Bahagian Kecemerlangan Penyelidikan IPT
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706961
Faks: 0388706867
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
PEJABAT PENGARAH
1.YBhg. Prof. Dato' Dr. Muhammad Fauzi Bin Mohd Zain
Pengarah • P (BKPI)
fauzizain@mohe.gov.my6960
2.Puan Hariani Binti Hamidin
Setiausaha Pejabat • SU(BKPI)
hariani@mohe.gov.my6961
SEKSYEN PENGURUSAN PENYELIDIKAN
3.YBrs. Dr. Syamimi Binti Shamsuddin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK (BKPI) R&D
syamimi.s@mohe.gov.my6970
4.- Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BKPI) R&D
urusetiarnd@mohe.gov.my6966
5.- Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BKPI) R&D
urusetiarnd@mohe.gov.my6000
6.Cik Nur Amalina Binti Ismail
Penolong Pengarah • PP (BKPI)R&D
amalina.ismail@mohe.gov.my6973
7.Puan Nur Salfarienna Binti Haji Sikari
Penolong Pengarah • PP (BKPI) R&D
salfarienna@mohe.gov.my6972
8.Puan Norhana Binti Ramli
Penolong Pengarah • PP (BKPI) R&D
norhana@mohe.gov.my*4573
9.Puan Zulaiha Binti Jamaludin
Penolong Pengarah • PP (BKPI) R&D
zulaihaj@mohe.gov.my*4576
10.Puan Nuraini Binti Khatimin
Penolong Pengarah • PP (BKPI) R&D
nuraini@mohe.gov.my*4572
11.Encik Mohamad Tarmizi Bin Ramlee
Penolong Pengarah • PP (BKPI) R&D
tarmizi@mohe.gov.my*4571
12.Puan Nur Farhana Binti Hasbullah
Penolong Pengarah • PP (BKPI) R&D
nurfarhana.h@mohe.gov.my*4574
13.Puan Siti Nor Raihan Binti Azahari
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BKPI) R&D
urusetiarnd@mohe.gov.my*4575
14.Puan Melisa Binti Mohd Zaid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKPI)R&D
melisa@mohe.gov.my6974
15.Puan Norhafizah Binti Dermawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKPI)R&D
hafizahd@mohe.gov.my6975
SEKSYEN KECEMERLANGAN PENYELIDIKAN
16.Puan Rohida Binti Kamis
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BKPI) SDKP
rohida.kamis@mohe.gov.my6979
17.Encik Lim Ket Foo
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BKPI) UKP
ketfoo@mohe.gov.my6953
18.Cik Nurul Nadheerah Binti Baharudin
Penolong Pengarah • PP (BKPI) UKP
nadheerah@mohe.gov.my6954
19.Cik Ferina Liyana Binti Mazlan
Penolong Pengarah • PP (BKPI) UKP RU
ferinaliyana@mohe.gov.my6955
20.Cik Maizatul Idawiyah Binti Marzuki
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BKPI) UKP
myra.bkpi@mohe.gov.my*4580
21.Encik Mohd Faizullah Rafiq Bin Azni
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BKPI) UKP
ru.bkpi@mohe.gov.my*4568
22.Encik Mohamad Saifullah Akmal Bin Mohd Azmi
Penolong Pegawai Tadbir • PSH (BKPI) UKP
mylabbpki@mohe.gov.my*4579
23.Puan Nik Salwani Idura Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKPI) UKP
nsalwani@mohe.gov.my*4581
24.Puan Juita Binti Baba
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKPI) UKP
juita@mohe.gov.my6956
SEKSYEN DANA KHAS DAN PENYELARASAN
25.Encik Jasyindar Singh Sihdu A/l Jaimal Singh
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK (BKPI) SDKP
jasyindar@mohe.gov.my6952
26.- Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BKPI) SDKP
6959
27.Puan Lai Wui Ling
Penolong Pengarah • PP (BKPI) SDKP
laiwuiling@mohe.gov.my6971
28.Cik Nor Amira Farhana Binti Ahmad Zailani
Penolong Pengarah • PP (BKPI) SDKP
amira.zailani@mohe.gov.my*4584
29.Cik Mim Rusyahida Binti Mustafa
Penolong Pengarah • PP (BPKI) SDKP
rusyahida@mohe.gov.my6968
30.Cik Nur Suzanna Binti Awang
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BKPI) SDKP
nursuzanna@mohe.gov.my6976
31.Puan Naimah Binti Ab. Latif
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKPI) SDKP
naimah@mohe.gov.my6969
32.- Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKPI) SDKP
-6965
SEKSYEN PUSAT KECEMERLANGAN
33.Puan Yogitha A/p V. Muniandy
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BKPI)COE
yogitha@mohe.gov.my6958
34.Cik Aisyah Adibah Binti Mohamad Radzali
Penolong Pengarah • PP (BKPI) COE
aisyah.radzali@mohe.gov.my6967
35.Puan Aini Dayana Binti Md. Ali
Penolong Pengarah • PP (BKPI)COE
ainidayana@mohe.gov.my6962
36.Cik Noor Hamizah Binti Abu Talib
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BKPI) COE
coebpki@mohe.gov.my*4585
37.Cik Miza Alwani Binti Mohamad Yusof
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BKPI) COE
coebpki@mohe.gov.my*4577
38.Puan Madiha Binti Mohd SubriĀ 
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKPI) COE
madihasubri@mohe.gov.my6963
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN
39.Puan Nur Hidayah Binti Azri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKPI) ADMIN
hidayahazri@mohe.gov.my6977
40.Encik Syed Hafiz Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKPI) ADMIN
syedhafiz@mohe.gov.my6964
41.Encik Saiful Nizam Bin Abdullah
Pembantu Operasi • PO (BKPI) ADMIN
saifulnizam@mohe.gov.my*4582
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.