Pusat Penyelidikan dan Inovasi
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919300
Bil.NamaEmelTel
1.Dr. Ishak Bin Mohamad
Pengarah • PENGARAH
ishak@mohe.gov.my0388919213
2.Cik Norsuhana Binti Sha'rani
Pembantu Setiausaha Pejabat • SU
hana@mohe.gov.my0388919228
3.Cik Farisah Binti Mohd Fadzli
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
farisah@mohe.gov.my0388919148
Unit Penyelidikan
4.Dr. Saifuddin Kumar Bin Abdullah
Timbalan Pengarah • TP
saifuddin@mohe.gov.my0388919276
5.Encik Fauzul Azhan Bin Abdul Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fauzul@mohe.gov.my0388919287
6.Encik Mohammad Hafeez Bin Md Ramli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hafeez@mohe.gov.my0388919260
7.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
8.Puan Azua Hanim Binti Mohd Said
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azuahanim@mohe.gov.my0388919320
Unit Inovasi
9.Dr. Setiawan Hardono
Timbalan Pengarah • TP
setiawan@mohe.gov.my0388919220
10.Encik Mohd Shahrir Bin Abd Rahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shahrir@mohe.gov.my0388919275
11.Puan Nor Husna Shafini Nor Bashah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shafini@mohe.gov.my0388919152
12.Puan Suzianah Binti Sahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suzianah@mohe.gov.my0388919150
Unit Pengkomersialan
13.Dr. Mohd Norhadi Bin Muda
Timbalan Pengarah • TP
norhadi@mohe.gov.my0388919053
14.Puan Elmiza Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
elmiza@mohe.gov.my0388919282
15.Encik Khairul Nizam Bin Markaban
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nizammarkaban@mohe.gov.my0388919273
16.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
Pentadbiran
17.Puan Norlizawati Binti Mohamed Tahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norlizawati@mohe.gov.my0388919280
18.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
-@mohe.gov.my0
19.Cik Nor Hayati Binti Hussin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
-@mohe.gov.my0
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.