Pusat Penyelidikan dan Inovasi Politeknik
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919300
Bil.NamaEmelTel
1.Dr. Abdul Rahim Bin Ahmad
Pengarah • PENGARAH
abdulrahim@mohe.gov.my0388919213
2.Puan Nadia Binti Mohd Idris
Pembantu Tadbir (Kesetiausahaan) • PT(SU)
nadiaidris@mohe.gov.my0388919228
UNIT PENYELIDIKAN
3.Dr. Saifuddin Kumar Bin Abdullah
Ketua Penolong Pengarah • KPP
saifuddin@mohe.gov.my0388919276
Penyelidikan
4.Puan Azua Hanim Binti Mohd Said
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azuahanim@mohe.gov.my0388919320
PNA & Kajian Majikan
5.Dr. Mohd Norhadi Bin Muda
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norhadi@mohe.gov.my0388919053
Pengesanan Graduan
6.Puan Intan Izyan Binti Roslan
Penolong Pengarah • PP
intanizyan@mohe.gov.my0388919260
UNIT INOVASI
7.Dr. Setiawan Hardono
Ketua Penolong Pengarah • KPP
setiawan@mohe.gov.my0388919220
Inovasi
8.Encik Mohd Shahrir Bin Abd Rahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK (M)
shahrir@mohe.gov.my0388919275
Hak Milik Intelektual
9.Puan Nor Husna Shafini Nor Bashah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shafini@mohe.gov.my0388919152
Pengkomersialan
10.Puan Suzianah Binti Sahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suzianah@mohe.gov.my0388919150
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.