Bahagian Kurikulum
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Bil.NamaEmelTel
1.Puan Noor Aidi Bt Nadzri
Pengarah • PENGARAH
nooraidi@mohe.gov.my0388919031
2.Cik Bavani Sri A/p Iyaru
Setiausaha Pejabat • PA
bavani@mohe.gov.my0388919033
BIDANG KEJURUTERAAN MEKANIKAL
3.Cik Aida Syariza Binti Othman
Timbalan Pengarah • TP
aidasyariza@mohe.gov.my0388919195
4.Encik Fareed Bin Jaafar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fareed@mohe.gov.my0388919187
5.Encik Mohd Zulkarnaen Bin Mohd Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK (M)
izulkarnaen@mohe.gov.my0388919052
6.Puan Nabila Bt Sulaiman
Penolong Pengarah Kanan • PPK(M)
nabila.s@mohe.gov.my0388919067
7.Puan Irma Baizuri Binti Mohd Akhir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
irmabaizuri@mohe.gov.my0388919059
8.Encik Mohd Ridhuwan Bin Muhamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ridhuwan@mohe.gov.my0
9.Encik Badirul Zaman Bin Md Zain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
BIDANG KEJURUTERAAN ELEKTRIKAL
10.Puan Suzanah Binti Hashim
Timbalan Pengarah • TP
suehashim@mohe.gov.my0388919029
11.Puan Farhana Binti Norazman
Penolong Pengarah • PP
fn.farhana@mohe.gov.my0388919299
12.Puan Suziyana Bt Yaacob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suziyana@mohe.gov.my0388919173
13.Encik Ilmi Bin Mohd Ariffin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ilmi@mohe.gov.my0388919060
14.Encik Malzar Bin Muhamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
BIDANG KEJURUTERAAN AWAM & ALAM BINA
15.Puan Noraina Binti Abdul Rahman
Timbalan Pengarah • TP
noraina@mohe.gov.my0388883016
16.Puan Latifah Binti Haroon
Penolong Pengarah Kanan • PPK
latifah@mohe.gov.my0388919191
17.Puan Zuraidah Bt Ab Moin
Penolong Pengarah Kanan • PP
zuraidahabmoin@mohe.gov.my0388919080
18.Puan Nurul 'asyikin Binti Mohamed
Penolong Pengarah Kanan • PPK
asyikin@mohe.gov.my0388883302
19.Cik Nur Ili Izyani Bt Muhamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
iliizyani@mohe.gov.my0388919350
20.K.o.s.o.n.g
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
BIDANG REKABENTUK & KREATIF
21.Puan Hasanah Binti Md Amin
Timbalan Pengarah • TP
hasanah@mohe.gov.my0388919028
22.Encik Ismail Bin Yusof
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ismaily@mohe.gov.my0388919303
23.Cik Noradlina Bt Mansor
Penolong Pengarah • PP
noradlina@mohe.gov.my0388919071
24.Puan Nadhzifatul Khuzaimah Binti Mohd Dahlan
Penolong Pengarah • PP
nadhzifatul@mohe.gov.my0388919371
BIDANG HOSPITALITI & PELANCONGAN
25.Encik Mohd Zaidi Bin Sarip
Timbalan Pengarah • TP
-@mohe.gov.my0
26.Puan Nurul Aida Binti Mohd Nordin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulaida@mohe.gov.my0388919072
27.Puan Nurul Awanis Binti Muhammad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
awanis@mohe.gov.my0388919143
28.Puan Nurul Shafiqah Binti Daud
Penolong Pengarah • PP
shafiqah@mohe.gov.my0388919393
BIDANG PENGURUSAN & PERDAGANGAN
29.Puan Siti Maryam Bt Mohd Arifin
Timbalan Pengarah • TP
sitimaryam@mohe.gov.my0388919125
30.Puan Rodzaida Binti Md Alias
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rodzaida@mohe.gov.my0388919192
31.Puan Ruzanna Binti Jubaidi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ruzanna@mohe.gov.my0388919147
32.Puan Norasmah Bt Abdullah
Penolong Pengarah • PP
norasmah@mohe.gov.my0388919051
33.Puan Norbizuna Bt Abdul @ Abdul Rashid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norbizuna@mohe.gov.my0388919373
BIDANG TEKNOLOGI PERTANIAN
34.Puan Rohaniah Binti Mohd Nor
Timbalan Pengarah • TP
rohaniah@mohe.gov.my0388919020
35.Puan Amalina Kamilah Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
amalinakamilah@mohe.gov.my0388919078
36.Puan Nurfadzlina Bt Jamaluddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
37.Encik Zulhairie Adni Bin Abdul Halim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zulhairie@mohe.gov.my0
UNIT PENILAIAN & INOVASI KURIKULUM
38.Dr. Noreen Binti Kamarudin
Timbalan Pengarah • TP
noreen@mohe.gov.my0388919023
39.Puan Hainani Binti Chik
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hainani@mohe.gov.my0388919133
40.Encik Wan Izdiharuddin Bin Wan Ishak
Penolong Pengarah Kanan • PPK(M)
izdiharuddin@mohe.gov.my0988919178
41.Puan Siti Ruqayyah As-sadiq Bt Abdul Rahim
Penolong Pengarah • PP
assadiq@mohe.gov.my0388919070
UNIT PENGAJIAN UMUM
42.Dr. Shahiza Bt Ahmad Zainuddin
Timbalan Pengarah • TP
shahiza@mohe.gov.my0388919196
43.Puan Noor Faznyzahuda Binti Fuad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
faznyzahuda@mohe.gov.my0388919394
44.Puan Siti Nur Shahida Binti Md. Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurshahida@mohe.gov.my0388919395
45.Encik Faizuddin Bin Hassan
Penolong Pengarah • PP
faizuddin@mohe.gov.my0388919389
46.Encik Ahmad Wafi Bin Mohd Salleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK
wafiesalleh@mohe.gov.my0
BIDANG PERKOMPUTERAN
47.Encik Azman Bin Ahmad
Ketua Penolong Pengarah • KPP
-@mohe.gov.my0
48.Encik Muhammad Faiz Bin Pauzi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mfaiz@mohe.gov.my0388919172
49.Encik Abd Aziz Bin Bakeri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aziz_bakeri@mohe.edu.my0388919055
50.Encik Hijrah Saputra Bin Erwanto
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
UNIT PEMBELAJARAN SEPANJANG HAYAT
51.Puan Wan Marina Binti Wan Mohd Nowalid
Ketua Penolong Pengarah • KPP
marina@mohe.gov.my0388919034
52.Puan Sarah Binti Hj Abd Hamid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sarah@mohe.gov.my0
53.Puan Roswani Binti Ab. Rahman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
roswani@mohe.gov.my0
54.Encik Firdaus Bin Hassan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
firdaus@mohe.gov.my0
55.Encik Zul Affandi Bin Mohamed Ali
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zulaffandi@mohe.gov.my0
BIDANG PENGAJIAN PERKHIDMATAN
56.Encik Zahid Bin Daim
Ketua Penolong Pengarah • KPP
zahid@mohe.gov.my0
57.Encik Aizzi Shakir Bin Abdul Kadir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
58.Puan Royanna Binti Mohamad Suka
Penolong Pengarah Kanan • PPK
royanna@mohe.gov.my0
PENTADBIRAN
59.Puan Siti Hajar Binti Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
hajara@mohe.gov.my0388919391
60.Encik Muhamad Ferddaus Bin Taharuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
daus@mohe.gov.my0388919242
61.Encik Mohammad Nazri Bin Che Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
mdnazri@mohe.gov.my0388919050
62.Encik Mohd Nurhaizam Syah Bin Mahat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
haizam@mohe.gov.my0388919050
63.Muhd Hafiz Bin Kamaru-niza
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
muhdhafiz@mohe.gov.my0388882949
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.