Bahagian Instruksional Dan Pembelajaran Digital
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, , Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Bil.NamaEmelTel
1.Encik Noor Azizan Bin Itam
Pengarah • PENGARAH
nazizan@mohe.gov.my0388919035
2.Cik Bavani Sri A/p Iyaru
Setiausaha Pejabat • SU
bavani@mohe.gov.my0388919033
3.Dr. Zainal Azhar Bin Zainal Abidin
Pengarah • PENGARAH
drzainal@mohe.gov.my0388919170
4.Puan Noaryanti Binti Mohd Nor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noaryanti@mohe.gov.my0388919349
5.Encik Harun Bin Sahat
Ketua Penolong Pengarah • KPP
harun@mohe.gov.my0388919392
6.Dr. Siti Noridah Binti Ali
Ketua Penolong Pengarah • KPP
noridahali@mohe.gov.my0388919169
7.Puan Siti Normazila Binti Abdul Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
normazila@mohe.gov.my0388884237
8.Cik Nuraini Bt Harun
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nuraini.harun@mohe.gov.my0388919186
9.Encik Faizal Bin Ayob
Penolong Pengarah • PP
faizal@mohe.gov.my0388883004
10.Encik Mohd Ghanim Bin Ghazali
Penolong Pengarah Kanan • PPK (M)
mohdghanim@mohe.gov.my0388919329
11.Encik Ahmad Taufiq Wafi Bin Abd Ghani
Penolong Pengarah Kanan • PPK
taufiq@mohe.gov.my0388919334
12.Puan Fara Diba Binti Badrul Hisham
Penolong Pengarah Kanan • PPK
faradiba@mohe.gov.my0388882535
13.Encik Muhammad Fazli Bin Jasli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mfazli@mohe.gov.my0388882737
14.Puan Noor Shashimawati Binti Meor Kamar
Penolong Pengarah • PP
shashimawati@mohe.gov.my0388882809
15.Encik Hijrah Saputra Bin Erwanto
Penolong Pengarah • PP
hijrah@mohe.gov.my0388882810
16.Puan Zaidatul Najlaa Binti Mohd Said
Penolong Pengarah • PP
najlaa@mohe.gov.my0388882514
17.Dr. Syafizwan Nizam Bin Mohd Faroque
Penolong Pengarah Kanan • PPK
syafizwan@mohe.gov.my0388883878
18.Encik Mohd Rozaimin Bin Abdul Hamid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdrozaimin@mohe.gov.my0388919242
19.Puan Nur Liyana Binti Khalid Khan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
liyanak@mohe.gov.my0388919162
20.Puan Mazwina Hanim Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mazwinahanim@mohe.gov.my0388919171
21.Puan Nurul Faiza Binti Mohd Zain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulfaiza@mohe.gov.my0388919163
22.Encik Khairul Anuar Bin Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
khairulanuar@mohe.gov.my0388919049
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.