Bahagian Kompetensi dan Peningkatan Kerjaya
Aras 5, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919356
Faks: 0388919304
Bil.NamaEmelTel
1.Encik Mohamad Isa Bin Azhari
Pengarah • PENGARAH
isaazhari@mohe.gov.my0388919241
2.Puan Siti Hawa Binti Hamdon
Setiausaha Pejabat • SU
hawa@mohe.gov.my0388919289
Unit Pembangunan Profesional
3.Dr. Mohd Zuhir Bin Abd Rahman
Timbalan Pengarah • TP
-@mohe.gov.my0388919239
4.Encik Md Irzali Bin Mohamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
irzali@mohe.gov.my0388919093
5.Encik Mohd Shahrom Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdshahrom@mohe.gov.my0388919094
6.Encik Yang Syazlan Bin Shamsuddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
yangsyazlan@mohe.gov.my0388919127
7.Encik Syahman Bin Samsudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
syahman@mohe.gov.my0388919126
8.Encik Azmir Bin Md Dom
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azmir@mohe.gov.my0388919092
9.Puan Suhaila Binti Madros
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suhailamadros@mohe.gov.my0
10.Puan Norfatihah Afzan Binti Abd Rashid
Penolong Pengarah • PP
-@mohe.gov.my0
Unit Kecemerlangan Bakat
11.Dr. Faudzi Bin Muhammad
Timbalan Pengarah • TP
-@mohe.gov.my0
12.Puan Norul Idayu Bt Hashim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norul@mohe.gov.my0388919096
13.Encik Azwan Bin Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azwanabd@mohe.gov.my0388919355
Unit Pembangunan Kompetensi
14.Encik Ishak Bin Sarip
Ketua Penolong Pengarah • KPP
ishaksarip@mohe.gov.my0388919383
15.Puan Siti Mariam Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mariam@mohe.gov.my0388919291
16.Puan Merhayati Binti Sipon
Penolong Pengarah Kanan • PPK
merhayati@mohe.gov.my0388919305
17.Puan Nurhafizah Binti Yahaya
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurhafizah@mohe.gov.my0388919135
18.Encik Mohd Sallehuddin Bin Yazid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sallehuddin@mohe.gov.my0388919058
19.Encik Mohd Nasir Bin Kamarudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mnasir@mohe.gov.my0388919221
20.Encik Muhamad Naim Bin Abdul Halim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
naim_halim@mohe.gov.my0
Unit E-SIS
21.Encik Ahmad Kamal Mohd Arish
Penolong Pengarah Kanan • PPK
kamalarish@mohe.gov.my0388919095
22.Encik Ahmad Fikri Bin Mohamed Zahari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ahmadfikri@mohe.gov.my0388919284
23.Puan Siti Aminah Bt Yusuf
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aminahy@mohe.gov.my0388919356
24.Puan Noordiyana Bt Hassan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
noordiyana@mohe.gov.my0388919272
Unit Pentadbiran
25.Puan Yanti Bt A. Manan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
yanti@mohe.gov.my0388919382
26.Cik Nor Affiza Binti Alang Idris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
affiza@mohe.gov.my0388919272
27.Cik Siti Mariah Bt Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
mariah@mohe.gov.my0388919272
28.Cik Siti Nurfartini Binti Mahazan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
fartini@mohe.gov.my0388919382
29.Puan Liza Hairiah Bt Hj Rozlan
Pembantu Operasi • PO
lizahairiah@mohe.gov.my0388919382
30.Encik Muhammad Shahrul Alief Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(PSH)
-@mohe.gov.my0388919382
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.