Bahagian Mahasiswa Holistik
Aras 5, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706847
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.YBrs. Dr. Mohd Suzeren Bin Md Jamil
Pengarah • P
suzeren@mohe.gov.my6490
2.Puan Suwarti Binti Borhan
Setiausaha Pejabat • SUP
suwartiborhan@mohe.gov.my6521
SEKSYEN KOORDINASI & PEMBANGUNAN
3.Puan Nur Hayuna Binti Abd Karim
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
hayuna@mohe.gov.my6481
4.Cik Tulasii A/p Sivaraja
Penolong Pengarah • PP
tulasii@mohe.gov.my6498
5.Cik Idura Binti Yaakup
Penolong Pengarah • PP
idura@mohe.gov.my6499
6.Encik Mohammad Hazeren Bin Mat Nasir
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
mhazeren@mohe.gov.my6492
7.Puan Hasniza Binti Noor @ Hussin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
hasniza@mohe.gov.my6518
SEKSYEN KEPIMPINAN & SAHSIAH
8.Puan Nor Shahima Binti Othman
Ketua Penolong Pengarah • KPP (48T)
shahima.othman@mohe.gov.my6485
9.Puan Norulazmawati Binti Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azmawati.ismail@mohe.gov.my6526
10.Puan Sabarina Binti Nicholas Dana
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sabarina.dana@mohe.gov.my6512
11.Encik Muhammad Nur Adib Bin Abd Razak
Penolong Pengarah • PP
adib.razak@mohe.gov.my6487
12.Puan Noor Hidayah Binti Rosnan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
noorhidayah@mohe.gov.my6530
13.Encik Mohd Fikry Bin Ruslee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
mohdfikry@mohe.gov.my6513
14.Cik Sazatul Ilya Suzaima Binti Saidin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
suzaima@mohe.gov.my4656
SEKSYEN PATRIOTISME & KEBUDAYAAN
15.Cik Noorarizawaty Binti Aris
Ketua Penolong Pengarah • KPP
noorarizawaty@mohe.gov.my6483
16.Encik Maagiendran A/l Rajasingam
Penolong Pengarah Kanan • PPK
maagiendran@mohe.gov.my6524
17.Puan Nor Liza Binti Sedon @ M. Don
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norliza.sedon@mohe.gov.my6486
18.Puan Nur Marwani Binti Mohd Noor
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
marwani@mohe.gov.my6495
19.Cik Nur Asminda Binti Mohd Apandi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
asminda.apandi@mohe.gov.my6510
20.Puan Nor Zaida Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
zaida.zakaria@mohe.gov.my6522
21.Puan Asiah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
asiah@mohe.gov.my4654
SEKSYEN KESUKARELAWANAN & INOVASI
22.Encik Muhammad Nafi' Rezani Bin Tahrir
Ketua Penolong Pengarah • KPP
nafi.rezani@mohe.gov.my6496
23.Puan Nurul Nur Farhana Binti Yahya
Penolong Pengarah Kanan • PPK
farhana.yahya@mohe.gov.my6523
24.Encik Tengku Putra Saddam Bin Tengku Husin
Penolong Pengarah • PP
tengkuputra@mohe.gov.my6488
25.Cik Khuzaimah Binti Abd Rahman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
khuzaimah@mohe.gov.my6514
26.Puan Nor Faizah Binti Zamberi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
nfaizah@mohe.gov.my4632
27.Encik Sani Bin Yahya
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sani@mohe.gov.my4629
SEKSYEN HAL EHWAL MAHASISWA HOLISTIK
28.Encik Kaliyapan A/l Rajakumaran
Ketua Penolong Pengarah • KPP
kaliyapan@mohe.gov.my6484
29.Puan Mardhiah Binti Ismail Niza
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mardhiah@mohe.gov.my6497
30.- Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
6493
31.Encik Mohamad Fiddezuan Bin Ahmad Murad
Penolong Pengarah • PP
fiddezuan@mohe.gov.my6590
32.Puan Noornaziha Binti Ab Majid
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
naziha@mohe.gov.my6133
33.Puan Fairuz Shazlin Binti Ahmat Fathil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
fairuzshazlin.af@mohe.gov.my4657
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN
34.Cik Farah Syaika Disa Binti Mohd Rafik
Penolong Pengarah • PP
farah.syaika@mohe.gov.my6494
35.Puan Nadiah Bt Mohamed Puad
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
nadiahmp@mohe.gov.my6529
36.Puan Tuan Norra Binti Tuan Ibrahim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
norra@mohe.gov.my6515
37.Puan Faradilla Binti Mazlan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
faradilla@mohe.gov.my6519
38.Puan Safiah Binti Mohd Ali
Pembantu Tadbir (SPS) • PT (SPS)
safiah@mohe.gov.my4650
39.Encik Muhammad Nurhakim Bin Abd Rashid
Pembantu Operasi • PO
nurhakim.rashid@mohe.gov.my4649
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.