Bahagian Kolaborasi Industri dan Komuniti
Aras 7, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388883511
Faks: 0388885625
Bil.NamaEmelTel
1.Puan Zainah Bt Rujihan
Pengarah • PENGARAH
zainah@mohe.gov.my0388883211
2.Puan Nur Ektierrina Binti Haniz
Setiausaha Pejabat • SU
nurektierrina@mohe.gov.my0388883511
Unit Kolaborasi
3.Cik Sri Valli Suppiah
Timbalan Pengarah • TP
srivalli@mohe.gov.my0388919211
4.Puan Tamil Chelvi A/p Vadivelu
Penolong Pengarah Kanan • PPK
tamilchelvi@mohe.gov.my0
5.Puan Fadzilah Binti Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadzilahabd@mohe.gov.my0388883534
6.Encik Ahmad Wafi Bin Mohd Salleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK
wafiesalleh@mohe.gov.my0388883013
Unit Pelaksanaan PSH
7.Encik Mohd. Zulkefli Bin Ibrahim
Timbalan Pengarah • TP
mzulkefli@mohe.gov.my0388919201
8.Puan Izawati Anwar Bt Shamsun Anwar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
izawati@mohe.gov.my0388885773
9.Puan Hanida Bt Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hanida@mohe.gov.my0388885781
10.Encik Mahathir Bin Johar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mahathir@mohe.gov.my0
Unit Kebolehpasaran Graduan (GE)
11.Encik M. Azmi Bin Hj Ruzali
Timbalan Pengarah • TP
m.azmi@mohe.gov.my0388888266
12.Puan Farah Hida Binti Mohiddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
farahhida@mohe.gov.my0388882732
13.Puan Intan Izyan Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
intanizyan@mohe.gov.my0388883977
14.Puan Nor Khafizah Binti Muhamad Saleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK
khafizah@mohe.gov.my0388883406
Pentadbiran
15.Encik Fadzily Bin Jafrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
fadzilly@mohe.gov.my0388882827
16.Puan Normawati Bt Jobar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
normawati@mohe.gov.my0
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.