Bahagian Governan dan Kecemerlangan
Aras 7, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388882250
Faks: 0388887211
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Mohd Nasir Bin Abd Ghani
Pengarah • PENGARAH
mohdnasir@mohe.gov.my0388882877
2.Puan Nor Azila Bt Borham
Setiausaha Pejabat • SU
azilaborham@mohe.gov.my0388882787
Unit Kecemerlangan Institusi
3.Puan Sa'erah Binti Abdul Rahim
Timbalan Pengarah • TP
saerah@mohe.gov.my0388883995
4.Puan Raudyah Binti Md. Tap
Penolong Pengarah Kanan • PPK
raudyah@mohe.gov.my0388883916
5.Puan Nor Maisarah Binti Ali @ Abdul Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
normaisarah@mohe.gov.my0388882798
6.Encik Md Idris Bin Isa
Penolong Pengarah Kanan • PPK
idris@mohe.gov.my0388883373
7.Puan Razzian Binti Mat Razali
Penolong Pengarah Kanan • PPK
razzian@mohe.gov.my0388883372
Unit Jaminan Kualiti
8.Encik Khairul Azha Bin Ahmad
Timbalan Pengarah • TP
khairul.azha@mohe.gov.my0
9.Puan Nordiana Bt Mohd Nor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
diana@mohe.gov.my0388883299
10.Puan Nadia Binti Hairi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nadiahairi@mohe.gov.my0388882480
11.Puan Noaryanti Binti Mohd Nor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noaryanti@mohe.gov.my0388883966
12.Puan Darni Bt Mohamed Yusoff
Penolong Pengarah Kanan • PPK
darni@mohe.gov.my0388883409
13.Cik Nabil Binti Yaacob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nabil@mohe.gov.my0
Unit Tadbir Urus Institusi
14.Encik Mohd Hatta Bin Zainal
Timbalan Pengarah • TP
mohdhatta@mohe.gov.my0388888599
15.Puan Siti Masliza Binti Mohd Nawi
Ketua Penolong Pengarah • KPP
sitimasliza@mohe.gov.my0388887699
16.Encik Zaidi Bin Othman
Ketua Penolong Pengarah • KPP
zaidiothman@mohe.gov.my0388883103
17.Puan Roszita Binti Shamsuddin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
roszita@mohe.gov.my0388886585
18.Puan Liasuhaida Binti Bardan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
liasuhaida@mohe.gov.my0388883710
19.Encik Mohd Hafiz Bin Abu Chek
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mdhafiz@mohe.gov.my0388891232
20.Puan Suzliana Binti Marsom
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suzliana@mohe.gov.my0388891232
21.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
Pentadbiran
22.Encik Mohd Safian Bin Saaid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
safian@mohe.gov.my0388882966
23.Puan Norazlin Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norazlin@mohe.gov.my0388883850
24.Encik Rashid Bin Sharani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
rashid@mohe.com.my0
25.Cik Illawati Binti Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
illawati@mohe.gov.my0388882920
26.Puan Norhayati Binti Meon
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hayatimeon@mohe.gov.my0388883992
27.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
-@mohe.gov.my0
28.Puan Redzaney Binti Mohd Redzuan
Pembantu Operasi • PO
redzaney@mohe.gov.my0388882250
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.