Pusat Penyelidikan dan Inovasi
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919300
Bil.NamaEmelTel
1.Dr. Ishak Bin Mohamad
Pengarah • PENGARAH
ishak@mohe.gov.my0388919213
2.Puan Nadia Binti Mohd Idris
Pembantu Tadbir (Kesetiausahaan) • PT(SU)
nadiaidris@mohe.gov.my0388919228
3.Dr. Saifuddin Kumar Bin Abdullah
Ketua Penolong Pengarah • KPP
saifuddin@mohe.gov.my0388919276
4.Dr. Setiawan Hardono
Ketua Penolong Pengarah • KPP
setiawan@mohe.gov.my0388919220
5.Encik Mohd Shahrir Bin Abd Rahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK (M)
shahrir@mohe.gov.my0388919275
6.Puan Elmiza Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
elmiza@mohe.gov.my0388883011
7.Puan Nor Husna Shafini Nor Bashah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shafini@mohe.gov.my0388919152
8.Puan Suzianah Binti Sahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suzianah@mohe.gov.my0388919150
9.Encik Fauzul Azhan Bin Abdul Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fauzul@mohe.gov.my0388919287
10.Encik Mohammad Hafeez Bin Md Ramli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hafeez@mohe.gov.my0388882526
11.Puan Azua Hanim Binti Mohd Said
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azuahanim@mohe.gov.my0388919320
12.Encik Khairul Nizam Bin Markaban
Penolong Pengarah • PP
nizammarkaban@mohe.gov.my0388882960
13.Cik Farisah Binti Mohd Fadzli
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
farisah@mohe.gov.my0388919148
14.Puan Norlizawati Binti Mohamed Tahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norlizawati@mohe.gov.my0388882773
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.