Bahagian Kolaborasi Industri dan Komuniti
Aras 7, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919318
Bil.NamaEmelTel
1.Puan Zainah Bt Rujihan
Pengarah • PENGARAH
zainah@mohe.gov.my0388919236
2.Puan Nur Ektierrina Binti Haniz
Setiausaha Pejabat • SU
nurektierrina@mohe.gov.my0388919229
3.Cik Sri Valli Suppiah
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
srivalli@mohe.gov.my0388919211
4.Encik Mohd. Zulkefli Bin Ibrahim
Ketua Penolong Pengarah • KPP
mzulkefli@mohe.gov.my0388919201
5.Encik M. Azmi Bin Hj Ruzali
Ketua Penolong Pengarah • KPP
m.azmi@mohe.gov.my0388888266
6.Puan Izawati Anwar Bt Shamsun Anwar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
izawati@mohe.gov.my0388919325
7.Puan Tamil Chelvi A/p Vadivelu
Penolong Pengarah Kanan • PPK
tamilchelvi@mohe.gov.my0388919326
8.Puan Hanida Bt Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hanida@mohe.gov.my0388919328
9.Puan Fadzilah Binti Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadzilahabd@mohe.gov.my0388919248
10.Encik Mahathir Bin Johar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mahathir@mohe.gov.my0388919307
11.Puan Farah Hida Binti Mohiddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
farahhida@mohe.gov.my0388882732
12.Puan Intan Izyan Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
13.Puan Nor Khazifah Binti Muhamad Saleh
Penolong Pengarah • PP
-@mohe.gov.my0
14.Encik Fadzily Bin Jafrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
-@mohe.gov.my0
15.Cik Norsaliza Binti Zainal Abbidin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norsaliza@mohe.gov.my0388882827
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.