Bahagian Education Malaysia
Aras 4, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706853
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03-8870 6000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaE-melNo. Telefon
PEJABAT PENGARAH
1.Encik Redhauddin Bin Kamaruzaman
Pengarah • PENGARAH
redhauddin@mohe.gov.my6600
2.Puan Mastura Binti Mohmad Seli
Setiausaha Pejabat • SP
mastura.mohmad@mohe.gov.my6601
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN (KP)
3.Puan Rohana Binti Rahmat
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)
rohanarahmat@mohe.gov.my 6597
4.Puan Noor Zuraida Binti Mohamad Tarmizi
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
noorzuraida@mohe.gov.my6636
5.Puan Nor Siti Maya Binti Hasan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nsmaya.hasan@mohe.gov.my6226
6.Puan Mahayu Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
mahayu.ibrahim@mohe.gov.my6618
7.Puan Noorsyiha Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
noorsyiha@mohe.gov.my6613
8.Puan Siti Norazliza Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
norazliza@mohe.gov.my6631
9.Puan Masita Binti Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
masita.yusof@mohe.gov.my6602
10.- Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
bem@mohe.gov.my6000
11.- Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
bem@mohe.gov.my6000
12.Encik Mohd Yusoff Bin Abu Bakar
Pembantu Operasi • PO
yusoff@mohe.gov.my4717
SEKTOR OPERASI PENGANTARABANGSAAN
SEKSYEN KOORDINASI PELAJAR ANTARABANGSA DAN IPT (OA)
13.- Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
bem@mohe.gov.my6000
14.Puan Ros Hana Binti Ariffin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
roshana@mohe.gov.my6596
15.Cik Fitreel Huda Binti Ab. Rahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fitreel.huda@mohe.gov.my5493
16.Puan Nor Hafizah Binti Abdul Rahman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nhafizah.rahman@mohe.gov.my6595
17.Cik Syifa Azzahra Binti Shamsuddin
Penolong Pengarah • PP
syifa.azzahra@mohe.gov.my4719
18.Encik Abdul Muthalib Bin Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
muthalib@mohe.gov.my6627
19.Puan Noorain Binti Mohammad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
noorain@mohe.gov.my6634
SEKSYEN KOORDINASI PELAJAR MALAYSIA DI LUAR NEGARA (OL)
20.Cik Nurul Yasmin Binti Abdullah
Ketua Penolong Pengarah • KPP(OL)
yasmin.abdullah@mohe.gov.my6599
21.Encik Shahrul Fazli Bin Abu Hassan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shahrul.fazli@mohe.gov.my6217
22.Puan Azura Binti Alus
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azuraalus@mohe.gov.my6620
23.Puan Salina Binti Mokhtar
Penolong Pengarah • PP
salina.mokhtar@mohe.gov.my6608
24.Puan Siti Nazira Binti Rohani
Penolong Pengarah • PP
s.nazira@mohe.gov.my6606
25.Puan Noor Amira Binti Mahadzir
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
amira.mahadzir@mohe.gov.my6614
26.Puan Nurlyana Binti Abdul Latib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nurlyana@mohe.gov.my6635
27.Encik Aliff Firdaus Bin Abd. Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
aliff@mohe.gov.my4040
SEKSYEN PENYELARASAN OPERASI (OP)
28.Cik Poh Soi Ai
Ketua Penolong Pengarah • KPP(OP)
poh@mohe.gov.my6288
29.Puan Rosenita Binti Yob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rosenita@mohe.gov.my6609
30.Puan Noranizah Binti Md. Zainudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noranizah@mohe.gov.my6148
31.Puan Sabariah Binti Abdul Jabar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sabariahj@mohe.gov.my6625
32.Puan Nurul Syazwani Binti Mohd Zaidi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nurulsyazwani@mohe.gov.my6632
SEKTOR PEMBANGUNAN PENGANTARABANGSAAN
SEKSYEN PERANCANGAN PENGANTARABANGSAAN (PP)
33.Puan Nurru Adila Binti Ibrahim
Ketua Penolong Pengarah • KPPK(PP)
nurruadila@mohe.gov.my6637
34.Ts. Norliana Binti Salimun
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norliana@mohe.gov.my5405
35.- Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
bem@mohe.gov.my6000
36.Cik Nur Nashira Binti Norzezan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
nashira.norzezan@mohe.gov.my6616
SEKSYEN PEMBANGUNAN OPERASI (PO)
37.Puan Nur Hanani Binti Muhammad
Ketua Penolong Pengarah • KPP(PO)
hanani.muhammad@mohe.gov.my6604
38.Encik M Suresh A/l Masillamani
Penolong Pengarah Kanan • PPK
msuresh@mohe.gov.my6149
39.Encik Syahrulazmin Bin Sarmin
Penolong Pengarah • PP
syahrulazmin.sarmin@mohe.gov.my6594
40.Cik Ellisa Agatha Anak Remong
Penolong Pengarah • PP
ellisa@mohe.gov.my6603
SEKSYEN KOLABORASI DAN SEKRETERIAT JAWATANKUASA ANTARABANGSA (PK)
41.Puan Nor Zalfarita Binti Muhammad Nor
Ketua Penolong Pengarah • KPP(PK)
norzalfarita@mohe.gov.my6591
42.Encik Khairul Anwar Bin Samsudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
karl@mohe.gov.my6610
43.Cik Soon Ban Yee
Penolong Pengarah • PP
soonbanyee@mohe.gov.my6622
44.Cik Noor Aisyah Binti Tuah
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
aisyah.tuah@mohe.gov.my4871
PEJABAT EDUCATION MALAYSIA (EM) LUAR NEGARA
EDUCATION MALAYSIA AUSTRALIA
45.- Kosong
Pengarah • P(EMA)
em.australia@mohe.gov.my0061293277565
46.Puan Kartini Binti Dato’ Tajul Urus
Penolong Pengarah Kanan • ATASE PENDIDIKAN
kartini.tajul@mohe.gov.my0061293277565
EDUCATION MALAYSIA BEIJING
47.Encik Abdul Aziz How Bin Abdullah
Pengarah • P(EMB)
azizhow.abdullah@mohe.gov.my00861065900722
48.Ts. Jason Choy Min Sheng
Penolong Pengarah Kanan • ATASE PENDIDIKAN (PROMOSI)
jasonchoy@mohe.gov.my00861065900723
EDUCATION MALAYSIA CHICAGO
49.- Kosong
Pengarah • P(EMC)
em.chicago@mohe.gov.my 0018473282440
EDUCATION MALAYSIA DUBAI
50.- Kosong
Pengarah • P(EMD)
em.dubai@mohe.gov.my0097143275151
51.Encik Ahmad Darul Akmal Bin Mohamed Ali
Penolong Pengarah Kanan • ATASE PENDIDIKAN (PROMOSI)
a.darulakmal@mohe.gov.my0097143275151
EDUCATION MALAYSIA HO CHI MINH CITY
52.- Kosong
Pengarah • P(EMHCMC)
em.hochiminhcty@mohe.gov.my00842839326616
EDUCATION MALAYSIA INDONESIA
53.YBrs. Dr. Mior Harris Bin Mior Harun
Pengarah • P(EMI)
miorharris@mohe.gov.my0062215224947
54.Encik Mohd Mubarak Bin Shamsuddin
Ketua Penolong Pengarah • ATASE PENDIDIKAN
mubarak@mohe.gov.my0062215224947
EDUCATION MALAYSIA JORDAN
55.- Kosong
Pengarah • P(EMJ)
em.jordan@mohe.gov.my0096265902400
56.Encik Mohd Nizam Bin Wahab
Penolong Pengarah Kanan • ATASE PENDIDIKAN
nizam.wahab@mohe.gov.my0096265902419
EDUCATION MALAYSIA LONDON
57.YBhg. Prof. Madya Dr. Shafie Bin Mohamed Zabri
Pengarah • P(EML)
shafie.zabri@mohe.gov.my442079851251
58.Encik Mohd Firdaus Bin Zakaria
Penolong Pengarah Kanan • ATASE PENDIDIKAN
firdaus.zakaria@mohe.gov.my442079851256
EDUCATION MALAYSIA LOS ANGELES
59.- Kosong
Penolong Pengarah • ATASE PENDIDIKAN
em.losangeles@mohe.gov.my12139550182
EDUCATION MALAYSIA MESIR
60.Encik Aizal Bin Anual
Pengarah • P(EMM)
aizal.anual@mohe.gov.my20237610013
61.Encik Rafidi Bin Zainal
Penolong Pengarah Kanan • ATASE PENDIDIKAN
rafidi.zainol@mohe.gov.my20224873858
EDUCATION MALAYSIA NEW ZEALAND
62.- Kosong
Penolong Pengarah • ATASE PENDIDIKAN
em.newzealand@mohe.gov.my006443812439
EDUCATION MALAYSIA WASHINGTON DC
63.- Kosong
Pengarah • P(EMWDC)
em.washingtondc@mohe.gov.my12025729700
64.Encik Mohd Faisal Bin Tan Mutallib
Penolong Pengarah Kanan • ATASE PENDIDIKAN (AGAMA)
faisal.tan@mohe.gov.my12025729715
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.