Bahagian Governan IPTA
Aras 8, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706711
Faks: 0388706859
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
1.YBrs. Dr. Wan Nur Ibtisam Binti Wan Ismail
Pengarah • P BG(A)
nuribtisam@mohe.gov.my6710
2.Puan Rodiah Binti Mohd Yusoff
Setiausaha Pejabat • PA BG(A)
rodiah.mohdyusoff@mohe.gov.my6711
Unit Khidmat Pengurusan
3.Puan Nurul Hedayah Binti Md Sukiban
Penolong Pegawai Tadbir • PPT BG(A)UKP1
hedayah.sukiban@mohe.gov.my6734
4.Puan Nurliena Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)UKP2
liena.ismail@mohe.gov.my6717
5.Encik Alias Bin Othman
Pembantu Operasi • PO BG(A)UKP3
alias@mohe.gov.my4561
Seksyen Pemantauan Universiti Awam
6.Puan Mariah Ecatherina Binti Ahmad Dinar
Ketua Penolong Pengarah • KPP BG(A)P
mariah.ahmad@mohe.gov.my6720
7.Puan Hanie Binti Othman
Penolong Pengarah • PP BG(A)P1
hanie.othman@mohe.gov.my6724
8.Cik Nur Hafizah Binti Mohd Yusof Christopher
Penolong Pengarah • PP BG(A)P2
hafizah.yusof@mohe.gov.my4877
9.Cik Siti Norhamimah Binti Mustaffa
Penolong Pengarah • PP BG(A)P3
norhamimah@mohe.gov.my6729
10.Cik Siti Munirah Binti Sazali
Penolong Pegawai Tadbir • PPT BG(A)P4
smunirah@mohe.gov.my4560
11.Puan Rosnani Binti Che Ishak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)P1
nanieishak@mohe.gov.my6714
12.Puan Nur Amani Binti Muhd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)P2
amani@mohe.gov.my6726
Seksyen Tadbir Urus
13.Puan Nur Shafriza Binti Kamaruddania
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK BG(A)G
shafriza@mohe.gov.my6701
14.Cik Norhafizah Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)G1
nhafizah@mohe.gov.my6702
15.Cik Nurul Hidayah Binti Ahmad Zamzuri
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)G2
nurulhidayah@mohe.gov.my6704
16.Encik Mohamad Shafie Bin Saleh Huddin
Penolong Pengarah • PP BG(A)G3
shafie@mohe.gov.my6097
17.Puan Marlini Binti Mahassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)G1
marlini@mohe.gov.my6706
18.Puan Norliyana Binti Rosli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)G2
norliyana@mohe.gov.my6727
Seksyen Kawal Selia
19.Encik Nafizal Haris Bin Ismail
Ketua Penolong Pengarah • KPP BG(A)KS
nafizal@mohe.gov.my6707
20.Encik Mohamad Afizal Bin Mehat
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)KS1
afizal@mohe.gov.my6708
21.Puan Norainil Hawa Binti Bahrin
Penolong Pengarah • PP BG(A)KS2
norainilhawa@mohe.gov.my6722
22.- Kosong
Penolong Pengarah • PP BG(A)KS3
6730
23.Cik Sabiha Amalin Binti Saharuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT BG(A)KS4
sabiha@mohe.gov.my4870
24.Encik Harman Bin Halion
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)KS1
harman.halion@mohe.gov.my6713
25.Puan Hasliza Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)KS2
hasliza@mohe.gov.my4876
Seksyen Penyeliaan Akta
26.Puan Nadia Suriati Binti Lias
Ketua Penolong Pengarah • KPP BG(A)US
nadiasuriati@mohe.gov.my6728
27.Puan Khadijah Tahirah Binti Razani
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)US1
khadijah@mohe.gov.my6709
28.Puan Nuurauha Binti Md Isa
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)US2
nuurauha.mdisa@mohe.gov.my6703
29.Cik Intan Nur Syahirah Binti Zullkuffli
Penolong Pengarah • PP G(A)US3
intansyahirah@mohe.gov.my6732
30.Puan Norazilah Binti Md Yunos
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)US2
norazilahy@mohe.gov.my6731
31.Encik Muhammad Afif Bin Azan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)US3
afifazan@mohe.gov.my4562
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.