Bahagian Kecemerlangan Profesional
Aras 5, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919356
Faks: 0388919304
Bil.NamaEmelTel
1.Encik Mohamad Isa Bin Azhari
Pengarah • PENGARAH
isaazhari@mohe.gov.my0388919038
2.Puan Anis Suriati Binti Bukhari
Setiausaha Pejabat • SU
anissuriati@mohe.gov.my0388919200
3.Dr. Zamzam Bin Mohd Walid
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
zamzam@mohe.gov.my0388919231
4.Encik Ishak Bin Sarip
Ketua Penolong Pengarah • KPP
ishaksarip@mohe.gov.my0388919230
5.Encik Hasbullah Bin Mansor
Penolong Pengarah Kanan • KPPK
hasbullah@mohe.gov.my0388919030
6.Encik Md Irzali Bin Mohamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
irzali@mohe.gov.my0388919093
7.Encik Mohd Shahrom Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdshahrom@mohe.gov.my0388919094
8.Encik Azwan Bin Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azwanabd@mohe.gov.my0388919139
9.Puan Norul Idayu Bt Hashim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norul@mohe.gov.my0388919096
10.Puan Siti Mariam Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mariam@mohe.gov.my0388919140
11.Puan Merhayati Binti Sipon
Penolong Pengarah Kanan • PPK
merhayati@mohe.gov.my0388919138
12.Puan Nurhafizah Binti Yahaya
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurhafizah@mohe.gov.my0388919135
13.Encik Mohd Sallehuddin Bin Yazid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sallehuddin@mohe.gov.my0388919137
14.Encik Syahman Bin Samsudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
syahman@mohe.gov.my0388919126
15.Encik Azmir Bin Md Dom
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azmir@mohe.gov.my0388919092
16.Puan Siti Aminah Bt Yusuf
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aminahy@mohe.gov.my0388919139
17.Encik Mohd Nasir Bin Kamarudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mnasir@mohe.gov.my0388882571
18.Puan Suhaila Binti Madros
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suhailamadros@mohe.gov.my0388882832
19.Encik Yang Syazlan Bin Shamsuddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
yangsyazlan@mohe.gov.my0388882678
20.Puan Noordiyana Bt Hassan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
noordiyana@mohe.gov.my0388919289
UNIT PENTADBIRAN
21.Puan Yanti Bt A. Manan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
yanti@mohe.gov.my0388919145
22.Cik Nor Affiza Binti Alang Idris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
affiza@mohe.gov.my0388919355
23.Cik Siti Mariah Bt Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
mariah@mohe.gov.my0388919305
24.Puan Siti Nurfartini Binti Mahazan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
fartini@mohe.gov.my0388919000
25.Puan Liza Hairiah Bt Hj Rozlan
Pembantu Operasi • PO
lizahairiah@mohe.gov.my0388919382
26.Encik Muhammad Shahrul Alief Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(PSH)
-@mohe.gov.my0388919272
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.