Bahagian Instruksional Dan Pembelajaran Digital
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, , Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Bil.NamaEmelTel
1.Encik Noor Azizan Bin Itam
Pengarah • PENGARAH
nazizan@mohe.gov.my0388919327
2.Puan Yudril Absoro Bt Harun
Setiausaha Pejabat • SU
yudril@mohe.gov.my0388919165
Unit Pembelajaran Digital
3.Dr. Zainal Azhar Bin Zainal Abidin
Timbalan Pengarah • TP
drzainal@mohe.gov.my0388919170
4.Ts. Harun Bin Sahat
Ketua Penolong Pengarah • KPP
harun@mohe.gov.my0388919392
5.Dr. Syafizwan Nizam Bin Mohd Faroque
Penolong Pengarah Kanan • PPK
syafizwan@mohe.gov.my0388919358
6.Encik Mohd Ghanim Bin Ghazali
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdghanim@mohe.gov.my0388919329
7.Encik Mohd Rozaimin Bin Abdul Hamid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdrozaimin@mohe.gov.my0388919242
8.Puan Mazwina Hanim Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mazwinahanim@mohe.gov.my0388919171
9.Puan Nur Liyana Binti Khalid Khan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
liyanak@mohe.gov.my0388919162
10.Puan Nurul Faiza Binti Mohd Zain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulfaiza@mohe.gov.my0388919163
Unit Kepimpinan Instruksional
11.Dr. Siti Noridah Binti Ali
Timbalan Pengarah • TP
noridahali@mohe.gov.my0388919169
12.Encik Ahmad Taufiq Wafi Bin Abd Ghani
Penolong Pengarah Kanan • PPK
taufiq@mohe.gov.my0388919334
13.Encik Muhammad Fazli Bin Jasli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mfazli@mohe.gov.my0388919350
14.Puan Zaidatul Najlaa Binti Mohd Said
Penolong Pengarah • PP
najlaa@mohe.gov.my0388919349
15.Puan Fara Diba Binti Badrul Hisham
Penolong Pengarah Kanan • PPK
faradiba@mohe.gov.my0388919349
Unit Naziran
16.Puan Hajjah Siti Normazila Binti Abdul Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
normazila@mohe.gov.my0388919338
17.Encik Faizal Bin Ayob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
faizal@mohe.gov.my0388919167
18.Cik Nuraini Bt Harun
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nuraini.harun@mohe.gov.my0388919186
Pentadbiran
19.Encik Khairul Anuar Bin Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
khairulanuar@mohe.gov.my0388919049
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.