Bahagian Governan dan Kecemerlangan
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919240
Faks: 0388919319
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Mohd Nasir Bin Abd Ghani
Pengarah • PENGARAH
mohdnasir@mohe.gov.my0388883102
2.Puan Nor Azila Bt Borham
Setiausaha Pejabat • SU
azilaborham@mohe.gov.my0388883102
3.Puan Sa'erah Binti Abdul Rahim
Ketua Penolong Pengarah • KPP
saerah@mohe.gov.my0388882933
4.Puan Siti Masliza Binti Mohd Nawi
Ketua Penolong Pengarah • KPP
sitimasliza@mohe.gov.my0388884058
5.Encik Zaidi Bin Othman
Ketua Penolong Pengarah • KPP
zaidiothman@mohe.gov.my0388883161
6.Encik Syaiful Afdzal Bin Ramli
Ketua Penolong Pengarah • KPP
afdzal@mohe.gov.my0388919288
7.Puan Roszita Binti Shamsuddin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
-@mohe.gov.my00
8.Puan Liasuhaida Binti Bardan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
liasuhaida@mohe.gov.my0388882997
9.Puan Nordiana Bt Mohd Nor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
diana@mohe.gov.my0388919351
10.Puan Raudyah Binti Md. Tap
Penolong Pengarah Kanan • PPK
raudyah@mohe.gov.my0
11.Encik Mohd Hafiz Bin Abu Chek
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mdhafiz@mohe.gov.my0388919263
12.Puan Suzliana Binti Marsom
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suzliana@mohe.gov.my0388919077
13.Encik Md Idris Bin Isa
Penolong Pengarah Kanan • PPK
idris@mohe.gov.my0388882531
14.Puan Noaryanti Binti Mohd Nor
Penolong Pengarah • PP
noaryanti@mohe.gov.my0388919349
15.Puan Darni Bt Mohamed Yusoff
Penolong Pengarah Kanan • PPK
darni@mohe.gov.my0388919353
16.Encik Ahmad Fikri Bin Mohamed Zahari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ahmadfikri@mohe.gov.my0388919259
17.Puan Nor Maisarah Binti Ali @ Abdul Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
18.Puan Nadia Binti Hairi
Penolong Pengarah • PP
nadiahairi@mohe.gov.my0388883732
19.Puan Razzian Binti Mat Razali
Penolong Pengarah Kanan • PPK
razzian@mohe.gov.my0388883150
20.Puan Tengku Azizah Binti Tengku Ishak
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azizah@mohe.gov.my0388883370
21.Encik Mohd Safian Bin Saaid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
safian@mohe.gov.my0
22.Puan Norazlin Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
-@mohe.gov.my0
23.Encik Rashid Bin Sharani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
rashid@mohe.com.my0
24.Cik Illawati Binti Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
illawati@mohe.gov.my0388883837
25.Puan Norhayati Binti Meon
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hayatimeon@mohe.gov.my0388883992
26.Puan Redzaney Binti Mohd Redzuan
Pembantu Operasi • PO
redzaney@mohe.gov.my0
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.