norliza Binti Che Yusoff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)
norliza.yusoff@mohe.gov.my5612
SEKSYEN PENTADBIRAN
Unit Pentadbiran Am
45.Cik Norazrin Amirah Binti Sulaiman
Penolong Pengarah • PP(BKP)A
norazrin.amirah@moe.gov.my4508
46.Puan Roslinda Binti Yahya
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(BKP)A
roslinda@mohe.gov.my6394
47.Encik Awang Yunus Bin Awang Bujang
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKP)A
awangyunus@mohe.gov.my6576
48.Puan Suraini Binti Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)A1
suraini@mohe.gov.my6395
49.Cik Noorfarahzila Binti Lod
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)A2
farahzila.lod@mohe.gov.my6397
50.Encik Mohd Azraf Bin Mohd Anuar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)A3
mohdazraf@mohe.gov.my6396
51.Encik Mohd Hamdan Bin Mohd Roffie
Pembantu Operasi • PO(BKP)A1
hamdan.roffie@moe.gov.my6398
52.Encik Mohd Fairuf Azrin Bin Mokhtar
Pembantu Operasi • PO(BKP)A2
fairufazrin@mohe.gov.my6399
53.Encik Abdul Kadir Bin Mohd Jawandi
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A1
kadir@mohe.gov.my5552
54.Encik Abdul Rahim Bin Abd. Aziz
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A2
abdrahim.abdaziz@moe.gov.my5552
55.Encik Roslan Bin Mohamad Supian
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A3
roslans@mohe.gov.my5552
56.Encik Mohd Kamil Bin Abdul Rahim
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A4
kamil@mohe.gov.my5552
57.Encik Abd. Rahim Bin Mohd Zain
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A5
abdrahim.mzain@moe.gov.my5552
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.