Bahagian Instruksional Dan Pembelajaran Digital
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, , Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Bil.NamaEmelTel
1.Dr. Zainal Azhar Bin Zainal Abidin
Pengarah • PENGARAH
drzainal@mohe.gov.my0388919170
Unit Akademik
2.Dr. Siti Noridah Binti Ali
Ketua Penolong Pengarah • KPP
noridahali@mohe.gov.my0388919169
3.Encik Ahmad Taufiq Wafi Bin Abd Ghani
Penolong Pengarah Kanan • PPK
taufiq@mohe.gov.my0388919334
4.Puan Jamila Binti Saad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
jamilasaad@mohe.gov.my0388919358
5.Cik Nur Ili Izyani Bt Muhamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
iliizyani@mohe.gov.my0388919350
Unit Jaminan Kualiti
6.Puan Roziyani Bt Zaidon
Ketua Penolong Pengarah • KPP
roziyani@mohe.gov.my0388919168
7.Puan Noaryanti Binti Mohd Nor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noaryanti@mohe.gov.my0388919349
8.Puan Nordiana Bt Mohd Nor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
diana@mohe.gov.my0388919351
9.Puan Darni Bt Mohamed Yusoff
Penolong Pengarah Kanan • PPK (M)
darni@mohe.gov.my0388919353
Unit Pembelajaran Digital
10.Encik Harun Bin Sahat
Ketua Penolong Pengarah • KPP
harun@mohe.gov.my0388919392
11.Encik Mohd Rozaimin Bin Abdul Hamid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdrozaimin@mohe.gov.my0388919242
12.Puan Nur Liyana Binti Khalid Khan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
liyanak@mohe.gov.my0388919162
13.Puan Mazwina Hanim Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mazwinahanim@mohe.gov.my0388919171
14.Puan Nurul Faiza Binti Mohd Zain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulfaiza@mohe.gov.my0388919163
15.Encik Mohd Ghanim Bin Ghazali
Penolong Pengarah Kanan • PPK (M)
mohdghanim@mohe.gov.my0388919329
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.