Bahagian Kecemerlangan Profesional
Aras 5, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919356
Faks: 0388919304
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Mohamad Amin Bin Hamat
Pengarah • PENGARAH
amin@mohe.gov.my0388919038
2.Puan Siti Sarah Binti Ab Rahman
Setiausaha Pejabat • SU
ssarah@mohe.gov.my0388919200
UNIT PEMBANGUNAN KERJAYA
3.Dr. Zamzam Bin Mohd Walid
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
zamzam@mohe.gov.my0388919231
Sub-Unit Profesional & Kerjaya
4.Puan Norul Idayu Bt Hashim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norul@mohe.gov.my0388919096
5.Encik Azwan Bin Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azwanabd@mohe.gov.my0388919139
6.Encik Syahman Bin Samsudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
syahman@mohe.gov.my0388919126
Sub-Unit Kesepakaran
7.Encik Azmir Bin Md Dom
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azmir@mohe.gov.my0388919092
8.Encik Md Irzali Bin Mohamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
irzali@mohe.gov.my0388919093
9.Encik Mohd Shahrom Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdshahrom@mohe.gov.my0388919094
Sub-Unit Sistem & Data ESIS
10.Encik Ahmad Kamal Mohd Arish
Penolong Pengarah Kanan • PPK
kamalarish@mohe.gov.my0388919095
11.Puan Siti Aminah Bt Yusuf
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aminahy@mohe.gov.my0388919139
12.Puan Noordiyana Bt Hassan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
noordiyana@mohe.gov.my0388919289
UNIT PENGURUSAN LATIHAN
13.Encik Ishak Bin Sarip
Ketua Penolong Pengarah • KPP
ishaksarip@mohe.gov.my0388919230
Sub-Unit Pembangunan Potensi
14.Puan Siti Mariam Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mariam@mohe.gov.my0388919140
15.Puan Merhayati Binti Sipon
Penolong Pengarah Kanan • PPK
merhayati@mohe.gov.my0388919138
16.Puan Nurhafizah Binti Yahaya
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurhafizah@mohe.gov.my0388919135
Sub-Unit Pembangunan Kompetensi
17.Puan Norzilah Binti Hj Mohd Ali
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norzilah@mohe.gov.my0388919142
18.K.o.s.o.n.g
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0388919144
19.Encik Mohd Sallehuddin Bin Yazid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sallehuddin@mohe.gov.my0388919137
UNIT PENTADBIRAN
20.K.o.s.o.n.g
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • CC
@mohe.gov.my0388919291
21.Puan Yanti Bt A. Manan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
yanti@mohe.gov.my0388919145
22.Cik Nor Affiza Binti Alang Idris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
affiza@mohe.gov.my0388919355
23.Cik Siti Mariah Bt Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
mariah@mohe.gov.my0388919305
24.K.o.s.o.n.g
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
-@mohe.gov.my0388919000
25.Puan Liza Hairiah Bt Hj Rozlan
Pembantu Operasi • PO
lizahairiah@mohe.gov.my0388919382
26.Encik Mohd Zuryn Bin Mohd Daud
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSH)
zuryn@mohe.gov.my0388919272
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.