Bahagian Kolaborasi Industri dan Masyarakat
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706461
Faks: 0388706845
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.Encik Mohd Sharil Bin Abdullah
Pengarah • P(BKIM)
sharil.abdullah@mohe.gov.my6460
2.Puan Nur Hidayah Binti Othman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
nur.hidayah@mohe.gov.my6461
3.Puan Nur Atikah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
atikah.abdullah@mohe.gov.my4590
Unit Pentadbiran Dan Kewangan
4.Puan Izzatul Azima Binti Abdul Yamin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK
azima@mohe.gov.my6480
5.Cik Nur Hazirah Binti Mohd Shaharudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
hazirah.shaharudin@mohe.gov.my4591
6.Puan Nur Jihan Bt Mohd. Aris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
njihan@mohe.gov.my6467
7.Cik Nornadia Binti Suboh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nornadia.suboh@mohe.gov.my4600
8.Puan Hamizah Binti Omar
Pembantu Operasi • PO
hamizahomar@mohe.gov.my4592
SEKSYEN PEMBANGUNAN GRADUAN DAN MASYARAKAT
9.Puan Norazwah Binti Mohd Mokhtar
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
norazwah.mokhtar@mohe.gov.my6472
10.Puan Shafika Binti Mohd Nor
Penolong Pengarah • PP
shafika@mohe.gov.my6464
11.Encik Muhammad Azam Raizal Bin Shakroni
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
azam.rizal@mohe.gov.my4599
12.Cik Zatil Farisha Binti Kamaruddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
farisha.kamaruddin@mohe.gov.my4599
13.Puan Norain Binti Sabli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
norain@mohe.gov.my6466
SEKSYEN JARINGAN INDUSTRI
14.Encik Johan Cruyff @ Mohd Johari Bin Md Nordin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
johan@mohe.gov.my6473
15.Encik Aliffy Khairul Fizam Bin Abdul Adzis
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aliffy.adzis@mohe.gov.my6574
16.Encik Sabir Abdul Ghani
Penolong Pengarah • PP
sabir.abdulghani@mohe.gov.my6479
17.Encik Israq Naim Bin Musa
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
israq.musa@mohe.gov.my4589
18.Cik Nur Najiah Binti Mohd Shohaime
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
najiah.shohaime@mohe.gov.my4594
19.Cik Noor Fadhilah Rasyidah Binti Ab Razak
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
fadhilah.abrazak@mohe.gov.my6468
20.Cik Nur Syairah Binti Azman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
syairah.azman@mohe.gov.my4603
21.Puan Wan Syamimi Binti Wan Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
wsyamimi@mohe.gov.my6462
SEKSYEN PEMBANGUNAN PROGRAM
22.Puan Helena Binti Mohamad
Ketua Penolong Pengarah • KPP
helena@mohe.gov.my6474
23.Puan Khairun Nur Asyiqin Binti Kamaruddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nur.asyiqin@mohe.gov.my6465
24.Cik Nur Syuhada Binti Mohamad
Penolong Pengarah • PPT
syuhada.mohamad@mohe.gov.my4885
25.Puan Nor Aida Binti Salehuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
nor.aida@mohe.gov.my6457
26.Puan Nurazlin Binti Zulkarnain
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
nurzalin.z@mohe.gov.my6469
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.