Bahagian Kecemerlangan Akademik
Aras 4, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706850
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
PEJABAT PENGARAH
1.YBrs. Prof. Madya Dr. Wan Zuhainis Binti Saad
Pengarah • P(BKA)
wanzuhainis@mohe.gov.my6540
2.Puan Nordiana Binti Yahya
Setiausaha Pejabat • SUP(BKA)
dianayahya@mohe.gov.my6541
SEKSYEN DASAR AKADEMIK
3.Encik Chandra Mohgan A/l Lechman
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK (BKA )
chandra.mohgan@mohe.gov.my6558
4.Puan Mageswary A/p Arsohgah
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKA)SDA
mageswary@mohe.gov.my6542
5.Encik Mohamad Nakoe Bin Hj Abu Mansur
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKA)SDA
nakoe@mohe.gov.my6532
6.Cik Nur Afiqah Binti Rahim
Penolong Pengarah • PP(BKA)SDA
nurafiqah.rahim@mohe.gov.my6552
7.Puan Nur Aznidawaty Binti Abd. Razak
Penolong Pengarah • PP(BKA)SDA
aznidawaty@mohe.gov.my6555
8.Puan Nur Eliana Binti Zainal
Penolong Pengarah • PP(BKA)SDA
eliana@mohe.gov.my6550
9.Cik Nik Nuraini Binti Nik Zainal
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKA)SDA
nik.nuraini@mohe.gov.my5457
10.Puan Siti Hasnah Binti Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKA)SDA
ct.hasnah@mohe.gov.my6536
SEKSYEN SOTL DAN KOORDINASI IPT
11.Puan Noor Hasniza Binti Mat Salleh
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BKA) SOTL
noorhasniza@mohe.gov.my6545
12.Cik Nor Nadiya Binti Marjuki
Penolong Pengarah • PP(BKA)SOTL
nornadiya.marjuki@mohe.gov.my6548
13.Cik Sofi Ainira Binti Saiful Bahri
Penolong Pengarah • PP(BKA)SOTL
sofi.anira@mohe.gov.my6547
14.Cik Nur Zalikha Binti Zulbahri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKA)SOTL
zalikha.bahari@mohe.gov.my6533
SEKSYEN INOVASI AKADEMIK
15.Puan Tamil Selvi A/p Virasinggam
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BKA)SIA
t.selvi@mohe.gov.my6538
16.Dr. Mohd Hafiz Bin Abu Hassan
Pegawai Eksekutif • Pegawai (BKA)
hafiz.abuhassan@mohe.gov.my6539
17.Encik Wan Zainuddin Bin Ali Aspar
Penolong Pengarah • PP(BKA)SIA
wzainuddin@mohe.gov.my6544
18.Encik Muhammad Khairulna'im Bin Azmi
Penolong Pengarah • PP (BKA)SDA
khairulnaim@mohe.gov.my6560
19.Cik Nur Sakinah Binti Ngasri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKA)SIA
sakinah.ngasri@mohe.gov.my4735
20.Puan Nor Anah Binti Salim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKA)SIA
anah@mohe.gov.my4730
SEKSYEN KERJASAMA STRATEGIK
21.Puan Juliana Binti Abu Bakar
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BKA)SKS
julianabakar@mohe.gov.my6535
22.Puan Nurulasra Binti Rashid
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKA)SKS
nurul.asra@mohe.gov.my6531
23.Puan Amnah Binti Mohamad
Penolong Pengarah • PP(BKA)SKS
amnah@mohe.gov.my6549
24.Puan Anisah Binti Ghani
Penolong Pengarah • PP (BKA)SKS
anisah@mohe.gov.my6554
25.Cik Nurul Aqilah Binti Ahmad
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKA)SKS
aqilah.ahmad@mohe.gov.my4738
26.Cik Nurhayati Binti Mohd. Anuar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKA)SKS
nurhayatianuar@mohe.gov.my6537
SEKSYEN PENGURUSAN PROGRAM KECEMERLANGAN AKADEMIK
27.Cik M. Nithiya Ruby A/p Munusamy
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BKA)SPPKA
nithiyaruby@mohe.gov.my6559
28.Puan Rozhafila Binti Rozali
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKA)SPPKA
rozhafila@mohe.gov.my6553
29.Puan Noor Ain Binti Abdul Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKA)SPPKA
ainwahab@mohe.gov.my6534
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN
30.Puan Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BKA) UKP
6983
31.Puan Nur Aida Osman
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(BKA)
aida.osman@mohe.gov.my6551
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.