Bahagian Pembangunan Kurikulum
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Bil.NamaEmelTel
1.Puan Noor Aidi Bt Nadzri
Pengarah • PENGARAH
nooraidi@mohe.gov.my0388919031
2.Cik Bavani Sri A/p Iyaru
Setiausaha Pejabat • PA
bavani@mohe.gov.my0388919033
Unit Kejuruteraan Awam
3.Encik Hasbullah Bin Mansor
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
hasbullah@mohe.gov.my0388919030
4.Puan Latifah Binti Haroon
Penolong Pengarah Kanan • PPK
latifah@mohe.gov.my0388919191
5.Puan Zuraidah Bt Ab Moin
Penolong Pengarah Kanan • PP
zuraidahabmoin@mohe.gov.my0388919080
6.Cik Nuraini Bt Harun
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nuraini.harun@mohe.gov.my0388919186
Unit Kejuruteraan Elektrik
7.Puan Suzanah Binti Hashim
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
suehashim@mohe.gov.my0388919029
8.Puan Farhana Binti Norazman
Penolong Pengarah • PP
fn.farhana@mohe.gov.my0388919299
9.Puan Suziyana Bt Yaacob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suziyana@mohe.gov.my0388919173
10.Encik Ilmi Bin Mohd Ariffin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ilmi@mohe.gov.my0388919060
Unit Kejuruteraan Mekanikal
11.Cik Aida Syariza Binti Othman
Ketua Penolong Pengarah • KPP
aidasyariza@mohe.gov.my0388919195
12.Encik Fareed Bin Jaafar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fareed@mohe.gov.my0388919187
13.Encik Kamal Bin Haron
Penolong Pengarah Kanan • PPK
kamalharon@mohe.gov.my0388919190
14.Encik Shah Nazim Bin Shahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shahnazim@mohe.gov.my0388919193
15.Puan Irma Baizuri Binti Mohd Akhir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
irmabaizuri@mohe.gov.my0388919059
16.Encik Mohd Zulkarnaen Bin Mohd Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK (M)
izulkarnaen@mohe.gov.my0388919052
17.Puan Nabila Bt Sulaiman
Penolong Pengarah • PP
nabila.s@mohe.gov.my0388919067
Unit ICT/Rekabentuk
18.Puan Hasanah Binti Md Amin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
hasanah@mohe.gov.my0388919028
19.Encik Ismail Bin Yusof
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ismaily@mohe.gov.my0388919303
20.Cik Noradlina Bt Mansor
Penolong Pengarah • PP
noradlina@mohe.gov.my0388919071
21.Encik Muhammad Faiz Bin Pauzi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mfaiz@mohe.gov.my0388919172
22.Encik Abd Aziz Bin Bakeri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aziz_bakeri@mohe.edu.my0388919055
23.Puan Nadhzifatul Khuzaimah Binti Mohd Dahlan
Penolong Pengarah • PP
nadhzifatul@mohe.gov.my0388919371
Unit Agriteknologi
24.Puan Rohaniah Binti Mohd Nor
Ketua Penolong Pengarah • KPP
rohaniah@mohe.gov.my0388919020
25.Puan Roazliza Binti Baharin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
roazliza@mohe.gov.my0388919069
26.Puan Amalina Kamilah Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
amalinakamilah@mohe.gov.my0388919078
Unit Perdagangan Dan Hospitaliti
27.Puan Siti Maryam Bt Mohd Arifin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
sitimaryam@mohe.gov.my0388919125
28.Puan Rodzaida Binti Md Alias
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rodzaida@mohe.gov.my0388919192
29.Puan Ruzanna Binti Jubaidi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ruzanna@mohe.gov.my0388919147
30.Puan Nurul Aida Binti Mohd Nordin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulaida@mohe.gov.my0388919072
31.Puan Nurul Awanis Binti Muhammad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
awanis@mohe.gov.my0388919143
32.Puan Norbizuna Bt Abdul @ Abdul Rashid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norbizuna@mohe.gov.my0388919373
33.Puan Nurul Shafiqah Binti Daud
Penolong Pengarah • PP
shafiqah@mohe.gov.my0388919393
34.Puan Norasmah Bt Abdullah
Penolong Pengarah • PP
norasmah@mohe.gov.my0388919051
Unit Am, Matematik ,Sains Dan Komputer
35.Dr. Shahiza Bt Ahmad Zainuddin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
shahiza@mohe.gov.my0388919196
36.Puan Noor Faznyzahuda Binti Fuad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
faznyzahuda@mohe.gov.my0388919394
37.Puan Siti Nur Shahida Binti Md. Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurshahida@mohe.gov.my0388919395
38.Encik Faizuddin Bin Hassan
Penolong Pengarah • PP
faizuddin@mohe.gov.my0388919389
Unit Penilaian
39.Dr. Noreen Binti Kamarudin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
noreen@mohe.gov.my0388919023
40.Puan Hainani Binti Chik
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hainani@mohe.gov.my0388919133
41.Encik Wan Izdiharuddin Bin Wan Ishak
Penolong Pengarah • PP
izdiharuddin@mohe.gov.my0988919178
42.Puan Siti Ruqayyah As-sadiq Bt Abdul Rahim
Penolong Pengarah • PP
assadiq@mohe.gov.my0388919070
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.