Bahagian Hubungan Industri dan Kebolehpasaran
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919318
Bil.NamaEmelTel
1.Puan Zainah Bt Rujihan
Pengarah • PENGARAH
zainah@mohe.gov.my0388919236
2.Puan Nur Ektierrina Binti Haniz
Setiausaha Pejabat • SU
nurektierrina@mohe.gov.my0388919229
Unit Kebolehpasaran Graduan (Gradute Employability) GE
3.Cik Sri Valli Suppiah
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
srivalli@mohe.gov.my0388919211
4.Puan Fadzilah Binti Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadzilahabd@mohe.gov.my0388919248
5.Puan Tamil Chelvi A/p Vadivelu
Penolong Pengarah Kanan • PPK
tamilchelvi@mohe.gov.my0388919326
6.Encik Mahathir Bin Johar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mahathir@mohe.gov.my0388919307
Unit Pembelajaran Sepanjang Hayat (PSH)
7.Encik Mohd. Zulkefli Bin Ibrahim
Ketua Penolong Pengarah • KPP
mzulkefli@mohe.gov.my0388919201
8.Puan Ida Kamalawati Bt Abu Bakar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ida@mohe.gov.my0388919317
9.Puan Izawati Anwar Bt Shamsun Anwar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
izawati@mohe.gov.my0388919325
Unit Hubungan Industri
10.Puan Rahah Binti Raslan
Ketua Penolong Pengarah • KPP
rahah@mohe.gov.my0388919308
11.Puan Hanida Bt Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hanida@mohe.gov.my0388919328
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.